Ex psychopata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Ex psychopata

Byłam w kilkumiesięcznym związku z socjopatą, niezdolnym do empatii narcyzem. Ciągle podkopywał moją wartość pod płaszczykiem troski, moi znajomi go nie cierpieli, a ja byłam na to wszystko ślepa.
Pod koniec związku ostro się kłóciliśmy, odezwała się do mnie jego była czy też niedoszła dziewczyna z informacją, że on pisze z nią nadal i żebym dała sobie spokój. Wysłała mi screeny z tych rozmów, pełne podtekstów. Ja go o to zapytałam, a on zadzwonił do niej i coś jej powiedział (nie wiem co) ale ona zablokowała mnie na fb i przeprosiła. Potem powiedział mi, że zagroził jej, że zniszczy jej życie jeśli jeszcze raz wmiesza się w jego sprawy. Napisał mi tez " Ty tez powinnaś mieć to na względzie, że ze mną nie warto mieć na pieńku".
Wielokrotnie mówił, że on potrafi zemścić się nawet po kilku latach, na chłodno i to w taki sposób żeby nikt go o nic nie podejrzewał. Na dodatek jest prawnikiem:/ Rozstaliśmy się w gniewie 5 miesięcy temu, powiedział, że mam się już nigdy do niego nie odzywać, zablokował mnie na fb.  Wkurzył się bo to ja zerwałam, a to on zawsze miał ostatnie słowo. Nie układało się nam i postanowiłam to zakończyć bo zdałam sobie sprawę, że to ogromnie toksyczny typ. Jednak ciągle z tylu głowy boje się, że za kilka lat on w odwecie może zrobić mi  coś złego.... Nie myślę o nim, ale czasem mi się przewinie przez głowę i mam zepsuty cały dzień.
Czy mogę coś na to zaradzić? Może to tylko moja wyobraźnia i paranoja...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ex psychopata

Zrobiłaś już dużo. Przerwałaś toksyczny związek  a to że z tyłu głowy pojawia Ci się myśl o jego ewentualnej zemście, dowodzi jaki to był człowiek dla Ciebie.  By mieć pewność na brak kontaktu z jego strony, również zablokuj go na portalach społecznościowych, mailu i telefonie.
Zacznij żyć przyszłością i ciesz się że nie podzielisz losu kobiet dręczonych przez toksycznych facetów.

3

Macie wspólnych znajomych? Czy jest w posiadaniu czegoś czym mógłby Ci zaszkodzić..?

Raczej nie mamy wspólnych znajomych poza jego siostrą, ale ona akurat jest w porządku.
Zna moje dane, mój adres no i podstawowe informacje tego typu.

Czasem jak wracam wieczorem sama do domu to boje się że gdzieś się czai. Dlatego zawsze noszę ze sobą gaz pieprzowy, może to chore ale czuję się jakoś bezpieczniej.

5

A czy od rozstania był jakiś kontakt z jego strony..? Jeżeli tak to jaki..?

Nie, od rozstania całkowita cisza.

Ale ciągle myślę o tym, że powiedział mi kiedyś, że on nie jest typem, który mści się od razu, że może nawet zrobić to po kilku latach.

Na dodatek w dniu naszego rozstania opublikował na fb piosenkę i napisał tekst w stylu:

jeśli jestem dobry, to jestem idealny
ale gdy jestem zły to jestem jeszcze lepszy

7 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-06-17 21:00:36)

Moja rada- jeśli faktycznie boisz się tego faceta, to unikaj jak ognia rozmów na jego temat nawet z najbardziej zaufanymi osobami, bo nigdy nie wiesz kto komu coś przekaże, doniesie, świat jest naprawdę mały. Chodzi o to, żebyś go nie prowokowała do jakiejś zemsty. Jeśli będą docierały do niego informacje, że jednej osobie powiedziałaś na jego temat to albo tamto, a drugiej tez coś naopowiadalas, to bądź pewna, że gościu rzeczywiście może zechcieć zrobić ci koło pióra. Uczyń z tego faceta temat tabu i moze odczepi się od ciebie raz na zawsze.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018