Coś na ból głowy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Coś na ból głowy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Coś na ból głowy...

Witam, męczy mnie ostatnio bardzo nieprzyjemny ból głowy... Pojawia się zazwyczaj w godzinach wieczornych i uniemożliwia zaśnięcie. Znacie może jakieś tabletki, które mogłyby mi pomóc? Co sądzicie o Gardan? Brał może ktoś z Was?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Coś na ból głowy...

Ja znam!
Lekarz pierwszego kontaktu i skierowanie do neurologa.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Ja brałam kiedyś Gardan i pare razy mi pomógł, ale jeśli te bóle nie są sporadyczne, to nie wiem na co jeszcze czekasz... Tak jak napisał ktoś wyżej - poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do neurologa (chociaż pewnie, jak mu opowiesz co ci dolega, to sam takowe wypisze), a jak on nie pomoże, to polecam wybrać się do psychologa - moja siostra miała podobne objawy przy nerwicy.

4

Marysia872 napisał/a:

Witam, męczy mnie ostatnio bardzo nieprzyjemny ból głowy... Pojawia się zazwyczaj w godzinach wieczornych i uniemożliwia zaśnięcie. Znacie może jakieś tabletki, które mogłyby mi pomóc? Co sądzicie o Gardan? Brał może ktoś z Was?

Próbowałaś samej aspiryny/polopiryny? Potrafi pomóc.
Takie coś jak "Migea" bodajże - ponoć bardzo dobra.
Leki opioidowe.
Wizyta u lekarza, aby zapisał cos mocniejszego, bardziej dostosowanego do twojego problemu.

5

Witam
Mój ból głowy spowodował, że poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, potem neurolog i rezonans. Nie lekceważ bólu głowy
Pozdrawiam

Forever young!!!

jak się tak często męczysz to koniecznie udaj się do lekarza. leków nie polecę, ale dobrze tak z dwie godzinki przed snem nie korzystać z komputera, telewizora czy smartphona, bo te urządzenia emitują dużo niebieskiego światła, które pogorszy sytuacje. napar z rumianku łagodzi też lekki ból głowy.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Coś na ból głowy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018