czy isnieje jakieś ryzyko ciąży?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy isnieje jakieś ryzyko ciąży??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: czy isnieje jakieś ryzyko ciąży??

Po 2 miesięcznej przerwie wróciłam do tabletek antykoncepcyjnych... zaczęłam je brać od drugiego dnia okresu czyli środy (ten trwa u mnie 4 dni) tak jak zawsze o godzinie 13, 5dnia w sobotę wzięłam tabletkę o normalnej porze i w nocy z soboty na niedzielę ( około godziny 3 w nocy) uprawiałam seks z moim chłopakiem, który skończył we mnie... po tabletkach zaczęłam się okropnie czuć ( dostałam grypy żołądkowej) więc postanowiłam, że odstawię je jednak czyli dzień po stosunku (niedziela) nie wzięłam już tabletki... zaczęłam się martwić, że to może doprowadzić do ciąży ale w poniedziałek zauważyłam u siebie krwawienie przypominające okres ale mniej obfite... czy skoro dostałam krwawienia z odstawienia tabletek mimo, że zażyłam tylko 4 istnieje jakieś ryzyko ciąży?

Zobacz podobne tematy :
Odp: czy isnieje jakieś ryzyko ciąży??

Przy każdym stosunku istnieje ryzyko ciąży, nie ma jedynej 100% metody antykoncepcji, nawet wazektomia daje jakieś tam szanse na zapłodnienie smile

3

Odp: czy isnieje jakieś ryzyko ciąży??

Tak, jest ryzyko ciąży. Pierwszą tabletkę przyjęłaś w drugim dniu cyklu, a powinnaś w pierwszym. Powinnaś więc była zabezpieczać się dodatkowo przez pierwsze 7 dni stosowania pigułek. Ponadto przerwałaś ich przyjmowanie dzień po stosunku, a dla pełnej ochrony trzeba przyjąć całe opakowanie. Hormony to nie cukierki.

Odczekaj 14 dni od stosunku i zrób test, a na przyszłość czytaj ulotkę dołączoną do opakowania.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy isnieje jakieś ryzyko ciąży??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018