Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb

Może ktoś wie i mi powie o co chodzi? a mianowicie ciągle się świece na zielono mimo,że nie korzystam z facebooka i mesangera, chyba,że dam opcje ''wyłącz czat'' ale przeciez nie bede ciagle pamiętać,żeby to klikać,jak zainstaluje od nowa aplikacje to przez kilka dni wszystko działa ok,a potem znów to samo hmm
Ktos wie o co chodzi? ;/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb

Włączony Internet chyba wystarczy. Fejsbuk to zło wink.

3

Odp: Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb
Linka01 napisał/a:

Może ktoś wie i mi powie o co chodzi? a mianowicie ciągle się świece na zielono mimo,że nie korzystam z facebooka i mesangera, chyba,że dam opcje ''wyłącz czat'' ale przeciez nie bede ciagle pamiętać,żeby to klikać,jak zainstaluje od nowa aplikacje to przez kilka dni wszystko działa ok,a potem znów to samo hmm
Ktos wie o co chodzi? ;/

Wystarczy, że masz włączony dostęp do neta. Jeśli nie chcesz być ciągle dostępna do usuń mesengera i zainstaluj Facebook Lite. Tam można używać messengera w FB.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jestem dostępna na czacie [FB] mimo,że nie korzystałam z fb

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024