Każda partnerka go zdradzała. Czy warto ciągnąć to dalej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Każda partnerka go zdradzała. Czy warto ciągnąć to dalej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez Settt (2019-03-29 12:20:15)

Temat: Każda partnerka go zdradzała. Czy warto ciągnąć to dalej?

Cześć,
Dziewczyny i oczywiście chłopaki smile co myślicie o tej znajomosci?
Jakieś trzy tygodnie temu poznałam pewnego faceta 28 lat. Od razu złapaliśmy wspólny kontakt. widać że pojawiła się tzw chemia. Pewnego razu idąc Przez miasto zaproponowałam wstęp do Klubokawiarni. On jakoś się speszył.... zaczęłam dociekać bardziej o co chodzi. Powiedział ze wcześniej aż 4 partnerki go zdradziły i to w klubie, ze on ma odrazę do takich miejsc i nie wejdzie tam. Według mnie to ściema, żeby kazda ex po kolei jak leci go zdradziła. Powiedziałam z ironią ze musiał mieć strasznego pecha, on zaczął temat rozkręcać. Powiedział ze szuka kobiety która raczej nie imprezuje „trzyma się domu”, ze każdy mu mówi o tym jakiego ma pecha do kobiet i jak dziwnie trafia. Pojawiło się stwierdzenie „byłem za dobry”. Pozwalał każdej wychodzic na imprezy samej i powiedział ze 4 razy scenariusz się potwierdził. Kazda zdradziła. Były to długie i poważne związki.

Spotkanie zakończyło się w miłej atmosferze, ale naszła mnie myśl, ze jeżeli on jest tak skrzywdzony przez te byle dziewczyny to czy będzie umiał stworzyć normalna relacje? On wydzwania do mnie i bardzo chce się spotykać, mamy wiele tematów do rozmów, fajnie się rozumiemy. Oboje jesteśmy po podobnych studiach. Momentami widać ze będzie miał problem z zaufaniem. Jest trochę tajemniczy. Nie wiem, co z tym robić dalej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Każda partnerka go zdradzała. Czy warto ciągnąć to dalej?

Dać szanse zawsze możesz, jednak według mnie zostało mu to na psychice. Co będzie jeżeli będziesz chciała gdzieś wyjść w przyszłości bez niego? Oskarży Cię o zdradę?

3 Ostatnio edytowany przez 67Eve (2019-03-29 15:01:50)

Nie możesz go skreślać za to, że został skrzywdzony. Ale on nie może uważać, że jesteś jak jego byłe. Masz prawo oczekiwać od niego zaufania.

4

A ja radzę ci, żebyś była ostrożna, bo kto wie czy on nie chciał wejść do tej knajpki, dlatego ze bał się, iż może spotkać tam kogoś znajomego albo jedną z tych czterech albo dziesięciu byłych, ktore rzekomo go zdradziły.
Ja już to widzę, jak facet nie chce wejść do kawiarki, bo ma uraz.
A może nie miał kasy?
A może jest skąpy? Tacy też się przecież zdarzają.
Zanim się zaangażujesz poobserwuj go sobie, bo jego opowieść potraktowałbym jako bajkę. Cis innego było na rzeczy.
Tu niedawno była dziewczyna, której facet opowiadał, że jego wszystkie trzy byle były chore psychicznie, a na koniec okazało się, że to on miał problemy z głową.

5

Jak dla mnie to jakaś ściema. Może jestem zbyt podejrzliwa, ale jak dla mnie to on ma zadatki na maksymalnie kontrolującego typa i już się zresztą zaczyna retoryka typu szukam dziewczyny, która siedzi w domu, byleby komukolwiek w oko nie wpadła. Zero zaufania. Zbieg okoliczności, że wszystkie go zdradziły w tym samym miejscu tez dziwne, może sam się lubił tak pobawić i dlatego jest taki wyczulony.

6

Settt napisał/a:

Powiedział ze szuka kobiety która raczej nie imprezuje „trzyma się domu”, ze każdy mu mówi o tym jakiego ma pecha do kobiet i jak dziwnie trafia. Pojawiło się stwierdzenie „byłem za dobry”. Pozwalał każdej wychodzic na imprezy samej i powiedział ze 4 razy scenariusz się potwierdził. Kazda zdradziła. Były to długie i poważne związki.

Dla mnie to duża czerwona lampka - jesli nie od razu paniczna ucieczka.

Co to znaczy "pozwalał"?? To on jest jakimś panem i władcą, który może kobiecie - w przyszłości może i Tobie - pozwolić wyjść lub nie? A jak tylko pozwoli, to wiadomo, ona od razu poleci dawać du** tongue najlepiej w domu trzymać - na łańcuchu.

Ja bym wiała. Od tych za dobrych lepiej się trzymać z dala. Krótko się znacie, a on już wylał wiadro brudów jakie okropne były jego byłe. Dziwnym trafem same puszczalskie - w jego oczach pewnie wszystkie są takie. Jasno Ci powiedział, ze będzie oczekiwał, że będziesz siedzieć w domu. Odpowiada Ci to?

7

Uciekaaaaaj! Wiem, ze lubimy sie pastwic wewnetrznie nad bylymi facetow, ale czasami lepiej spojrzec na nie milosiernym okiem i uczyc sie z ich tragedii. Chyba nie chcesz byc mambo No.5 ?

