Posiada ktos namiary na dobra hurtowne replik? Jak i odziezy import.? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Posiada ktos namiary na dobra hurtowne replik? Jak i odziezy import.?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Posiada ktos namiary na dobra hurtowne replik? Jak i odziezy import.?

Witam Was kobietki,
niedawno spelnilam swoje marzenie i zalozylam wlasna dzialalnosc gosp. Z racji tego, ze mam dwojke dzieci w wieku przedszkolnym i wychowuje je sama, bylo to dla mnie jedyne sluszne rozwiazanie. Zaopatrzylam sie w pierwszy towar kolo Lodzi, jednak w mojej miejscowosci ciezko jest doltrzec do ludzi, sprzedalam tylko kilka sztuk po znajomych, zamrozilam gotowke. Klientki wysylkowe zapewne przekonaja sie do zakupow po czasie, ale zeby tak bylo musi pojsc pierwsza paczka. Postanowilam zmienic taktyke, mysle o zamowieniach zbiorowych na repliki znanych marek, glownie odziezy, ale nie wykluczam rowniez obuwia.
Nie mam jednak zadnych kontaktow, znajomosci.. Pewni niektorym osobom wyda sie to bezczelne z mojej strony, ale kto pyta nie bladzi. Raz kozie smierc.
Pozdrawiam wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Posiada ktos namiary na dobra hurtowne replik? Jak i odziezy import.?

Handel podróbami jest nielegalny.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Posiada ktos namiary na dobra hurtowne replik? Jak i odziezy import.?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018