Sztuczny biust - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sztuczny biust

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Sztuczny biust

Witam chcę zapytać dziewczyn, które posiadają taki biust o opinie, czy jesteście z niego zadowolone? czy miałyście jakiesć komplikację ?
i kogo polecacie na Śląsku ewentualnie i jak cenowo
dzięki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sztuczny biust

Ja sama nie mam i nawet nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć implanty (odrzuca mnie świadomość, że to jakieś sztuczne, wszczepione pod skórę ciało obce), ale moja koleżanka chcąc powiększyć biust zrujnowała sobie zdrowie. Nie wiem u kogo to robiła, ale rana nie chciała jej się goić, pojawiła się infekcja, w efekcie czego implanty musiała usunąć. Potem przez długi czas przyjmowała sterydy, co z kolei spowodowało znaczne zwiększenie masy ciała, a przede wszystkim wpłynęło na jej płodność. Wiem, że operacji poddała się raz jeszcze, ale musiała za nią po raz drugi zapłacić, bo wykonała ją w innej klinice. Biust teraz jest w porządku, ale wciąż przyjmuje leki, a w związku z tym, że sterydy rozchwiały jej gospodarkę hormonalną, to także kobiece hormony. Schudnąć nie udało jej się do dnia dzisiejszego i ogólnie twierdzi, że nie było warto.

Rozumiem natomiast, że jeśli ktoś jest zdeterminowany, to nie zwracając uwagi na takie historie i tak dopnie swego. Warto wówczas wybrać dobrą, sprawdzoną klinikę. Na Śląsku takowa znajduje się w Bielsku - cieszy się świetną renomą, a przy tym poza tysiącami zadowolonych pacjentek przekonuje fakt, że oferuje bardzo dobre warunki pobytu i opieki pooperacyjnej. Jeśli będziesz zainteresowana, to wyślę Ci namiary na priv.

3

Odp: Sztuczny biust

jeżeli biust jest problemem, bo jest np. za mały to dobrze jest robić ćwiczenia na niego, np. hantelki czy pompki damskie. on wtedy będzie na pewno jędrniejszy i bardziej uniesiony. do tego jeszcze jakiś dobry krem i masaże i będzie lepiej. smile jeżeli jednak chcesz juz tak ostatecznie poddać się operacji to twoja decyzja, ważne żebyś ty była zadowolona smile

4

Odp: Sztuczny biust

moja koleżanka ma i sobie bardzo chwali smile ból przez kilka tygodni - zero dźwigania, ćwiczeń itp, ale teraz już bez problemu, jest bardzo zadowolona, ale niestety nie ze śląska, więc z tym nie pomoge

5

Odp: Sztuczny biust
littlonesse napisał/a:

moja koleżanka ma i sobie bardzo chwali smile ból przez kilka tygodni - zero dźwigania, ćwiczeń itp, ale teraz już bez problemu, jest bardzo zadowolona, ale niestety nie ze śląska, więc z tym nie pomoge

A gdzie robila? Ile placila?

6

Odp: Sztuczny biust

Mimo że czasem biust jest źródłem kompleksów to radzę sobie dobrze przemyśleć zanim sobie coś zaszyjesz w ciele. To jest coś obcego, co może potem zmieniać swoje położenie, deformować, obrastać tkanką niezgodnie z oczekiwaniami.
Znam jeden przypadek znajomej która robiła sobie cycki w Stanach w dobrej klinice. Pojawiły się komplikacje po operacji w wyniku czego usunięto implanty i jej piersi. Pozostała ropiejąca dziura z drenem. Jest cały czas na antybiotykach, ma duże problemy żeby wrócić do normalnego życia. I to wszystko mimo bardzo dobrych fachowców i ponad 100000$ wydanych na to.
Pewna Szwedka miala powiększane piersi w Gdańsku. Wróciła do Szwecji nogami do przodu.
Jest mnóstwo kobiet które są szczęśliwe jednak trzeba się liczyć z dużym ryzykiem. A często ten wewnętrzny głos rozsądku jest zagłuszany przez euforię wynikającą z potencjalnej zmiany "na lepsze".
Co do ceny. Trzeba szykować min 15K plus nieprzewidziane wydatki.

