Co mam dalej począć ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co mam dalej począć ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Co mam dalej począć ?

Hej, mam 18 lat i jestem chłopakiem
Przychodzę tutaj z następującym problemem otóż: Od pewnego momentu a dokładnie od roku staram się o pewną dziewczynę (rok starszą ode mnie) wiadomo że alvaro nie jestem i raczej do pewnego momentu była to raczej skryta miłość ale mniejsza o to.. Od pewnego momentu zacząłem się o nią starać (jakieś 7/8 miesiący temu) wiadomo wyjścia do kina, prezenty, komplementy i inne tego typu sprawy dodam jeszcze że mamy wspólne tematy, bardzo się lubimy i znamy jakiś rok ale wracając do tematu jakiś czas temu a dokładniej miesiąc temu wyznałem jej co czuje nie ukrywam że nie była zaskoczona bo od jakiegoś czasu się domyślała tego co do niej czuje ale nie była pewna czy aby na pewno ma rację no i przyjęła to dosyć dobrze z uśmiechem na twarzy i powiedziała że musi to przemyśleć tydzień temu spotkaliśmy się żeby porozmawiać o tym wszystkim i zaczęła mi mówić że ona nie chce mi robić nadziei i że nic z tego raczej nie będzie cały czas ona monologowała a Ja słuchałem i nie potrafiłem nic powiedzieć.. Postanowiłem spotkać się z nią dwa dni później i porozmawiać jeszcze raz i tym razem to ona była słuchaczem a ja mówcą, monologowalem jak mi na niej zależy i jak bardzo ją kocham i spytałem się czy to znaczy że nie mogę się już starać i czy mnie skreśla ona powiedziała że niczego mi nie zabroni i że mogę się dalej starać jeśli mnie to uszczęśliwia i że może przez to jej oczy na prawdziwą miłość otworzę czyli miałem jeszcze jakiś płomyk nadziei od tamtej pory starałem się na 120%. W piątek spotkała się z dawnym znajomym z którym zerwał jej się kontakt na jakiś czas i którego poznała na pewnej 18 od zaraz wpad jej w oko no i po kilku miesiącach spotkała go znowu i byli przez pewien czas sami nie muszę nic chyba tutaj opisywać wiadomo dał jej buzi na dowidzenia i był romantyczny bardziej śmiały i stanowczy w tym co robi niż ja sam.. Nadzieję na to wszystko że się uda aż do dzisiaj kiedy chciała się ze mną spotkać żeby mi powiedzieć że nie chce mnie ranić ale kogoś już poznała i to jemu chce dać szansę i że na chwilę obecną mnie skreśla i nie muszę się już o nią starać bo to nic nie zmieni... W tym problem.. Co mam zrobić ? Mi tak bardzo na niej zależy, czy mam jakieś szansę jeszcze ? Czy staranie się o nią dalej coś pomoże ? Co robię źle ? Jest jakiś ratunek.. Jakaś szansa, ja w niej widzę cały mój świat.. Bardzo proszę o poradę lub pomoc co w tej sytuacji mam zrobić.. Nie chcę zapominać, nie umiem się z tym pogodzić że to koniec.. Proszę, pomocy
W jednej chwili ktoś ci daje nadzieję a w drugiej ktoś ci ją zabiera

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co mam dalej począć ?

Z jednej strony wydaje się że nie jest Ciebie warta, ale z drugiej skoro tak bardzo Ci zależy to wydaje mi się że nie powinieneś przestawiać  walczyć o nią, może wam się uda, ale to wszystko potrzebuje czasu i wytrwania, sam jestem w ciężkiej sytuacji i dużo dostałem tu komentarzy krytycznych ale to też dobrze bo trzeba czasami trzeźwo zobaczyć wszystko. Tak czy inaczej skoro naprawdę Ci zależy to nie przestawaj, bo będziesz całe życie żałował że odpusciles. Powodzenia

3

Jacek1994 napisał/a:

Z jednej strony wydaje się że nie jest Ciebie warta, ale z drugiej skoro tak bardzo Ci zależy to wydaje mi się że nie powinieneś przestawiać  walczyć o nią, może wam się uda, ale to wszystko potrzebuje czasu i wytrwania, sam jestem w ciężkiej sytuacji i dużo dostałem tu komentarzy krytycznych ale to też dobrze bo trzeba czasami trzeźwo zobaczyć wszystko. Tak czy inaczej skoro naprawdę Ci zależy to nie przestawaj, bo będziesz całe życie żałował że odpusciles. Powodzenia

Nie wiem sam co mam robić bo ona mówi że nie prawdopodobnie już będzie w związku z kimś innym i nie chcę psuć tego co między nimi jest.. Nie wiem co jest lepsze starać się dalej i cierpieć czy odpuścić i winić się za to do końca życia, niby powiedziała że na chwilę obecną mnie skreśla aż do stycznia ponieważ wtedy prawdopodobnie wyjedzie na studia ale to jest niepojęte dla mnie bo jestem do stycznia skreślony a za niedługo będzie z tym drugim w związku.. To wszystko jest dosyć trudne ale nigdy nie było łatwo

4

Dziewczyna Ci powiedziała, że nie chce Ci robić nadziei. Czytaj = nie chce z Tobą być.
Czy nagle zmieni zdanie jak zamienisz się w alvaro i zaczniesz starać? Nie.
Chcesz dostawać ochłapy? Sam sobie odpowiedz

Say What You Mean, Mean What You Say

5

fuorviatos napisał/a:

Dziewczyna Ci powiedziała, że nie chce Ci robić nadziei. Czytaj = nie chce z Tobą być.
Czy nagle zmieni zdanie jak zamienisz się w alvaro i zaczniesz starać? Nie.
Chcesz dostawać ochłapy? Sam sobie odpowiedz

Raczej nie hmm

6

Odpuść
ODPUSC
znajdziesz kogoś wartościowego kto doceni twoje starania bedziesz szczęśliwy A wtedy ona będzie ci zazdrościć powodzenia

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co mam dalej począć ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018