Powracające zapalenie pęcherza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Powracające zapalenie pęcherza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Powracające zapalenie pęcherza

Tak jak w temacie, zmagam się z dość bolesną i uciążliwą dolegliwością kobiecą. Dokładnie tydzień temu miałam zapalenie, przyjmowałam leki z furaginą, herbatki z żurawiną, dużo piłam itp. Dodam, że leczyłam się do soboty i wydawało mi się, że już jest wszystko w porządku.
Niestety dzisiaj temat powrócił, ale w gorszej postaci. Boli, piecze i nic nie pomaga.
Co mogę oprócz furaginy żurawiny i dużej ilości wody stosować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powracające zapalenie pęcherza

Czy zauważyłaś kiedy, po czym nawraca problem?
Ja cierpię na syndrom miesiąca miodowego, stosowałam wiele sposobów, tylko pomaga picie wody z witaminą C w proszku, kwaśna woda

3

Odp: Powracające zapalenie pęcherza

Zamiast herbatki z żurawiną kup w aptece czysty sok żurawinowy, ma duuuzo lepsze działanie na drogi moczowe i dużo Wit c. Jak Ci nie przechodzi to wybierz się do lekarza, ja dostałam recepte na Monural, to jest taki granulat do picia tylko że trzeba go całą noc przzetrzymać bez chodzenia do łazienki. Ale pomaga na długo.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Powracające zapalenie pęcherza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018