Jaki to typ figury? Jak się ubierać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki to typ figury? Jak się ubierać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jaki to typ figury? Jak się ubierać?

Sporo siedziałam w necie szukając mojego typu figury. Czasami większość się zgadza, a tu nagle wyskakują 2 cechy które przekreślają ten typ. Więc może opiszę i któraś z was będzie w stanie mi pomóc.

Jestem w miarę wysoka, 170 wzrostu, 53kg (próbuje przytyć ale o tym później). Mam mały biust, drobne ramiona, nawet ładne wcięcie w talii, które niestety jest mało widoczne przez cholernie wąskie biodra. Taaa biodra mam wąskie a nogi za to bardzo rozbudowane.

Na zdjęciach całego ciała wyglądam jak chodzący patyk, tylko te nogi bardzo rzucają się w oczy. To wygląda nieproporcjonalnie, ale nogi tylek i talia to jest jedyne co w sobie lubię. Ciągle słyszę docinki na temat mojego biustu i nawet zastanawiam się nad operacją. Nie czuję się dobrze gdy w grupie znajomych idziemy na plażę i to ja jestem tą najbardziej płaska. Mam wrażenie że od 12 roku życia moja figura nic się nie zmieniła. Próbuję przytyć, ale zdobyć ten jeden kg więcej z moim metabolizmem to kilka miesięcy solidnego wpieprzania co godzinę. Inaczej ani rusz. No ale co przytyje to idzie w nogi i tylek, bioder jak nie było tak nie ma, cycki stoją w miejscu.

Pocieszam się faktem, że mogę jeść co chce i ile chce i wyglądać szczupło, ale to żadne pocieszenie kiedy wśród koleżanek wyglądam jak jakiś anorektyk. Dodam że mój tata i dziadek też jedzą wszystko co dusza zapragnie i są bardzo szczupli, więc to nie kwestia diety (dziadek i tata jedzą bardzo tlusto, wszystko na smalcu najlepiej) tylko dobrego metabolizmu.
Jak się ubierać w takiej sytuacji? Da się jakoś nabrać ciałka w biodrach bez zachodzenia w ciążę? Co do biustu to myślałam o operacji, ale mój chłopak jest stanowczo przeciwny. Może jakieś tabletki? Któraś z was używała?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki to typ figury? Jak się ubierać?

Miałaś kiedyś robione badania tarczycy?

Zagubionalandrynka napisał/a:

Dodam że mój tata i dziadek też jedzą wszystko co dusza zapragnie i są bardzo szczupli, więc to nie kwestia diety (dziadek i tata jedzą bardzo tlusto, wszystko na smalcu najlepiej) tylko dobrego metabolizmu.

Niestety widzę tu powtarzanie nieprawdziwego mitu, że tyje się od tłuszczów, choć już dawno stwierdzono, że powodem przybierania na wadze są nie tłuszcze, ale węglowodany.

Jak się ubierać w takiej sytuacji? Da się jakoś nabrać ciałka w biodrach bez zachodzenia w ciążę? Co do biustu to myślałam o operacji, ale mój chłopak jest stanowczo przeciwny. Może jakieś tabletki? Któraś z was używała?

Niestety nie ma takiego magicznego sposobu, który w sposób naturalny pozwoli nam schudnąć lub przytyć wyłącznie w wybranej partii ciała. Z reguły działa zresztą zasada, że tyje się od dołu do góry, to znaczy tkanka tłuszczowa najpierw odkłada się w biodrach, potem 'idzie' w biust, na końcu nabieramy krągłości na twarzy, a kiedy chudniemy proces ten działa odwrotnie. Oczywiście jak od każdej zasady, tak i tu, występują różne odstępstwa i Ty wyraźnie należysz do tej grupy osób.

Pytasz jak się ubierać. Bardzo dobrze powinnaś wyglądać w rozkloszowanych spódnicach i sukienkach, bo one równocześnie ładnie podkreślą talię, zatuszują rozbudowane nogi i optycznie dodadzą centymetrów w biodrach. Na górze proponuję wzory i różne przestrzenne elementy, to jest falbany, naszywane kieszenie, dekolty typu woda i tym podobne. Powinnaś też dobrze czuć się w klasycznych, zwężanych w talii i posiadających rewersowe kołnierze żakietach, które jak najbardziej możesz łączyć w całe kostiumy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Olinka napisał/a:

Miałaś kiedyś robione badania tarczycy?

Dodam że mój tata i dziadek też jedzą wszystko co dusza zapragnie i są bardzo szczupli, więc to nie kwestia diety (dziadek i tata jedzą bardzo tlusto, wszystko na smalcu najlepiej) tylko dobrego metabolizmu.

Niestety widzę tu powtarzanie nieprawdziwego mitu, że tyje się od tłuszczów, choć już dawno stwierdzono, że powodem przybierania na wadze są nie tłuszcze, ale węglowodany.

Niestety nie ma takiego magicznego sposobu, który w sposób naturalny pozwoli nam schudnąć lub przytyć wyłącznie w wybranej partii ciała. Z reguły działa zresztą zasada, że tyje się od dołu do góry, to znaczy tkanka tłuszczowa najpierw odkłada się w biodrach, potem 'idzie' w biust, na końcu nabieramy krągłości na twarzy, a kiedy chudniemy proces ten działa odwrotnie. Oczywiście jak od każdej zasady, tak i tu, występują różne odstępstwa i Ty wyraźnie należysz do tej grupy osób.

Pytasz jak się ubierać. Bardzo dobrze powinnaś wyglądać w rozkloszowanych spódnicach i sukienkach, bo one równocześnie ładnie podkreślą talię, zatuszują rozbudowane nogi i optycznie dodadzą centymetrów w biodrach. Na górze proponuję wzory i różne przestrzenne elementy, to jest falbany, naszywane kieszenie, dekolty typu woda i tym podobne. Powinnaś też dobrze czuć się w klasycznych, zwężanych w talii i posiadających rewersowe kołnierze żakietach, które jak najbardziej możesz łączyć w całe kostiumy.

Robiłam sobie badania na tarczyce jakoś w grudniu, wszystko jest ok, więc to nie od tego.

Dziękuję za pomoc big_smile

4

Olinka napisał/a:

Tyje się przede wszystkim od nadmiaru kalorii względem swojego zapotrzebowania, to z czego pochodzą ma dużo mniejsze znaczenie smile

5

BlackOrange napisał/a:

Tyje się przede wszystkim od nadmiaru kalorii względem swojego zapotrzebowania, to z czego pochodzą ma dużo mniejsze znaczenie smile

Słuszna uwaga. Mnie jednak chodziło głównie o to, by podkreślić, że mnóstwo odchudzających się osób z zasady unika wszelkich tłuszczów jak ognia sądząc, że są główną przyczyną przybierania na wadze, a która to myśl wynikała również z posta Autorki. Tymczasem pamiętajmy, że wartościowe tłuszcze są nam bardzo potrzebne i absolutnie nie należy z nich rezygnować.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki to typ figury? Jak się ubierać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018