pozbawienie praw rodzicielskich - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » pozbawienie praw rodzicielskich

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: pozbawienie praw rodzicielskich

Witam
Jestem tu nowa
Mam taki problem i szukam kobiet , które już przez to przechodziły może któraś z Was mi pomoże jak mam to zrobić. A mianowicie pozbawić ojca moich synów praw rodzicielskich które na sprawie rozwodowej zostały mu ograniczone, rozwód był z jego winy z powodu alkoholu i przemocy . Rozwiodłam się w 2012 z czym wyprowadziłam się od niego w 2011 i przez te 8 lat odwiedził synów tylko raz niedługo po naszym rozstaniu ( choć mieszkaliśmy w odległości 5km od siebie)  nie kontaktuje się z nimi nie dzwoni nawet w urodziny. aktualnie mieszkam u mojego partnera już 4 lata i chcę uregulować te kwestię ze względu na własny spokój . Ostatnio byłam w szpitalu z synem i tam panie podpowiedziały żebym jak najszybciej napisała wniosek do sądu w tej sprawie.
Proszę o poradę jak się do tego zabrać

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pozbawienie praw rodzicielskich

Skoro ojciec dzieci ich nie widuje odebranie praw roxzicielskich powinno być formalnością. W kazdym razie u mnie tak było. Po prostu złóż wniosek do sądu.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » pozbawienie praw rodzicielskich

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018