ból przy stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ból przy stosunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: ból przy stosunku

Chciałabym porozmawiać z kobietami, które mają podobny problem jak ja a lekarze, ginekolodzy nie widzą problemu i uważają, że wszystko jest w porządku. Odczuwam silny ból podczas stosunku zauważyłam, że mam bardzo wąskie wejście do pochwy (to zauważył tez jeden ginekolog) ale nie samym problem jest ból przy rozciaganiu a kosci okalające wejscie przez co jest duzo mniejsze. Chodze od ginekologa do ginekologa i w kólko slysze taka natura taka budowa a ja nie moge normalnie wspolzyc z partnerem, z czasem chce zajsc w ciaze tylko jak? Bardzo prosze o jakies wsparcie bo czuje sie bezradna szukam kolejnego lekarza chcialabym sie wybrac do seksuologa ginekologa ale ciezko o takiego w moim miescie, powoli trace nadzieje, ze ktos mi pomoże i, że bedzie normalnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ból przy stosunku

Wejscie do pochwy nie moze byc za male. Przeciez jak bedziesz rodzic to wypchnsiesz tą drogą dziecko.

Skup sie na tym czy w czasie seksu wszystko jest ok. Nawilzenie, luz, odprezenie? Niech Cie facet lekko porozciaga palcami przed penetracją. Wyluzuj, bo psychika tez dziala tak ze wiesz ze boli wiec sie spinasz i w efekcie boli jeszcze bardziej.
Kobiety z nietypowymi pochwami to naprawde przypadek jeden na milion.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Chciałabym zobaczyć "kości okalające wejście do pochwy" uniemożliwiające wprowadzenie członka. Najlepiej na rentgenie.

4

Już tam nie dopowiadaj sobie z inną budowa pochwy big_smile też tak kiedyś myślałam big_smile
Pewnie dopiero zaczynasz współżycie?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ból przy stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018