7 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-06-05 23:26:02)

Odp: Sztuczny biust

Bardzo złosliwie brzmi ten temat nazwa "Sztuczny biust" ...Sądze że to prowokacja, jakiejś kobiety która nie cierpi poprawianych kobiet, bardziej atrakcyjnych...Tak wiem, są kobiety które uwielbiają kompromitować inne kobiety, stawiać je w gorszym świetle," ja to jestem lepsza bo..."

To ja zapytam jak moża mieć sztuczne pląby w zębach...
Jak moża karmić ciało/budowac ciało jedzeniem któe zawiera dużo chemi, toksycznych skaładników?

Kiedyś w któryms poście pisałam że mam znajomą która trochę poprawila sobie biust,
i jej biust wyglada naprawdę ładnie, nie każde naturalne piersi ładnie wygladają, nie oszukujmy się,
co z tego że naturalne jak niezbyt ładnie wyglądają? oklapniętne jak u babci, wielkie rozstępy itd.


Dajmy żyć ludziom, i nie oceniajmy ich decyzji o poprawie czegoś tam...
Niby forum psychologiczne, a tak wiele tu brak wyrozumiałości, zrozumienia drugiego człowieka...
Nic się nie dzieje bez powodu...

Skąd w ludziach niby"naturalnych" tyle złośliwości?uwielbiają komuś wytykać/ubliżać jak już ktoś sobie coś zmienił, poprawił...

8

Odp: Sztuczny biust
SamotnaWilczycaa napisał/a:

Bardzo złosliwie brzmi ten temat nazwa "Sztuczny biust" ...Sądze że to prowokacja

Dlaczego prowokacja? Pytanie zostało zadane zupełnie normalnie, to Ty stwarzasz jakiś sztuczny problem. Poza tym nie rozumiem co jest niewłaściwego w tym określeniu - przecież biust z implantem nie jest naturalny, a jak nie jest naturalny to jest sztuczny big_smile.

SamotnaWilczyca napisał/a:

To ja zapytam jak moża mieć sztuczne pląby w zębach...

No akurat pląb to mieć nie można wink.

9 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-06-22 13:52:10)

Odp: Sztuczny biust

"SamotnaWilczycaa napisał/a:

    Bardzo złosliwie brzmi ten temat nazwa "Sztuczny biust" ...Sądze że to prowokacja



Dlaczego prowokacja? Pytanie zostało zadane zupełnie normalnie, to Ty stwarzasz jakiś sztuczny problem. Poza tym nie rozumiem co jest niewłaściwego w tym określeniu - przecież biust z implantem nie jest naturalny, a jak nie jest naturalny to jest sztuczny big_smile.
SamotnaWilczyca napisał/a:

    To ja zapytam jak moża mieć sztuczne pląby w zębach...

No akurat pląb to mieć nie można wink. "





Doskonale znam kobiety wink jakie potrafią być do innej kobiety.

10

Odp: Sztuczny biust
SamotnaWilczycaa napisał/a:

Doskonale znam kobiety wink jakie potrafią być do innej kobiety.

Może i znasz, ale jeśli tak, to proponuję zmienić środowisko, bo w moim takie rzeczy się nie dzieją. Poza tym nie wiem co w tym przypadku jedno z drugim ma wspólnego - przecież autorka prawdopodobnie szukała informacji dla samej siebie, po co więc samą siebie miałaby obrażać? Ty zaś od razu wyskakujesz w roli adwokata, pomimo że w ogóle nie było takiej potrzeby. Masz z tym jakiś problem, że Ciebie nazywają sztuczną?

Odp: Sztuczny biust

Dla 90% facetów wielkośc biustu nie jest jakimś istotnym argumentem w związku.
Osobiście nie lubię, mały czy duży.....ważne, że naturalny.
O bliznach, deformacji czy wyczuwalnym w dotyku implancie nawet nie wspomnę.....

12

Odp: Sztuczny biust

ja bym sobie zrobiła jakby mnie było stać big_smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Sztuczny biust

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024