escapelle po odstawieniu anty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » escapelle po odstawieniu anty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: escapelle po odstawieniu anty

witam, od wielu lat biore tabletki ( yasmin, w systemie 21+7 placebo) ale teraz z powodu dluzszego wyjazdu za granice postanowilam je odstawic. Ostatnia aktywna tabletke przed placebo wzielam 4.08, potem dostalam normalnie krwawienia z odstawienia 9.08. Po przerwie 7 dni wzielam ostatnia aktywna tabletke z opakowania na ten dzien i mialam kilka stosunkow z prezerwatywa, wszystko bylo ok. Ale wczoraj poznym wieczorem mialam jeden stosunek przerywany ( wiem wiem, nie chroni przed ciaza, ale facet zapewnial mnie ze zna siebie i zdazy bla bla smile ) w kazdym razie widzialam i czulam ze wytrysk nastapil w calosci na zewnatrz. Po tym wszystkim spanikowalam i nastepnego dnia rano, po ok 12 godzinach zazylam escapelle. Wiem ze ryzyko jest zawsze, ale czy w moim przypadku bedzie duze? dzieki z gory za odp, pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: escapelle po odstawieniu anty

Nie, ryzyka nie ma według mnie żadnego, tym bardziej po przyjęciu Escapelle.

Ale przygotuj się na sfiksowanie organizmu po takim ładunku hormonalnym.

3

uff dzieki smile tez mi sie tak wydaje na zdrowy rozum, tylko czasami ciezko zachowac trzezwe myslenie tongue  A juz na boku, z ciekawosci - bez escapelle ( i to wzietej tak szybko) ryzyko mogloby byc duzo wieksze? slyszalam kiedys o zwiekszonej plodnosci zaraz po odstawieniu, a u siebie wlasnie tego dnia zaczelam zauwazac poczatki sluzu plodnego, dlatego wolalam skutki uboczne niz stres 100 razy wiekszy. To byl moj pierwszy i raczej ostatni raz ze stosunkiem przerywanym...

4 Ostatnio edytowany przez kika_1111 (2018-08-20 21:43:22)

zanim odpisalas zaczelam panikowac bo na innym forum ktos napisal, ze to b mozliwe, jesli w tym 11 dniu juz bylo po owulacji, albo w trakcie sad a nigdy nie mialam takiego przypadku seksu bez gumki po odstawieniu

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » escapelle po odstawieniu anty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018