Co to może być za infekcja?To mnie wykańcza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Co to może być za infekcja?To mnie wykańcza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Co to może być za infekcja?To mnie wykańcza

Od ponad miesiąca mam problem z infekcją intymną. Pieczenie, kłucie cewki, pobolewanie podbrzusza, dyskomfort. O dziwo w wymazie nie wyszły ani grzyby ani bakterie, ale lekarz stwierdził duże zaczerwienienie więc stwierdził, że coś musi być na rzeczy, ale skąd to jest to nie wie. Dostałam gynalgin i pimafucin, który pomógł tylko trochę a teraz podczas okresu objawy tylko się nasiliły:/. Nie wiem jakie badania mogę jeszcze zrobić bo już nie potrafię z tym funkcjonować..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co to może być za infekcja?To mnie wykańcza

Najlepiej zrobić badania na wszelkie wenery: rzeżączka, kiła, do tego cytologia, hpv. Dobrze też zrobić badanie moczu, dokładnie posiew moczu i może jeszcze badanie na paciorkowce- wymaz z pochwy.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

3

Od założenia tematu minęły dwa miesiące, udało Ci się, Kasiu5266, uporać z tą uciążliwą infekcją? Zrobiłaś jakieś dodatkowe badania, a jeśli tak, to coś Cię może zaskoczyło?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

Skoro nie pisze to pewnie chyba wszystko poszło w dobrą stronę - wyleczenia big_smile Taka przynajmniej miejmy nadzieję, bo to co opisywała autorka ciekawie nie brzmiało i chyba żadna z nas by nie chciała mieć tego problemu hmm

your location

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Co to może być za infekcja?To mnie wykańcza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018