Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Czy im macie więcej lat tym mniej się ogladają niż X lat temu? Ile macie lat i czsto zdarza sie ze ktoś zawiesza na was oko? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Na szczęście nie

3

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Dalej oglądają się. Fakt troche mniej jak kiedyś ale oglądają się.

4

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Ja mam chyba większe powodzenie niż kiedyś, wydaje mi się że to z dwóch powodów: 1) nauczyłam się lepiej ubierać, malować, podkreślać zalety 2) nie jestem taka przestraszona i niepewna siebie tylko raczej uśmiechnięta i bardziej otwarta więc więcej ludzi po prostu podchodzi smile

5

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Wydawało mi się ostatnio, że podrywał mnie młody chłopak. Okazało się, że mu brakowało 2,90zł do żołądkowej gorzkiej.

6

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Czasem mi sie ktos zdarzy, ale nie wiem  czy czesciej niz kiedys.

7

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
Cyngli napisał/a:

Wydawało mi się ostatnio, że podrywał mnie młody chłopak. Okazało się, że mu brakowało 2,90zł do żołądkowej gorzkiej.

Szkoda, że nie mogę dać plusa smile
Bo dałbym z dwanaście smile

8

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Zależy od stanu wyglądu wink

Jak się umaluję i włożę kusą kieckę, to gwizdy mam na ulicy. Jak zaś nic mi się nie chce i paraduje w kurtce i kaloszach, to bezdomny pies się nie zainteresuje. Co w sumie jest w porządku, jakowo, że narzeczonego posiadam, jak i psa big_smile

9

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Panowie budowlańcy,  żule spod sklepu monopolowego i panowie w wieku moich rodziców.
I tak od lat big_smile

10

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
rossanka napisał/a:

Panowie budowlańcy,  żule spod sklepu monopolowego i panowie w wieku moich rodziców.
I tak od lat big_smile

U mnie głównym adoratorem jest Pan Listonosz, lat 30 kilka, a iloraz inteligencji podobny big_smile

11 Ostatnio edytowany przez Gitta (2019-04-11 17:00:01)

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Teraz rzadziej niż kiedyś, ale też się zdarza. Pewnie dlatego, że często chodzę z synkiem, ale zdarzają się mili panowie, pomocni, uśmiechają się...

Ostatnio na stacji benzynowej jeden Pan mi pomógł z samochodem a potem zaproponował spotkanie, wciskając mi wizytówkę swojego salonu samochodowego.
Po dziś dzień nie wiem, czy chodziło o mnie, czy to była sugestia, że mój samochód jest stary i przydałby się nowy...

12

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

a ile macie lat? smile

13

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Ja się na każdą gapię, dyskretnie.

14

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

32

15

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

41 big_smile

16

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

28.

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Może i próbują, ale objeżdżam wzrokiem.  Ne potrzebuję takiej atencji.

18

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
Linka01 napisał/a:

Czy im macie więcej lat tym mniej się ogladają niż X lat temu? Ile macie lat i czsto zdarza sie ze ktoś zawiesza na was oko? wink



Kiedy byłam młoda to tak, ale w tej chwili i będąc w tym wieku, już mnie to nie interesuje, chociaż nie powiem zdarza się, że budzę zainteresowanie wink  nie ważne ile ma się lat, faceci i tak będą się oglądali za kobietami smile  taka ich natura.

19

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
natolinka napisał/a:

Kiedy byłam młoda to tak, ale w tej chwili i będąc w tym wieku, już mnie to nie interesuje, chociaż nie powiem zdarza się, że budzę zainteresowanie wink  nie ważne ile ma się lat, faceci i tak będą się oglądali za kobietami smile  taka ich natura.

Dobrze ubrana kobieta, pachnąca, elegancko sie poruszająca, zawsze wzbudza zainteresowanie, nawet jak jest babcią. Tylko popatrzeć na Francuzki smile

20

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
Beyondblackie napisał/a:
natolinka napisał/a:

Kiedy byłam młoda to tak, ale w tej chwili i będąc w tym wieku, już mnie to nie interesuje, chociaż nie powiem zdarza się, że budzę zainteresowanie wink  nie ważne ile ma się lat, faceci i tak będą się oglądali za kobietami smile  taka ich natura.

Dobrze ubrana kobieta, pachnąca, elegancko sie poruszająca, zawsze wzbudza zainteresowanie, nawet jak jest babcią. Tylko popatrzeć na Francuzki smile

Ja tam wzbudzam poruszenie w adidasach i legginsach- większe niż 15 lat temu big_smile
Autorko, jaki jest sens tego tematu? Taki jak pytanie czy Ziemia kręci się wokół Słońca?
Czy może że jak  nie oglądają się- to z wiekiem będzie lepiej?
Czy jak nie oglądają- to samo przyjdzie?
Czy jest jakiś okres przydatności do spożycia?:)
Moją 70 letnią matkę podrywają młodsi Panowie, więc chyba nie smile))
O co pytasz?

21

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Tak, bywa, choć chyba nawet bardziej kobiety.

22 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-04-15 22:49:49)

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Niektórzy patrzą, inni nie... normalna rzecz.
Zauważyłam, że częściej patrzą, kiedy dobrze się czuję. Gdy mam doła, to tylko osobniki wyglądające na zaburzonych. Wygląda na to, że warunek dobrego czucia się z sobą jako kobieta jest bardzo ważny.

Edit, częściej patrzą latem niż zimą : D

23

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
niepodobna napisał/a:

Niektórzy patrzą, inni nie... normalna rzecz.
Zauważyłam, że częściej patrzą, kiedy dobrze się czuję. Gdy mam doła, to tylko osobniki wyglądające na zaburzonych. Wygląda na to, że warunek dobrego czucia się z sobą jako kobieta jest bardzo ważny.

Edit, częściej patrzą latem niż zimą : D

Absolutnie.

Ale to bardziej jest zależne od mowy ciała. Jeżeli idę rano odebrać jakąś paczkę w dżinsach, swetrze i przypadkowej kurtce, bez makijażu i z mokrymi włosami, naturalnie nie utrzymuję kontaktu wzrokowego, bo, po pierwsze jestem tylko na misji odebrania pakunku, a po drugie, wiem, że nie wyglądam jak milion dolarów. Docieram na pocztę, odbiorę paczkę i coś tam odburknę. To naprawdę nie zachęca do kontaktu ani peanów zachwytu nad moją osobą (nawet jeżeli komuś się spodobałam).

Zupełnie inaczej jest jak jadę na wycieczkę rowerową latem w zwiewnej sukience,z kapeluszem i koszyczkiem na piknik. Nawet jak mój narzeczony jest ze mną (a zwykle jest), to tubylcy się gapią, bo kobitą jestem biuściastą, blond i w miarę atrakcyjną wink

24

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Lat 43. Owszem gapią się, nawet jak jestem sote.
Jednakże moja skromność karze mi się zastanawiać czy aby brudna nie jestem.
Ostatnio miałam taką miła sytuację kiedy Pan czekał specjalnie aż wyjdę żeby mi powiedzieć że jestem urocza

25 Ostatnio edytowany przez balin (2019-04-17 09:44:58)

Odp: Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??
Burzowy napisał/a:

Ja się na każdą gapię, dyskretnie.

Też tak mam. Niestety na jedną młodziutką mężatkę, dyskrecja poległa. Teraz gdy mnie widzi, mruga do mnie oczkiem. Nawet przy mężu. sad

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podrywaja i oglądaja sie za wami faceci ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024