Jak często się spotykać aby nie przedobrzyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak często się spotykać aby nie przedobrzyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez ObywatelX (2019-05-08 08:37:45)

Temat: Jak często się spotykać aby nie przedobrzyć?

Witam wszystkich.
W nawiązaniu do mojej ostatniej porażki w relacjach damsko męskich nasunął mi się temat do  żeńskiego grona forum.

Mianowicie jak wg was wygląda złoty środek jeśli chodzi o ilość spotkań w początkowej fazie znajomości? Powiedzmy już po pierwszym seksie. Wiem ,że to być może sprawa indywidualna ale np. z mojej strony wygląda to tak , że jak choć trochę zależy mi na pogłebianiu relacji to mam ochotę widzieć tą osobę i tyle. Tak aby się lepiej poznać itp. A jak wy to widzicie? Czy odczytywać to w ten sposób, że skoro danej dziewczynie wystarczy widzieć sie raz na 2 tygodnie to oznacza , że nic między nami nie ma? I czy rzeczywiście przez zbyt częstą chęć spotkań można popsuć coś co dobrze rokowało.

Jak wy to widzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak często się spotykać aby nie przedobrzyć?

Nie dostaniesz grafiku:P takie rzeczy ustala się z konkretną osobą.
Z jednym facetem spotykalam sie codziennie, z innym 2x na tydzien. I w obu przypadkach mi to wystarczalo i nie bylo za duzo.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Zależy od człowieka, trochę też od stylu życia. Jak się pracuje albo pracuje i się uczy to trudno się spotykać codziennie. Zresztą dla mnie i bez tego to byłoby za dużo, za to 2-3x w tygodniu to jest ok.

4

Jako osoba lubiąca spędzać czas w samotności stwierdzam, że widzieć chłopa raz na dwa tygodnie w początkowej fazie, kiedy to właśnie ma się stosunkowo dużą, nienasyconą ciekawość siebie to raczej nie wskazuje na zainteresowanie. No i tak, uznałabym na Twoim miejscu, że nic między Wami nie ma.

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak często się spotykać aby nie przedobrzyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018