Jak usunąc ślady dlugopisu z mebli skórzanych? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak usunąc ślady dlugopisu z mebli skórzanych?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jak usunąc ślady dlugopisu z mebli skórzanych?

No niestety, babcia siedziała kiedyś ostatnio z małym i dziś patrzę przy porządkach wielkanocnych a na naszych nowych , skórzanych meblach jakieś bazgrołki małego z długopisu. Jestem w lekkiej panice bo środkami do czyszczenia skory nie schodzi, woda z
mydłem tez nie daje rady. Czym to można usunąć? Boję się czegoś użyć, żeby mi skóry na kanapach nie odbarwiło sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak usunąc ślady dlugopisu z mebli skórzanych?

Spróbuj masłem  czy olejem(zmieniaj szmatki)

3

Ja z torebki skórzanej ślady długopisu zmyłam zmywaczem do paznokci. Ale torebka była matowa  także nie było widać żadnych zmian , a jak przy innego typu skórze to nie wiem smile

4

Nie, nie, nie! nie rób tego tylko zniszczysz mebel! Ślady po długopisie nie zejdą z mebla skórzanego w 100% możesz je trochę zmyć, ale i tak ich nie usuniesz do końca, dlatego nie katuj go z wodą z mydłem, tłustymi kremami, zmywaczami itd! Poza tym nie poinformowano Cię jak radzić sobie z tego typu zabrudzeniami? Ja dostałam nie dość że cały wykład od sprzedawcy to jeszcze środki producenta tj. Gali Collezione, co prawda też z tego powodu, że łatwiej jest potem zgłaszać mebel do reklamacji, gdy używano środków tego samego producenta co mebel.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak usunąc ślady dlugopisu z mebli skórzanych?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018