Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia?

Dziewczyny,

Jestem w trakcie stosowania pierwszego opakowania tabletek anty. Opakowanie kończy się, a więc czas przerwy na okres, wypadałby w czasie moich wakacji stąd ginekolog powiedziała ze mogę nie robić przerwy i stosować tabletki tydzień dłużej. Wyraziła się jednak, że w tym czasie mogą pojawić się plamienia.

Stąd moje pytanie... jak wygląda takie plamienie...czy jest to tak jak przy okresie? Czy intensywność krwawień jest taka sama?  Czy trwa to tak długo jak okres?

Liczyłam że uda mi się przesunąć okres o ten tydzień sad Czyli tampony i podpaski będą jednak niezbędne na wakacje ? sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia?

Plamienie to właśnie plamienie. Intensywność zazwyczaj jest niewielka, ale sam fakt występowania jest uciążliwy. Może trwać niedługo, może trwać do kolejnego odstawienia, a może trwać nieco dłużej, aż do ponownego wyregulowania. Wszystko zależy od danej osoby, więc trudno powiedzieć jak będzie to wyglądało u Ciebie na pewno.
Rozważ stosowanie kubka menstruacyjnego, bo jest on z pewnością zdrowszy niż tampony, a przy tym nie ogranicza aktywnego trybu życia. Trzeba się jednak nauczyć jak go stosować i przyzwyczaić, a to wymaga nieco czasu i cierpliwości.

3

Odp: Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia?

Mi w wakacje zależało na przesunięciu okresu, biorę belarę. Dla pewności jeszcze się mojego ginekologa radziałam. Po zakończeniu opakowania nie robiłam tej 7-dniowej przerwy tylko zaczęłam kolejne opakowanie. Co do plamienia to u mnie było dosłownie kilka kropli, więc ok. Ale wiadomo, każdy organizm inny.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Pierwsze opakowanie tabletek anty- plamienia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018