Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez senszyciax3 (2018-11-16 16:30:25)

Temat: Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Witam, w czerwcu miałam robione badania cytologie, usg piersi, i usg brzucha wszystko było wporzadku.
Dzisiaj  byłam ponownie u ginekologa nagle okazało się że mam nadżerke która krwawi i lekarz powiedział że jest duża. sad
Nie wiem jakim cudem przez 5 miesięcy az tak stan zdrowia się zmienił.
Nic ginekolog nie mówił że mam zaprzestać starania się o dziecko, ale wiadomo że damy sobie na wstrzymanie.
Na razie mam tabletki i krem dopochwowy.
Miał ktoś duża nadżerke i obylo się bez jakich kolwiek zabiegów tylko zostało wyleczone lekami.? Jaki to był czas? Martwię się że tak duża i krwawiąca nadżerka może mieć wpływ na zajście w ciążę w przyszłości.
Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami na ten temat. Dziękuję smile

Zobacz podobne tematy :
Odp: Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Na zajście w ciążę nie musi mieć wpływu, ale może mieć na jej donoszenie, szyjka macicy jest słabsza i może się za wcześnie rozwierać. Odpuść starania, dopóki tego nie wyleczysz smile

3 Ostatnio edytowany przez senszyciax3 (2018-11-20 13:16:30)

Odp: Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Wyniki będą dopiero pod koniec miesiąca. Wcześniej miałam plamienia brązowe  po stosunku i przed miesiączka A  od wyzyty u ginekologa cały czas mam krwawienia. Widoczne na bieliźnie ale kolor jest czerwony a nie jak wcześniej brązowy w dodatku dzisiaj zaczęło swedziec. Powiedział że mam przyjść po miesiączkę, a mam ją dopiero za 5 dni. I powiedział też że po tabletkach krwawienie powinno ustąpić a jak wspomniałam jest jeszcze gorzej. Nie wiem czy iść jeszcze przed miesiączka do ginekologa? Czy poczekać jak skończy się miesiączka. Bardzo się martwię że może być to coś poważnego sad

4

Odp: Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Dzwoniłam do ginekologa kazał jutro przyjść. Jestem cała w strachu sad

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Duza krwawiąca Nadżerka a starania się o dziecko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024