Dziewczyna Mnie Rani - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna Mnie Rani

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dziewczyna Mnie Rani

Witam mam 21 lat . Nie mogłem znaleść odpowiedniego forum i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda ze strony dziewczyn już przechodzę do sedna.

Otóż chodzi o to że rok temu poznałem pewną dziewczynę na początku wiadomo na spokojnie podchodziłem do tej znajomości i pomału w  sobie ją rozkochiwałem i później zaczeły się sms'y wspólne wyjścia dzwonienie do siebie żartowaliśmy sobie śmialiśmy się ze wszystkiego ogólnie bardzo dobry kontakt z nią miałem i teraz jest coś takiego że jak z nią zaczynam pisać czy to na facebooku czy smsy albo do niej dzwonie to tak jakby dostała zaniku pamięci i nic nie pamiętała z rozmowy jaką prowadziliśmy gdy się spotkaliśmy a z drugiej strony gdy się spotkamy to jest przytulanie wspólne zdjęcia pocałunki śmianie się ogólnie jest tak że czujemy się jak w niebie i później znowu to samo zaczynamy pisać ze sobą  już tak wieczorem gdy każdy z nas jest w domu i tak piszemy znaczy się ja piszę i gdy napiszę coś w stylu kotek albo coś takiego to ona mi odpisuje jaki znowu kotek albo też było tak że piszemy i nagle tak O nagle przestaję mi odpisywać na bieżąco i po godzinie odpisuje albo pod wieczór bądź wymieni ze mną parę zdań i potem znowu cisza albo chcę się z nią spotkać a ona mi mówi że aaa dzisiaj nie dam rady wiesz może w któryś dzień jak będę mogła  to ci napiszę a dzień później bądź parę godzin po tej wiadomości od niej widzę ją na mieście   buziaczki wysyła i serduszka  i gdy się spotkamy to znowu praktycznie koło się zatacza bo jest tak jak wcześniej pisałem że jak jesteśmy obok siebie to czujemy się jak w niebie i potem powtórka z rozrywki i tak w kółko Dodam iż ona wie że ją bardzo kocham i chcę z nią być już czekam na nią ponad rok bo miała "paru" chłopaków i po prostu nie chciałem niszczyć jej związków i nie ingerowałem w nie i na luzie pisałem z nią praktycznie o wszystkim i czekałem aż będzie już wolna i będę mógł spróbować ale zaraz tak nagle pojawiał się u niej ktoś nowy i tak cały czas a wiem ze ona też coś do mnie czuje bo powiedziała mi to jej najlepsza przyjaciółka która z nią mieszka że coś do mnie czuje ale no idziemy dalej praktycznie dopiero po Roku znajomości z nią wyznałem jej że ją kocham i spytałem się o chodzenie była zaskoczona ale bardzo szczęśliwa ale tak jakby sobie grała na moich uczuciach i na tym co do niej czuje i bardzo mnie to rani że tak robi i nie mam pojęcia czy ona tak specjalnie robi że najpierw gdy się widzimy to buzi buzi tu przytulanie tu żartowanie gadanie o różnych tematach i powtarzam jej teraz gdy się spotkamy że ją kocham ona też mi to mówi ze mnie kocha i potem tak jak wyżej każdy z nas w domu i rutyna ja pisze kotek że kocham cię a ona tak jakby naprawdę dostała zaniku pamięci i nic nie pamiętała co robiliśmy i mówiliśmy sobie jak się widzieliśmy Bardzo mnie to boli i praktycznie zawsze gdy tak robi to łapię takiego doła że ryczę jak małe 2 letnie dziecko bo boli mnie to co ona robi

Dodam iż jestem bardzo uczuciowy i bardzo łatwo jest mnie zranić i ona to bardzo dobrze wie bo jej powiedziałem  dużo o swoim życiu i łatwo potrafię zaufać drugiej osobie.

Chciałbym się dowiedzieć jak wy to widzicie drogie dziewczyny bo ja tego nie mogę zrozumieć a bardzo cierpię przez to.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna Mnie Rani

A jesteś pewien, że to z nią piszesz? Może ktoś inny ma dostęp do jej konta.

