Jak ważna dla kobiety jest sylwetka partnera? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak ważna dla kobiety jest sylwetka partnera?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 53 ]

Temat: Jak ważna dla kobiety jest sylwetka partnera?

Witam
Ostatnio zacząłem o siebie dbać - lepiej się ubierać, dbac o cerę i efekty sa zauważalne - dziewczyny chętniej do mnie zagadują. Jednak jestem bardzo szczupły i się garbię - plecy okrągłe; słyszałem że powinienem popracować nad sylwetką. I teraz moje pytanie czy ładnie harmojniw wyrzeźbione ciało ma aż takie znaczenie dla kobiet?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ważna dla kobiety jest sylwetka partnera?

Dla niektórych tak, dla innych nie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Zrób sylwetkę i przyjmij, że ma znaczenie. Jednym kobietom się spodoba, a innym spodoba się że czujesz się atrakcyjny, tak czy siak warto robić.

Serce mówi bardzo spokojnym, cichym głosem, nie krzyczy.

4 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-07-27 19:42:04)

A dla ciebie ma znaczenie sylwetka partnerki? Właśnie odpowiedziałeś sobie na pytanie. Dziękuję za uwagę.

No dokładnie każdy jest inny a wiadomo nie ma co sie oszukiwac - wygląd się liczy
a najważniejsze to czuc sie dobrze i zdrowo

Zamigotał świat tysiącem barw ..

6

Na pewno nie zaszkodzi.

7

Mimo wszystko chyba można podsumować, że jeżeli ktoś sądzi, że sylwetka i wygląd się nie liczy to ... kłamie

pom, pom, pom

8

tzn. źle się wyraziłem, bardziej mi chodziło o moje plecy okrągłe - efekt zaniedbań, wiem że wygląda to bardzo brzydko ale całkowita korekcja jest niemożliwa i dlatego pytałem czy kobiety zwracają uwagę na przygarbione plecy u partnera

9

nabu555 napisał/a:

tzn. źle się wyraziłem, bardziej mi chodziło o moje plecy okrągłe - efekt zaniedbań, wiem że wygląda to bardzo brzydko ale całkowita korekcja jest niemożliwa i dlatego pytałem czy kobiety zwracają uwagę na przygarbione plecy u partnera

Dla mnie postawa jest bardzo ważna. Nawet ważniejsza od mięśni, mój mąż ma trochę brzuszka, ale chodzi z taką postawą, ze go nie widać, natomiast widać umiesnione ramiona.

Tak samo może iść piekna i zgrabna kobieta, ale jej styl chodzenia, czy garbienie się wszystko przykrywa.

10

nabu555 napisał/a:

Dlaczego całkowita korekcja jest niemożliwa, zostało to stwierdzone przez lekarza?

Jeśli o mnie chodzi, to postawa jest ważna. O wiele lepiej wyglądają osoby, które chodzą wyprostowane od tych zgarbionych i nie chodzi tu tylko o górną część kręgosłupa, bo zwykle równocześnie miednica zostaje wypchnięta do przodu, co z kolei powoduje efekt wystającego brzucha. Nie znaczy to jednak, że taką osobę w moich oczach ten fakt skreśla, po prostu wizualnie jest mniej atrakcyjna, ale przecież na czyjąś wartość nie składa się tylko zewnętrzność.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

11

Olinka napisał/a:

przecież na czyjąś wartość nie składa się tylko zewnętrzność.

No dokładnie, normalna i poważnie myśląca dziewczyna nie będzie do tego przykładać wielkiej wagi

12

1lo<3Quantum napisał/a:
Olinka napisał/a:

przecież na czyjąś wartość nie składa się tylko zewnętrzność.

No dokładnie, normalna i poważnie myśląca dziewczyna nie będzie do tego przykładać wielkiej wagi

Tylko ciężko jest zwrócić uwagę i poznać wewnętrzność, jak zewnętrzność nie przykuje uwagi.

