escapelle po odstawieniu anty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » escapelle po odstawieniu anty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: escapelle po odstawieniu anty

witam, od wielu lat biore tabletki ( yasmin, w systemie 21+7 placebo) ale teraz z powodu dluzszego wyjazdu za granice postanowilam je odstawic. Ostatnia aktywna tabletke przed placebo wzielam 4.08, potem dostalam normalnie krwawienia z odstawienia 9.08. Po przerwie 7 dni wzielam ostatnia aktywna tabletke z opakowania na ten dzien i mialam kilka stosunkow z prezerwatywa, wszystko bylo ok. Ale wczoraj poznym wieczorem mialam jeden stosunek przerywany ( wiem wiem, nie chroni przed ciaza, ale facet zapewnial mnie ze zna siebie i zdazy bla bla smile ) w kazdym razie widzialam i czulam ze wytrysk nastapil w calosci na zewnatrz. Po tym wszystkim spanikowalam i nastepnego dnia rano, po ok 12 godzinach zazylam escapelle. Wiem ze ryzyko jest zawsze, ale czy w moim przypadku bedzie duze? dzieki z gory za odp, pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: escapelle po odstawieniu anty

Nie, ryzyka nie ma według mnie żadnego, tym bardziej po przyjęciu Escapelle.

Ale przygotuj się na sfiksowanie organizmu po takim ładunku hormonalnym.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

uff dzieki smile tez mi sie tak wydaje na zdrowy rozum, tylko czasami ciezko zachowac trzezwe myslenie tongue  A juz na boku, z ciekawosci - bez escapelle ( i to wzietej tak szybko) ryzyko mogloby byc duzo wieksze? slyszalam kiedys o zwiekszonej plodnosci zaraz po odstawieniu, a u siebie wlasnie tego dnia zaczelam zauwazac poczatki sluzu plodnego, dlatego wolalam skutki uboczne niz stres 100 razy wiekszy. To byl moj pierwszy i raczej ostatni raz ze stosunkiem przerywanym...

4 Ostatnio edytowany przez kika_1111 (2018-08-20 20:43:22)

zanim odpisalas zaczelam panikowac bo na innym forum ktos napisal, ze to b mozliwe, jesli w tym 11 dniu juz bylo po owulacji, albo w trakcie sad a nigdy nie mialam takiego przypadku seksu bez gumki po odstawieniu

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » escapelle po odstawieniu anty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018