Długi czas przelewów w PKO BP - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Długi czas przelewów w PKO BP

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Długi czas przelewów w PKO BP

Gdy ktoś wyśle mi przelew po południu zawsze dochodzi on dopiero następnego dnia po 15 choć w banku są trzy sesje ( 11.30, 15.10,17.30).  Największy stres miałam kilka miesięcy temu gdy chodziło o wypłatę. Oni wysłali po 13 w piątek (dostałam potwierdzenie) a oczywiście dostałam w poniedziałek 15.10. W banku pytałam, ale oni nie wiedzą od czego to zależy smile.Wujek też ostatnio mówił, że dostał kasę z 2- dniowym opóźnieniem.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-04-03 12:16:14)

Odp: Długi czas przelewów w PKO BP
kasia5266 napisał/a:

Gdy ktoś wyśle mi przelew po południu zawsze dochodzi on dopiero następnego dnia po 15 choć w banku są trzy sesje ( 11.30, 15.10,17.30).  Największy stres miałam kilka miesięcy temu gdy chodziło o wypłatę. Oni wysłali po 13 w piątek (dostałam potwierdzenie) a oczywiście dostałam w poniedziałek 15.10. W banku pytałam, ale oni nie wiedzą od czego to zależy smile.Wujek też ostatnio mówił, że dostał kasę z 2- dniowym opóźnieniem.

Mi też często przychodzi kasa dopiero po weekendzie w poniedziałek. Mimo, że przelew wyszedł w piątek. Tak jest z weekendami. Może mają częste konserwacje i aktualizacje systemu. Dużo zależy skąd idzie do ciebie przelew. Z obcych banków idzie dłużej. Przynajmniej u mnie tak jest.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

To jest normalne, niekoniecznie w PKO.
Przelew do innego banku dochodzi zwykle w dniu kolejnym.
To zależy od sesji w obu bankach. PKO może mieć trzy, a ten drugi bank tylko dwie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

To nie jest uzależnione od tego akurat banku. Moja mama ma konto w innym, a my mamy firmowe w jeszcze innym i jest tak samo. System nie księguje 24h/7, a dostaniesz pieniądze na swoje konto dopiero po zaksięgowaniu. Z obcego banku trwa dłużej i to też nie jest dziwne. Oba banki muszą przelew potwierdzić.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Długi czas przelewów w PKO BP

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018