13

nabu555 napisał/a:

Witam
Ostatnio zacząłem o siebie dbać - lepiej się ubierać, dbac o cerę i efekty sa zauważalne - dziewczyny chętniej do mnie zagadują. Jednak jestem bardzo szczupły i się garbię - plecy okrągłe; słyszałem że powinienem popracować nad sylwetką. I teraz moje pytanie czy ładnie harmojniw wyrzeźbione ciało ma aż takie znaczenie dla kobiet?

Jeśli jesteś w typie ektomorfika, jesteś bardzo szczupły, masz cienki, delikatny kościec, to czy zrobisz muskułkę, czy jej nie zrobisz, nie zrobi dużej różnicy, bo i tak będzie ona wyglądać jak piłeczka pinpongowa doszyta do kończyny. Przy tego typu budowie muskulatura i tak będzie bardzo nijaka, więc wg mnie szkoda czasu na pracowanie nad czymś, czego sensownie wypracować się nie da.
Tak czy siak, na pewno postaw w pierwszej kolejności na własną prezencję- chód, plecy, jak i gdzie trzymasz ręce, podniesiona głowa, sposób mówienia, gdyż te rzeczy będą sygnałem,że jesteś pewny siebie.

14 Ostatnio edytowany przez Edmund Dantes (2018-10-24 12:57:59)

Sądzę że te zaniedbania a których mówisz i efekt garbienia to tylko kwestia przykurczy oraz przyzwyczajenia grup mięsni do nieprawidłowego podtrzymywania sywletki.
Zainteresuj sie Ghetto Workout/Kalisteniką oraz treningami z ketlami. Ćwiczenia z grupą osób zajmującymi sie tą tematyką - skorygują Twoją sylwetkę pod kątem pracy i motoryki mięśni.
Z dużym naciskiem na poprawną postawę i technikę.Znajdź instruktora pod to.Najlepiej z wykształceniem kierunkowym.
Piszę to z doświadczenia. Same ćwiczenia cardio oraz siłowe mogą poprawić budowę ale błędnej motoryce oraz złej stabilizacji ciała dadzą złe efekty.Będziesz umięśniony ale nadal przygarbiony.

for(i=2017;i<2022;i++){ printf("single");}

15

Myślę, że jest ważna przy tzw. pierwszym wrażeniu, ale to jest kwestia gustu - jedne dziewczyny wolą "miśków", inne wysportowanych, dobrze zbudowanych gości.

16

Moim zdaniem sylwetka to kwestia niesprawiedliwa. Kobiety wystarczy, że się nie obżerają i sylwetkę mają ok. Przeciętna sylwetka u kobiety jest ok, w miarę szczupła. U mężczyzn szczupła sylwetka, bez wyrzeźbionych mięśni nie jest atrakcyjna. Faceci muszą nienaturalnie zadbać o siebie - siłownia, by uzyskać efekt jaki kobiety mają nic nie robiąc. Taka prawda. Dziewczyna nie biega, nie ćwiczy, nie jest wyrzeźbiona, ani bardzo zgrabna, ale jest szczupła = ok. A facet który nie trenuje niczego, jest szczupły = nie ok.

17

A kto Ci tak powiedział?
Facet szczupły, nieobżerający się też dla większości będzie ok.
A ćwiczenia i dbanie o siebie w większym stopniu niż "nie obżeraj się" podnosi atrakcyjność (przynajmniej we własnych oczach ale zapewne też w oczach wielu obcych) zarówno u kobiety jak i mężczyzny.

18

Mam kolegów. Stronią od alkoholu, rzadko jedzą słodycze. Sporo się ruszają - tenis, pilates, jakaś siłownia. Jedzą normalne 3 posiłki, bez diety na masę. Od dziewczyn usyszeli, że powinni się zapisać na siłownię bo są chudzi. Jeden przy wzroście 172 waży 65kg, inny nieco wyższy też tyle waży.

