Zastępstwo dla słodyczy - suzone morele, żurawina, daktyle... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Zastępstwo dla słodyczy - suzone morele, żurawina, daktyle...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zastępstwo dla słodyczy - suzone morele, żurawina, daktyle...

Cześć dziewczyny!
Zastanawiam się, czy macie jakieś tipy jak włączać do diety suszone owoce? Być może jest to błahy temat, ale pomyślałam, że zasięgnę języka. Staram się rezygnować z podjadania słodyczy i zastępować je jakimiś zdrowymi przekąskami. Uwielbiam suszone morele - dodane do owsianki, z pieczenią albo same. Mniam smile ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie zastępuję słodyczy po prostu innym kalorycznym produktem. Suszone owoce są niestety kaloryczne - jak je jeść, żeby nie przesadzać, bo czasem wydaje mi się, że brakuje mi z tym wyczucia big_smile

Czy myślicie, że np. suszone morele z marketu są jakoś dużo gorsze od tych z certyfikatem bio, eko..? Na jakie rzeczy w składzie warto uważać? Gdzie kupować, jak znaleźć fajne okazje i znaleźć dobrej jakości produkty? Macie swoje ulubione owoce - może dowiem się o jakiś ciekawych nowościach smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zastępstwo dla słodyczy - suzone morele, żurawina, daktyle...

Suszone owoce są bardzo kaloryczne. Ja najczęściej dodaje je więc w małych ilościach do shaków białkowych. Suszona morela w połączeniu z koktajlem czekoladowym od Eco and Fit jest genialna smile to mój sposób na słodycze podczas diety

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-10-11 11:09:32)

Zastępstwo dla słodyczy- ciasta, serniki, babeczki, wypieki drobne, krówki bez cukru
nieregulaminowy link

4

Suszone owoce mają bardzo dużo cukru. Jeśli już to idź w stronę świeżych owoców (fruktoza). A najlepiej jedz warzywa, marchewka, papryka, może być nawet surowy kalafior. I z każdym dniem zmniejszaj ilość jedzenia. Po ok dwóch tygodniach głód cukrowy minie.

5

Niech już będą te owoce. Takie normalne owoce mają dość ok cukry, przy suszonych owocach kalorii jest więcej. Zawsze można jeszcze wziąć do dłoni miód i cieszyć się dobrym jogurtem z miodem i orzechami smile

your location

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Zastępstwo dla słodyczy - suzone morele, żurawina, daktyle...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018