Starać się o niego, czy może lepiej odpuścić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Starać się o niego, czy może lepiej odpuścić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Starać się o niego, czy może lepiej odpuścić?

Jakiś czas temu poznałam chłopaka, który od razu mi się spodobał ale okazało się, że ma dziewczynę. Jego przyjaciel powiedział mi, że kilka dni po tym jak mnie poznał mówił, że ja mu tez się spodobałam i wgl. Wczoraj mu to powiedziałam a on do mnie powiedział, że gdyby nie miał dziewczyny to by był ze mną. I teraz jest pytanie mam się o niego jakoś starać, czy lepiej sobie darować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Starać się o niego, czy może lepiej odpuścić?

Wyraźnie Ci powiedział, że moglby z Tobą być,  ale ma dziewczynę. Moim zdaniem to znaczy tyle że mu się podobasz ale jest w związku i nie zamierza go konczyc.

Być może zmieni zdanie jak się  "zakrecisz " lub szykuje grunt na romans z Tobą. Pytanie czy chcesz kolesia romansujacego na boku z innymi.

3

Pytasz, czy masz szanse go odbić? No mówił Ci, że gdyby nie miał dziewczyny to by był z Toba. Proponuje ją jakoś zniknąć smile Widziałam kiedyś taki film. Laska chciała być numba 1 w królestwie i dała tej pierwszej zatrute jabłko. Nawet przez jakiś czas, była tą najfajniejsza. Później chyba dopadła ją karma. Dobry film. Polecam. Pięć gwiazdek.

He said "I'll tell you a little story 'bout the wicked witch of wonder"
Hell! No! Don't let her take my soul!!

4

Ile masz lat? Mam nieodparte wrażenie że 15.

5

Odpuścić. Typowa męska gadka "gdybym...". Niech spada na drzewo tongue

6

Nieważne ile masz lat. Są takie kobiety w różnym wieku które pchają się wszędzie, nawet tam gdzie nie ma miejsca.
Dla mnie facet zajęty nie jest w moim typie wink
Ale to ja, ja święta jestem. Rób jak tam Ci Twoje morale podpowiada.

7

Nie bardzo wiem jak Ty chcesz sie starac. Czy wy jestescie chociaz w jakies przyjazni czy jedyna wasza znajomosc to flirt?
Co masz na mysli przez staranie?

Powiedzialam cos podobnego raz koledze 'w innym momencie mojego zycia mysle, ze bylabym z toba w zwiazku'.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

8

A nie lepiej poznać kogoś wolnego?
I poważne się zastanawiasz nad zakręceniem się koło zajętego faceta?

Pyta ja retoryczne.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

9

To jest zajęty facet. ZAJĘTY. Chciałabyś, będąc w związku, żeby jakaś laska próbowała odbić Ci faceta? I chciałabyś ewentualnie być z facetem któremu tak łatwo przyszło zerwanie ze swoją dziewczyną, tylko dlatego że napatoczyła się inna?
Facet zajęty, to facet nie dla mnie. Nie podkładajmy sobie świń...

10

Sam nie wiem, dlaczego tak łatwo ludzie mogą na nowo się zauroczyć, jeśli są cały czas w związku. Po co w takim razie w ogóle wchodzić w oficjalne relacje? Dlaczego ciągniew Cię do zajętego faceta? Skoro ktoś jest zajęty to AUTOMATYCZNIE powinien stać się zajęty, nie ma go, NIE ISTNIEJE! Ilu kłopotów można uniknąć zastanawiając się 2 razy, zanim się zrobi ten fałszywy krok...

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Starać się o niego, czy może lepiej odpuścić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018