3

Mam poważna sprawe związana z moja dziewczyną właściwue z Kobietą.Prosze pomóżcie.Sytuacja jest bardzo trudna i zawikła do rozwiązania.
Mam 34lata mam syna 10letniego nie mam z nim kontaktów.Powiem jeszcze że jest też drugie dziecko niewiem czy moje sprawy beda w sadzie o ustalenie ojcostwa czy moje dziecko.Teraz o co codzi.W tamtym roku poznałem dziewczyne Kobiete 37letnia która ma syna 8letniego.Sprawa niby prosta ale zaczynaja sie schody.Była mężatka prawie 3lata temu jej były mąż w tym czasie pracował zagranicą.Miała własne solarium poznała kochanka romans trwał 2lata po czym sie to wszystko wydało.Ja poznałem ja jak miala jeszcze jakis tam kontakt z tym kochankiem.Po jej rozwodzie sad zasadzil jej alimenty na syna oraz to że ma oplacac mieszkanie wynajete jej były mąż.Teraz tak.Ja ja poznałem w tamtym roku.Zaczepiłem ja na ulicy z widzenia ja juz znałem.Poprosiłem o jej numer po chwili zastanowienia dała mi swój numer.Umówilismy sie na spodkanie jeszcze tego samego dnia wieczorem.Spotykalismy sie brała narkotyki metaamfetamine.Jeszcze mi powiedziała że jej Mama leczyła sie kiedyś psychiatrycznie.Problem jest taki.Nigdzie nie pracuje mieszka na wynajetym mieszkaniu ma syna 8letniego.Jej były mąż jej opłaca mieszkanie.Nie sa razem od 2lat.Mówi że Mnie Kocha.Kochamy sie i wogóle ale są dwa problemy których nie moge przeskoczyć.Pierwszy jest taki że jej były maż jak ja przyjezdzam do niej  a on mnie tam widzi to niechce jej dawac pieniedzy na życie i opłaty oraz drugi jest problem że jak chce u niej zostać na noc to ona niechce spać zemna w jednym łóżku i ani wogóle żebym spał i odsyła Mnie do domu.Jeśli chodzi o sex to Kochamy sie teraz już może mniej.Pomóżcie o co chodzi w tej zadadce do rozwikłania.

4

Ja tam nie widzę żadnych problemów. Powiedziałbym nawet, że tej jej były mąż to całkiem normalny facet. W przeciwieństwie do ciebie.

5

BRUNET630 napisał/a:

Mam poważna sprawe związana z moja dziewczyną właściwue z Kobietą.Prosze pomóżcie.Sytuacja jest bardzo trudna i zawikła do rozwiązania.
Mam 34lata mam syna 10letniego nie mam z nim kontaktów.Powiem jeszcze że jest też drugie dziecko niewiem czy moje sprawy beda w sadzie o ustalenie ojcostwa czy moje dziecko.Teraz o co codzi.W tamtym roku poznałem dziewczyne Kobiete 37letnia która ma syna 8letniego.Sprawa niby prosta ale zaczynaja sie schody.Była mężatka prawie 3lata temu jej były mąż w tym czasie pracował zagranicą.Miała własne solarium poznała kochanka romans trwał 2lata po czym sie to wszystko wydało.Ja poznałem ja jak miala jeszcze jakis tam kontakt z tym kochankiem.Po jej rozwodzie sad zasadzil jej alimenty na syna oraz to że ma oplacac mieszkanie wynajete jej były mąż.Teraz tak.Ja ja poznałem w tamtym roku.Zaczepiłem ja na ulicy z widzenia ja juz znałem.Poprosiłem o jej numer po chwili zastanowienia dała mi swój numer.Umówilismy sie na spodkanie jeszcze tego samego dnia wieczorem.Spotykalismy sie brała narkotyki metaamfetamine.Jeszcze mi powiedziała że jej Mama leczyła sie kiedyś psychiatrycznie.Problem jest taki.Nigdzie nie pracuje mieszka na wynajetym mieszkaniu ma syna 8letniego.Jej były mąż jej opłaca mieszkanie.Nie sa razem od 2lat.Mówi że Mnie Kocha.Kochamy sie i wogóle ale są dwa problemy których nie moge przeskoczyć.Pierwszy jest taki że jej były maż jak ja przyjezdzam do niej  a on mnie tam widzi to niechce jej dawac pieniedzy na życie i opłaty oraz drugi jest problem że jak chce u niej zostać na noc to ona niechce spać zemna w jednym łóżku i ani wogóle żebym spał i odsyła Mnie do domu.Jeśli chodzi o sex to Kochamy sie teraz już może mniej.Pomóżcie o co chodzi w tej zadadce do rozwikłania.

Po 1, załóż swój własny osobny temat.
Po 2, kto by tam za ćpunką nadążył..? Nie ma w okolicy normalnych kobiet?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna Mnie Rani

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018