Zrobić sobie grzywkę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Zrobić sobie grzywkę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zrobić sobie grzywkę?

Hej, od kilku dni mam z tylu głowy pomysł aby zrobić sobie grzywkę prostą. Robiłam wiele quizów, testów, nawet wgrałam sobie aplikacje która pokaże mi jak będę wyglądać. Z jeden strony mega chce zmiany i wgl a z drugiej to jak będę słabo wygladac czy cos. Mam brązowe i grube włosy trochę za ramiona. Chce wstawić kilka zdjęć jak bym wyglądała ale się nie da

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrobić sobie grzywkę?

Włosy odrastają.
Nawet jeśli nie będziesz się sobie podobała z grzywką to możesz ją znowu zapuścić.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Zrób.  Jak ci nie będzie pasować,  to zapuscisz  i znowu będziesz bez grzywki.

gg 48623644
Reklama

4

Uważam,że nie można nikomu radzić w sprawie fryzury nie widząc danej osoby.Wszysto zależy od kształtu i rysów twarzy,więc najlepiej poproś o radę zaufaną fryzierkę.Koleżanka uparła się na taką gęstą od środka głowy grzywę,totalnie jej to nie pasowało i przez kilka miesięcy nie mogła na siebie patrzeć,więc takie gadanie,że odrośnie o ile prawdziwe o tyle czasochłonne;)

Ja też się zastanawiałam i zastanawiałam, w końcu zrobiłam grzywkę i jestem bardzo zadowolona smile Włosy szybko odrastają, najwyżej zapuścisz. Swoją drogą zrób test - podebnij sobie "grzywkę" wsuwkami i zobacz, jak będziesz wyglądała smile

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Zrobić sobie grzywkę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018