19 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-25 09:38:30)

Wibracja napisał/a:

Moim zdaniem sylwetka to kwestia niesprawiedliwa. Kobiety wystarczy, że się nie obżerają i sylwetkę mają ok. Przeciętna sylwetka u kobiety jest ok, w miarę szczupła. U mężczyzn szczupła sylwetka, bez wyrzeźbionych mięśni nie jest atrakcyjna. Faceci muszą nienaturalnie zadbać o siebie - siłownia, by uzyskać efekt jaki kobiety mają nic nie robiąc. Taka prawda. Dziewczyna nie biega, nie ćwiczy, nie jest wyrzeźbiona, ani bardzo zgrabna, ale jest szczupła = ok. A facet który nie trenuje niczego, jest szczupły = nie ok.

Nie karmcie trolla, którego matka bije i dlatego dziewczyny wymagają od facetów chodzenia na siłownię, a same oszukują makijażem :D

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

20

No a ja wielokrotnie słyszałam opinię kolegów że jakaś szczupła dziewczyna ma płaski tyłek i koniecznie powinna iść na siłownię żeby to poprawić :D

21

jjbp napisał/a:

No a ja wielokrotnie słyszałam opinię kolegów że jakaś szczupła dziewczyna ma płaski tyłek i koniecznie powinna iść na siłownię żeby to poprawić :D

To samo chciałam napisać : ) Płaska, szczupła dziewczyna też nie jest atrakcyjna dla mężczyzn, dlatego dziewczyny tak bardzo starają się budować tę pupę poprzez np. trening siłowy.

22 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-25 14:10:38)

Taki żarcik mały (zamiast tall wstaw muscular) :D
PunBB bbcode test

23

:D :D :D

24

Co za problem codziennie rano poświęcić 15-20 min na ćwiczenia? Jak chcesz to Ci autorze podeślę o jakie ćwiczenia mi chodzi. Nerd necka da się wyeliminować, tylną taśmę mięśni wzmocnić.

Osoba, która wiecznie mówi tak, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.
Marshall B. Rosenberg

25

Chyba jestem idealistka, ale dla mnie u mężczyzny liczy się głównie.. charakter. Wiem, ze to brzmi banalnie, wszyscy tak powtarzają, ale poważnie, moi poprzedni faceci wyglądali zupełnie różnie. Wiadomo, że wygląd jest wazny, ale dla mnie zdecydowanie ważniejsze jest zachowanie i ogólny wygląd, niż sama sylwetka.

26

ritka.finn napisał/a:

Chyba jestem idealistka, ale dla mnie u mężczyzny liczy się głównie.. charakter.

nieatrakcyjna sylwetka -> zapuszczony -> nie ćwiczy/dba o siebie -> więc leniwy/niezorganizowany -> brak charakteru
atrakcyjna sylwetka -> zadbany -> zorganizowany/odpowiedzialny/obowiązkowy -> potrafi zaplanować czas -> ma charakter

tadam :lol:
Oczywiste taka ocena następuje podświadomie ;)

ps.
Tylko bez trollingu i twierdzenia, że sylwetka to tylko wygląd jak zawodowy kulturysta albo pływak olimpijski.

27

Znerx napisał/a:

nieatrakcyjna sylwetka -> zapuszczony -> nie ćwiczy/dba o siebie -> więc leniwy/niezorganizowany -> brak charakteru
atrakcyjna sylwetka -> zadbany -> zorganizowany/odpowiedzialny/obowiązkowy -> potrafi zaplanować czas -> ma charakter

Oczywiście, że tak jest. Żeby mieć 'dobrą' sylwetkę zwykle trzeba w to włożyć sporo pracy, być zaangażowanym, umieć narzucić sobie dyscyplinę, dlatego dla mnie to nie tylko wygląd, ale też pokaz siły charakteru. Rzecz jasna to też nie jest tak, że jak ktoś jest w tym względzie zaniedbany, to od razu można uznać, że tego charakteru nie ma, bo być może jest to kwestią dokonania innego, w pełni świadomego wyboru i wyznaczonych priorytetów, ale sylwetka już na pierwszy rzut oka potrafi o człowieku powiedzieć całkiem sporo.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

