Kwalifikacje po mgr. pielęgniarstwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kwalifikacje po mgr. pielęgniarstwa

Czy po skończeniu mgr pielęgniarstwa w 2017 roku zdobyłam kwalifikacje takie jak po skończeniu kursu z pedagogiki? Na licencjacie była pedagogika i psychologie (ćw. 30h, samokształcenie 15h i wykłady 15h) socjologie (ćw. 15h, samokształcenie 15h i wykłady 15h). Na mgr. dydaktyka medyczna (ćw. 10h, wykłady 15h, praktyka 20h).
Mogę być opiekunem praktyk uczniów nie związanych z pielęgniarstwem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kwalifikacje po mgr. pielęgniarstwa
agata245 napisał/a:

Czy po skończeniu mgr pielęgniarstwa w 2017 roku zdobyłam kwalifikacje takie jak po skończeniu kursu z pedagogiki? Na licencjacie była pedagogika i psychologie (ćw. 30h, samokształcenie 15h i wykłady 15h) socjologie (ćw. 15h, samokształcenie 15h i wykłady 15h). Na mgr. dydaktyka medyczna (ćw. 10h, wykłady 15h, praktyka 20h).
Mogę być opiekunem praktyk uczniów nie związanych z pielęgniarstwem?

Zadzwoń do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w twoim mieście, tam wszystko dokładnie ci powiedzą.

3 Ostatnio edytowany przez agata245 (2018-09-07 13:50:16)

"Zadzwoń do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w twoim mieście, tam wszystko dokładnie ci powiedzą."

Dzwoniłam do izby. Nie umieli odpowiedzieć mi na to pytanie i odesłali mnie do departamentu piel. i poł., a tam za bardzo tez nie wiedzą.
Jasnej odpowiedzi nie uzyskałam.

4

agata245 napisał/a:

"Zadzwoń do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w twoim mieście, tam wszystko dokładnie ci powiedzą."

Dzwoniłam do izby. Nie umieli odpowiedzieć mi na to pytanie i odesłali mnie do departamentu piel. i poł., a tam za bardzo tez nie wiedzą.
Jasnej odpowiedzi nie uzyskałam.

Jesli chcesz wykonywać pracę związaną z pedagogiką, to może kuratorium oświaty ci odpowie?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021