Żelazko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Żelazko

Muszę kupić żelazko. Może ktoś doradzi, napisze swoją opinię z jakiego jest zadowolony a jakie nie spełniło oczekiwań.

2

Odp: Żelazko

może jestem do tyłu technologicznie, bo dla mnie zelazko to żelazko. Nad czym tu deliberowac? Czego oczekujesz po żelazku poza tym, żeby prasowało?

3

Cześć! Ja polecam Tobie zakup steamera Philipsa! Mega ułatwia pasowanie (zasłony, koszule itp. prasuję kiedy wiszą wink nie trzeba bawić się z deską do prasowania. Jedyny minus to cena. Dobry steamer kosztuje ok 250 zł. Jeżeli nie chcesz tyle wydawać, to polecam żelazko też Philipsa  - znajdziesz w bardzo niskiej cenie, do 100 zł smile Pozdrawiam

4

Czikita85 dziękuję za Twoją podpowiedź.
Żelazko już zakupiłam, bo nie było czym prasowac a jak wyjść z domu nie wyprasowanych ciuchach. Nie wyobrażam sobie.
Kupiłam Philipsa coś innego niż piszesz. Szkoda że po czasie.

Jak dla mnie temat może być już zamknięty.
Ale miałam dylemat hm.....w sprawie nędznego żelazka.
Może być i takie podejście.

5

adiaphora napisał/a:

może jestem do tyłu technologicznie, bo dla mnie zelazko to żelazko. Nad czym tu deliberować? Czego oczekujesz po żelazku poza tym, żeby prasowało?

Jesteś do tyłu,to fakt.To tak jakbyś twierdziła,że nie ma nad czym deliberować kupując radio-ma grać,odkurzacz ma odkurzać a pralka ma prać smile Tak myslą tylko ci co się po prostu nie znają.A jak się nie znają to po co się wypowiadać smile
Dlatego nie wiesz pewnie jakie żelazko kupić,żeby dobrze spełniało swą funkcję,by stopa się rysowała od np metalowych guzików,by nie przywierała i dobrze ślizgała się po prasowanych rzeczach.
Wielkość zbiornika na wodę też jest istotna-jak mało prasujesz to wybierzesz mniejszy-bo chyba nie chce Ci się po każdym prasowaniu oprózniać zbiornik? Nie zaleca się zostawiać w nim wody.
Warto też by miało system antywapienny jeśli używasz wody z kranu.Są żelazka prasujące w pionie-przydatne np do zasłon.
Ważne jest dostosowanie strumienia pary do rodzaju ubrań jakie prasujesz.Wyobraź sobie,że są też żelazka mające specjalną końcówkę do prasowania trudno dostępnych miejsc,np w okolicy guzików czy falbanek.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

6

nina_malina napisał/a:

Ale miałam dylemat hm.....w sprawie nędznego żelazka.
Może być i takie podejście.

Dobre, dostosowane do własnych potrzeb żelazko może baaaardzo ułatwić życie, dlatego ja również nie dokonuję przypadkowego wyboru. Twój dylemat wydaje mi się zatem jak najbardziej uzasadniony wink.

Osobiście bardzo zwracam uwagę na rodzaj (trwałość i ograniczenie przywierania) i kształt (koniecznie musi być wąska na końcu, aby umożliwiać precyzję prasowania w trudniej dostępnych miejscach) stopy, możliwość mocnego wyrzutu pary i spryskiwania, możliwość prasowania w pionie. Ostatnio postawiłam na markę Braun, zresztą po raz drugi. 

W ubiegłym roku dodatkowo kupiłam parownicę Philips'a - jest świetna, kiedy muszę odświeżyć jakąś puchową kurtkę, płaszcz, żakiet czy garnitur, można jednak zapomnieć, żeby miała w pełni zastąpić żelazko, na co wskazują niektóre reklamy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018