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

Co to znaczy że facet pozwala na coś kobiecie. Ty nie masz  11 lat, a on nie jest twoim ojcem...

9

Autorki, jeżeli mężczyzna Ci się podoba, możesz dać mu szansę... Trudno oceniać całego człowieka na podstawie jednego incydentu. Poznawaj go dalej, zawsze możesz się wycofać.

10

Settt napisał/a:

Powiedział ze szuka kobiety która raczej nie imprezuje „trzyma się domu”

aha, i może jeszcze dzieci, a żona najlepiej niech siedziałaby w domu i służyła, ani imprez, ani żadnych innych rozrywek, nie wyobrazam sobie takiego życia

Settt napisał/a:

ze każdy mu mówi o tym jakiego ma pecha do kobiet i jak dziwnie trafia [...] Pojawiło się stwierdzenie „byłem za dobry”. Pozwalał każdej wychodzic na imprezy samej i powiedział ze 4 razy scenariusz się potwierdził

czyli każda kolejna dziewczyna miałaby odpowiadać za to, że poprzednie zachowały się w taki sposób - a może tak naprawdę nawet nie było zdrad i to tylko urojenia. Nie rozumiem co to znaczy "byłem za dobry" przecież każdy sam ustala jak zachowuje się do kogoś, jeśli on poświęcił zbyt wiele dla dziewczyny nie odwzajemniającej uczuć, to wypadałoby zaakceptować swój błąd i nie powtórzyć w przyszłości przyczyn, zainteresować się kimś dla kogo też jest się ważnym. Tylko że nie, łatwiej powiedzieć "byłem za dobry" mimo czasem wątpliwych podstaw o jakie opiera się taką samoocenę, i każdą kolejną osobę obciążać błędami poprzednich. Nie wiem co to jest że pozwalał, wyobrażam sobie opisanego mężczyznę jako chcącego kontrolować każdy element życia partnerki, nie potrafiłbym żyć w takich warunkach.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

11

Facet kłamie bo chce coś ukryć Nie wierzę żeby aż cztery razy powtarzał się ten sam scenariusz i kobiety go zdradzały Moim zdaniem powinnaś odpuścić sobie znajomość z nim bo nie jest z tobą szczery

12 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-06-20 16:44:22)

Kamilla66 napisał/a:

Facet kłamie bo chce coś ukryć Nie wierzę żeby aż cztery razy powtarzał się ten sam scenariusz i kobiety go zdradzały Moim zdaniem powinnaś odpuścić sobie znajomość z nim bo nie jest z tobą szczery

Zdrady kolejnych partnerek są możliwe. Bardziej mnie zastanawia, że wszystkie zdradziły w klubowych warunkach, więc może fantazja mnie poniosła, ale wyobraziłam sobie, jak wchodzą do tego klubu, przed przekroczeniem progu którego on tak się wzbraniał, a tam wszyscy witają się z nim jak ze stałym bywalcem, a on akurat pracował na wizerunek faceta niezbyt rozrywkowego, zapracowanego i takie tam :-D

13

Kamilla66 napisał/a:

Nie wierzę żeby aż cztery razy powtarzał się ten sam scenariusz i kobiety go zdradzały

Ja mu wierzę. Z reguły kobiety nie maja litości dla betek.

14

Jest taki dziwny typ faceta, który zawsze, ale to zawsze narzeka na kobiety. Osobiście wywalam ze swojego życia takich kumpli i tobie jako dziewczynie również doradzałbym się odcięcie od niego dopóki się jeszcze nie przywiązałaś. On będzie zawsze, ale to zawsze za wszystko cię obwiniał. Będzie cię ograniczał i to w chory sposób. Do pracy pewnie też cię nie wypuści, bo tam mogą być faceci. Jak będziesz musiała zostać po godzinach to ci powie, że to na pewno dlatego, żeby go zdradzić.

A co to w ogóle znaczy, że "był za dobry" dla swoich byłych? To znaczy, że niczego się nie nauczył, będzie cię traktował gorzej, bo wg jego skrzywionej psychiki to ty będziesz zawsze winna. Jak można w ogóle powiedzieć coś takiego na początku znajomości? Nawet jeśli został wcześniej zdradzony w klubie 4, czy choćby i 100 razy, nie ma to nic wspólnego z tobą i nie jest to powód, żeby cię ograniczać.

A co do samych zdrad, to uważam, że nigdy nie dzieją się bez powodu (może poza przypadkiem chorób). Zawsze jest to wynik jakichś wewnętrznych problemów w związku. Nie dogadania się. Niedopasowania. Uważam, że dziewczyna powinna mieć jak najwięcej wolności. Nie wyobrażam sobie zdradzić dziewczyny, którą kocham choćby nie wiem jak ładna była potencjalna kochanka i sądzę, że u dziewczyn działa to tak samo.

Jako facet mówię ci - uciekaj.

15

Kamilla66 wykopała parę brodatych watków i się nawet towarzystwo rozgadało... smile

elgebar: bardzo mądrze robisz z tym wywalaniem narzekaczy smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Każda partnerka go zdradzała. Czy warto ciągnąć to dalej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018