28

Olinka napisał/a:
Znerx napisał/a:

Oczywiście, że tak jest. Żeby mieć 'dobrą' sylwetkę zwykle trzeba w to włożyć sporo pracy, być zaangażowanym, umieć narzucić sobie dyscyplinę, dlatego dla mnie to nie tylko wygląd, ale też pokaz siły charakteru. Rzecz jasna to też nie jest tak, że jak ktoś jest w tym względzie zaniedbany, to od razu można uznać, że tego charakteru nie ma, bo być może jest to kwestią dokonania innego, w pełni świadomego wyboru i wyznaczonych priorytetów, ale sylwetka już na pierwszy rzut oka potrafi o człowieku powiedzieć całkiem sporo.

No tak, ale to jest chyba kwestia bardziej dbania o siebie niż posiadania 6-packa. Naprawdę są kobiety, którym podobają się mężczyźni z "normalną" sylwetką, ani nie za szczupli, ani grubi.

29

Większości kobiet wystarczy, jak facetowi brzuch nie obija się o kolana.

30

Entropia napisał/a:

Większości kobiet wystarczy, jak facetowi brzuch nie obija się o kolana.

A to też prawda.
:)

31

I ma być wyższy od kobiety. Taka prawda :P

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

32 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-11-02 19:36:15)

Z tym wzrostem u mężczyzny już któryś raz się zastanawiam. Ja jestem dość wysoka, wyższa od wieeeelu mężczyzn na ulicy i jakoś za każdym razem gdy byłam zainteresowana jakimś znajomym który był niższy to raczej okazywało się że on ma z tym wzrostem większy problem niż ja :P
Tak więc nie wiem jak to jest panowie że niby kobiety chcą wyższych ale Wy też chcecie niższe :D

33

jjbp napisał/a:

Tak więc nie wiem jak to jest panowie że niby kobiety chcą wyższych ale Wy też chcecie niższe :D

Bo przy niższych łatwiej leczyć własne kompleksy, a na pewno są one mniej widoczne. Zresztą właśnie dlatego i ja poważnie zastanawiam się kto ma z tym wyraźnie przewartościowanym wzrostem większe problemy - kobiety czy jednak sami faceci? Ja w każdym razie jestem wysoka i nigdy nie przyszło mi do głowy, aby wartość mężczyzn mierzyć miarą ich centymetrów.

34

Faceci mają z tym problem.

Mam 184 cm, idealny wzrost. I nie lubię niskich kobiet. Są za małe i się przy nich garbię. W łóżku ok, wyrówna się. Byłem kiedyś z taką co miałą 155. Ale to nie mój typ.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

35

Harvey napisał/a:

Mam 184 cm, idealny wzrost.

Idealny to jest 182 cm.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

36

santapietruszka napisał/a:
Harvey napisał/a:

Idealny to jest 182 cm.

aleś Ty wysoka..!

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

37 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-11-02 21:47:57)

Ela210 napisał/a:
Harvey napisał/a:

Idealny to jest 182 cm.

aleś Ty wysoka..!

No, nie, ja tylko 167. Ale mam obczajone, gdzie na idealnej wysokości jest męska klata, do której się człowiek chce przytulić :D

Żarty żartami, a dzieci mam z gościem 170. A najlepszy w życiu seks z niższym ode mnie. Więc reguły nie ma.

38

Harvey napisał/a:

Idealny to jest 182 cm.

Tia, mów mi jeszcze ;)

I'm an agent of chaos...

Posty [ 1 do 38 z 53 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak ważna dla kobiety jest sylwetka partnera?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018