Turcja Alanya - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Turcja Alanya

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Turcja Alanya

Witam wszystkich smile

w sierpniu wybieram się z chłopakiem na tygodniowe wczasy do Alanyi w Turcji. Co polecacie zwiedzić? Liczę również na ogólne porady co do wyjazdu do Turcji, chętnie poczytam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Turcja Alanya

Kraj piekny, plaże rajskie... Ludzie okropni. Byłam raz, wiecej tam nie pojadę.

3

Odp: Turcja Alanya

Dziękuję za opinię. Miałaś jakieś nieprzyjemne sytuacje w Turcji? Czy po prostu chodzi o ich kulturę i mentalność?

4 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-07-31 10:22:13)

Odp: Turcja Alanya
martawcz napisał/a:

Dziękuję za opinię. Miałaś jakieś nieprzyjemne sytuacje w Turcji? Czy po prostu chodzi o ich kulturę i mentalność?

Raczej to drugie chyba. Ja byłam konkretnie w Antalya, to bardzo piekne i ciekawe miejsce.
Bardzo przeszkadzała mi nachalność Turków, próbowanie wciskania na siłę jakiś swoich towarów. Kiedy odmawiałam,  mruczeli coś do siebie i pomstowali, oczywiscie nic nie rozumiałam i denerwowało mnie to.  Czasami zbijali się w grupki 3-4 osobowe i łamanym angielskim obrażali, kiedy niczego od nich nie kupiłam.

W rejonie hotelu czułam się bezpiecznie, ale poza nim juz nie bardzo. Po zmroku w ogole nie wychodziłam poza hotel, chyba że w większej grupie.

Nie wiem, czy to tylko ja odniosłam takie wrażenie, bo byłam w Turcji tylko raz i możliwe, że się uprzedziłam.

5

Odp: Turcja Alanya

Moje zdanie:
z powodow  moralnych, politycznych i dla zachowania twarzy NIGDY bym w obecnym czasie nie pojechala do kraju, gdzie wybrali dyktature.
Tylko z powodu niskich obecnie cen?

Pozdrownienia dla Erdogana.....

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Turcja Alanya

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024