W końcu porządek w domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » W końcu porządek w domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: W końcu porządek w domu

Hej, jakie macie sposoby na pozbycie się plątaniny kabli z domu, chyba u każdego jest taka szuflada... Niestety u mnie też, zastanawiam sie nad dokupieniem stacji dokującej żeby stworzyć jedno dyskretne miejsce w okolicach komputera ze wszystkimi urządzeniami. A jak wy rozwiązujecie takie bałagan??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W końcu porządek w domu

Ja mam właśnie duży problem z kablami tylko że tymi od urządzeń, które muszą być podłączone przez większość czasu. Mieszkanie wynajmowane, przy remoncie jakoś nikt tych kabli nie puścił pod listwami. Wszystko jest na wierzchu i nie wygląda to za dobrze. Przez chwilę kable były podklejone, żeby przynajmniej się nie plątały pod nogami, ale i tak wyglądało to słabo. Może ktoś miał podobny problem?

3

Odp: W końcu porządek w domu
Wisssnia napisał/a:

Ja mam właśnie duży problem z kablami tylko że tymi od urządzeń, które muszą być podłączone przez większość czasu. Mieszkanie wynajmowane, przy remoncie jakoś nikt tych kabli nie puścił pod listwami. Wszystko jest na wierzchu i nie wygląda to za dobrze. Przez chwilę kable były podklejone, żeby przynajmniej się nie plątały pod nogami, ale i tak wyglądało to słabo. Może ktoś miał podobny problem?

przedłużacze 5-metrowe z jednym gniazdem i 1-metrowe z kilkoma gniazdami u mnie dobrze się sprawdzają, ale to może zależeć od planu mieszkania i instalacji, oraz położenia gniazdek i urządzeń

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » W końcu porządek w domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018