Drabinka gimnastyczna w domu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Drabinka gimnastyczna w domu?

Czy macie może w domu drabinkę gimnastyczną? Albo jakiś inny sprzęt sportowy w domu? Czy warto takie coś mieć w domu, czy lepiej za te pieniądze kupić karnet do siłowni?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

Jak nie będziesz wykorzystywać drabinki do ćwiczeń, to zawsze można na niej ciuchy powiesić. I pieniądze się nie zmarnują. A za niewykorzystany karnet do siłowni jednak przepadną smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

Karnet zawsze da Ci o wiele więcej niż jeden sprzęt do domu, musiałabyś zrobić trochę większe zakupy by się porządnie za to zabrać.

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

4

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

No rozumiem, że masz tu na myśli to, że w siłowni mamy wiele urządzeń do ćwiczeń, z których możemy korzystać. A w domu jednak jedno urządzenie nie wystarczy. Ale np. jeśli chodzi o drabinki to BenchK ma drabinkę wielofunkcyjną i ma drążek do podciągania, ławeczkę itp. I w opisie jest informacja o tym, że to jedno wielofunkcyjne urządzenia właśnie.

5

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

W domu w pokoju syna zamontowaliśmy drążek do podciągania, mamy też kettle 8 i 16 kilogramów, hantle o różnym ciężarze, rowerek stacjonarny, który wylądował w piwnicy, bo nikt go nie używał, ale osobiście od jakiegoś czasu najchętniej korzystam z taśm oporowych.

Co siłownia to zawsze siłownia - masz tam mnóstwo możliwości, pomoc trenera, często również dietetyka. Trening w domu ma jednak tę niewątpliwą zaletę, że możesz go wykonać, gdy tylko znajdziesz wolną godzinkę, nie tracąc czasu na pozbieranie się i dojazd. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś pewna za swoją technikę oraz jesteś wystarczająco zdyscyplinowana, bo wiele osób ma problem ze skupieniem się na ćwiczeniach, jeśli wokoło mają mnóstwo rozpraszaczy.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

6

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

Właśnie o tym wiem, ale czasami ciężko wybrać się na siłownie. Może jednak prócz karnetu mieć jeszcze jakiś sprzęt. BenchK ma drabinki też dla dzieci, a przecież aktywnymi fizycznie nie powinny być dorośli ale też dzieci, więc i one powinny z tego korzystać. W przeciwieństwie do oribitreka, z którego nie powinny.

7

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

Jezeli lubisz cwiczyc i masz do tego odpowiednie pomieszczenie (przeznaczone np. w calosci na silownie) to warto.

8

Odp: Drabinka gimnastyczna w domu?

ja ostatnio zaczełam bawić się yogą i lepiej od razu dzieje sie z kregosłupem

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021