Jak go przekonać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak go przekonać?

Witam. Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ potrzebuję porady. Mój mąż uważa że go zdradzam, co oczywiście jest nieprawdą. Jesteśmy małżeństwem od pół roku. Od dnia w którym go poznałam wiedziałam, że to jest ten jeden jedyny na całe życie. Nigdy nie interesował mnie żaden inny facet, nigdy o nikim nawet nie pomyślałam, że mógłby zastąpić mojego męża. Mówię mu bardzo często jak bardzo go kocham, okazuje mu to na każdym kroku. Mój mąż uważa jednak, że interesują mnie "koledzy z pracy". Twierdzi, że z nimi rozmawiam i ich podrywam. Tłumaczę mu, że to jakiś absurd, że nigdy z nikim w pracy nie rozmawiałam na inne tematy jak służbowe. Ale to jak grochem o ścianę. On i tak wie swoje. Ja go na pewno zdradzam i koniec. Kontroluje moje billingi telefoniczne, nagrywa moje rozmowy, sprawdza gdzie jestem. Stało się to jego obsesją. Nie wiem już co mam robić i jak mu udowodnić, że to nieprawda. Kocham go bardzo mocno i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale swoim zachowaniem rozwala nasz związek. Pomóżcie jak go przekonać jak mu udowodnić, że jest jednym jedynym facetem w moim życiu???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak go przekonać?

takie działania są chyba nawet sprzeczne z prawem i mogą wiązać się z zaburzeniami psychicznymi, proste wyszukiwanie "zespół zazdrość" prowadzi do wyników, rozmowy towarzyskie i służbowe w miejscu pracy są konieczne, inaczej dana osoba byłaby wyobcowana

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

3

aleksandra1985 napisał/a:

Witam. Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ potrzebuję porady. Mój mąż uważa że go zdradzam, co oczywiście jest nieprawdą. Jesteśmy małżeństwem od pół roku. Od dnia w którym go poznałam wiedziałam, że to jest ten jeden jedyny na całe życie. Nigdy nie interesował mnie żaden inny facet, nigdy o nikim nawet nie pomyślałam, że mógłby zastąpić mojego męża. Mówię mu bardzo często jak bardzo go kocham, okazuje mu to na każdym kroku. Mój mąż uważa jednak, że interesują mnie "koledzy z pracy". Twierdzi, że z nimi rozmawiam i ich podrywam. Tłumaczę mu, że to jakiś absurd, że nigdy z nikim w pracy nie rozmawiałam na inne tematy jak służbowe. Ale to jak grochem o ścianę. On i tak wie swoje. Ja go na pewno zdradzam i koniec. Kontroluje moje billingi telefoniczne, nagrywa moje rozmowy, sprawdza gdzie jestem. Stało się to jego obsesją. Nie wiem już co mam robić i jak mu udowodnić, że to nieprawda. Kocham go bardzo mocno i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale swoim zachowaniem rozwala nasz związek. Pomóżcie jak go przekonać jak mu udowodnić, że jest jednym jedynym facetem w moim życiu???

Obawiam sie że go nie przekonasz bo to co z nim sie dzieje to brak racjonalnego myślenia. Najprawdopodobniej ma psychoze i tylko leki psychotropowe mogą pomóc.
Ale on musi chcieć iść do lekarza. Jeśli problemu nie widzi to raczej mu nie pomożesz i małżeństwo to zakończy sie rozwodem.

4

Ma jakieś nałogi?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

5

Twój mąż jest chorobliwie zazdrosny. Nie chcę Cię martwić ale może mieć Zespół Otella, który objawia się chorobliwą zazdrością przeważnie bez istnienia żadnych powodów i przyczyn. To powazny problem , który prowadzi najczęściej do rozstania.
Porozmawiaj z mężem , zaproponuj wspólną wizytę u psychologa.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018