Samotna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Pomocymala1 (2018-11-13 01:54:48)

Temat: Samotna

Witam.Sama nie wiem co napisać. Pierwszy raz pisze na takim portalu.Ale jestem w trakcie rozwodu....nie z mojej winy.. mój mąż jest alkocholikiem...jestem dosyc mloda tak mi sie wydaje...mam 35 lat i dwojke wspanialych dzieci,ale czuje sie jak wyrodna matka która zabiera dzieciom ojca... którego kochaja bo im nigdy krzywdy nie zrobił....czuję się jak wyrodna matka która chce zniszczyć życie swoim dzieciom,a tak naprawdę chcę ostrzec ich od popełniania błędów zyciowych...proszę o pomoc ... sama nie wiem co robić... moje dzieci chcą żyć,mieszkać z ojcem a ja...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotna
Pomocymala1 napisał/a:

Witam.Sama nie wiem co napisać. Pierwszy raz pisze na takim portalu.Ale jestem w trakcie rozwodu....nie z mojej winy.. mój mąż jest alkocholikiem...jestem dosyc mloda tak mi sie wydaje...mam 35 lat i dwojke wspanialych dzieci,ale czuje sie jak wyrodna matka która zabiera dzieciom ojca... którego kochaja bo im nigdy krzywdy nie zrobił....czuję się jak wyrodna matka która chce zniszczyć życie swoim dzieciom,a tak naprawdę chcę ostrzec ich od popełniania błędów zyciowych...proszę o pomoc ... sama nie wiem co robić... moje dzieci chcą żyć,mieszkać z ojcem a ja...

Masz prawo do układania sobie życia jak uważasz za stosowne. Rozumiem, że mąż się nie leczy?z

3

Dasz radę o ile będzie wsparcie, znajomych, rodziny, przyjaciół. Jeśli zostaniesz sama będzie wymagało to od Ciebie znacznej - wew. siły.

4

Pomocymala1 napisał/a:

Dzieci są raczej jeszcze małe i nie rozumieją, co to alkoholizm. A tata pewnie daje słodycze i niczego od nich nie wymaga. To bardzo częsty schemat, że małe dzieci tak patrzą na ojca, ale z wiekiem, kiedy zaczynają więcej rozumieć i widzieć, zmieniają zdanie.

5

Ze względu na alkoholizm ojca to ty z pewnością dostaniesz pod opiekę dzieci - zresztą i bez alkoholizmu rzadko ojciec to dostaje.
Ale zdecydowanie mimo wszystko nie powinnaś ograniczać kontaktów z ojcem. Nawet mimo alkoholizmu.

6

Co do dzieci to mogą tego teraz nie rozumieć, podrosną - zrozumieją. Patrz na swoje i ich dobro. To Wy musicie być szczęśliwi.

*Każda kobieta zasługuje na to aby być czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku*

7

Autorko poszukaj i znajdź w Twojej okolicy grupę wsparcia Al-anon.
To przeważnie kobiety w podobnej do Twojej sytuacji -żony, matki alkoholików
Znam setki (dosłownie) przypadków gdzie Te wspaniałe kobiety pomogły sobie i sobie nawzajem.

Pozdrawiam

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018