Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Założyłam ten wątek by każdy kto pisze coś od siebie mógł je tutaj pokazać . Nie muszą to być utwory literackie ... może to być chaotyczne ale płynące z głębi serca. Każde z chęcią przeczytam. Zapraszam serdecznie, smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Meg73 (2015-06-14 16:42:51)

Odp: Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Oto początek mojego opowiadania smile Jeżeli Was nie znudzi ... przeczytajcie.


- Nostalgia .. .-
Ładna pogoda a w sercu smutek .. To właśnie czuł idąc ulicą. Patrzył na ludzi przechodzących obok. Czego oczekiwał ? Nie wiedział. Po prostu szedł przed siebie, tak bez celu. Szedł by iść. Nie myślał o niczym. Miał dzisiaj dość. Wszystko go przytłaczało. Chciał się oderwać od ziemi i ulecieć w przestworza. Trudne zadanie ... niewykonalne dla zwykłego śmiertelnika. Jednak miał taką ochotę zrobić coś szalonego, by zmienić swe życie w szaloną przygodę.
- Ha ha ... pomyślał - przygoda... już nic dobrego nie może mnie spotkać. jedynie jak zwykle kłopoty w pracy i szarzyzna dnia codziennego.

http://i57.tinypic.com/2mzkv2h.jpg

Idąc odwrócił głowę w prawo i oto ... jego oczy przykuł ten piękny uśmiech. Wzrok zatrzymał na moment na jej oczach. Były jak połyskujące złotem węgielki. Emanowała z nich taka radość jakiej w życiu nie doznał. Nie mógł oderwać oczu od jej oczu. Po prostu zatopił się w tym spojrzeniu. Zatrzymał się. Był jak zaczarowany ... nogi odmówiły mu posłuszeństwa a ciałem zawładnęła hipnoza.
Jej oczy.... Cudne, przepastne spojrzenie ... pełne takiej energii,. jej uśmiech... jak promyk wiosennego słońca, niosący tyle ciepła i radości, że niezdolny był tego pojąć. Czuł, że traci nad sobą kontrolę, że chce tak trwać pełen zachwytu.

http://i58.tinypic.com/290pxf6.jpg

Nagle uderzenie wyrywa go z tego stanu. Nie wie co się dzieje. Widzi dwóch chłopców goniących się wzajemnie. Ale cóż ... rozgląda się przerażony. Nie ma jej. Po prostu jej nie ma . Odchodzi. Jest bardzo smutny.... nie może ogarnąć tego uczucia, które nim zawładnęło przed chwilą. Chce się uspokoić i wchodzi do kawiarni. Siada przy stoliku. Pospiesznie zamawia coś u kelnera ... nie wiedząc nawet co. Jego myślami zawładnęła nieznajoma o cudnych oczach .... i ten uśmiech. Zaczarował go. To uczucie, którego doznał przed chwilą było dla niego nie do ogarnięcia. Jego rozum odmawiał posłuszeństwa. Czuł, że jedynie serce może mu to wytłumaczyć. Czuł się tak jakby przed momentem obudził się z pięknego snu. Tak bardzo chciał by sen ten stał się jawą.... tak bardzo tego pragnął. Pijąc kawę, której smaku nawet nie mógł rozpoznać usłyszał czyjś taki melodyjny śmiech .... Odwrócił głowę ... zamarł w bezruchu.
- Matko ... pomyślał. To ona ... .
Jego serce  zaczęło bić tak mocno jakby miało wyskoczyć mu z piersi. Czuł, że nie panuje nad swoim ciałem, które stało mu się zupełnie obce. Wiedział, że teraz już nie może stracić jej z oczu ... że jeśli ona teraz odejdzie to straci to co nim zawładnęło ... czego nie potrafił nazwać.             

                                                                                                                               .... cdn

3

Odp: Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Super smile

Jestem Twoją czytelniczką wink

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

4

Odp: Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Wchodząc z przyjaciółmi do kawiarni zerknęła przypadkowo w prawą stronę . Jej wzrok przykuł mężczyzna siedzący pod ścianą.... był jakby nieobecny ... taki zamyślony. Zobaczyła w nim mężczyznę z ulicy, który tak bacznie ją obserwował a właściwie poraził ją swoim spojrzeniem. Nagle w tej chwili odwrócił się i znowu spojrzał jej prosto w oczy. Zawstydziła się i spuściła wzrok. Pospiesznie usiadła przy barze. Zamówiła wino i ciastko jakby robiąc wbrew sobie. Przecież od dawna nie jada ciastek ... W tej jednak chwili nie myślała o tym czy je ciastka czy nie. Próbowała przywołać w sobie wspomnienia sprzed kilku chwil gdy na ulicy ich oczy się spotkały. Poczuła wtedy coś bardzo dziwnego ... To uczucie przenikało ją do głębi. Nie potrafiła go nazwać ale wiedziała, ze było bardzo przyjemne. Ta chwila sprawiła,że serce zaczęło jej mocniej bić.

http://i58.tinypic.com/fn7ek4.jpg

- Co za dziwny zbieg okoliczności - pomyślała

Czuła na swych plecach jego wzrok. Musiał patrzeć na nią, bo ten wzrok ją przenikał ... sprawiał, że czuła się onieśmielona i bezsilna. Nie potrafiła nad tym zapanować. Odwróciła się delikatnie by zerknąć czy ją obserwuje. Miała rację ... nie spuszczał z niej wzroku. Zauważył, że patrzy na niego i uśmiechnął się bardzo delikatnie. Jego uśmiech był taki jakby miał wrażać lekki grymas ale i tak ją oczarował. Odwzajemniła więc uśmiech i wtedy on uśmiechnął się do niej. Czuła jakby uśmiechał się całym sobą ... śmiały się także jego oczy, które wydały jej się wtedy przepastną głębiną... tonią w którą chciała się zanurzyć... utonąć w nich ...

- Te oczy ... - pomyślała - Co one wyrażają ??? Chciała przeniknąć go swoim spojrzeniem lecz to on przenikał ją. Czuła, że jej się to podoba choć onieśmielało ją to bardzo. Nie potrafiła oderwać od niego wzroku. Jego oczy ... jego włosy ... jego usta ... Odwróciła się jednak. Pospiesznie wypiła wino i zapłaciła barmanowi. Wychodząc z kawiarni przeszła obok jego stolika i ukradkiem delikatnie rzuciła zmiętą serwetkę na stolik. Upadła przed jego dłoń. Posłał jej zdziwione spojrzenie ... Uśmiechnęła się i wyszła z przyjaciółmi. Idąc ulicą dręczyła ją tylko jedna myśl. Co zrobi ?? Chciała by wyczuł jej intencje i ... pomalował jej zwykły szary świat  ...


                                                                 ... cdn

5

Odp: Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Piszę opowiadanie na blogu, zapraszam: http://www.historiepisanezwnetrzaduszy.blogspot.com/

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Opowiadanie w odcinkach ... podziel się swoim :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018