Urynoterapia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Urynoterapia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Urynoterapia

Uryna stosowana jest z dobrym skutkiem w leczeniu wielu chorób.Piszcie na ten temat.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Puma (2010-03-22 23:01:40)

Odp: Urynoterapia

Kiedyś słyszałam od babci, że w czasie wojny jak nie było już niczego : typu woda utelniona czy jodyna to jej mama a moja prababcia
( była pielęgniarką ) przemywała rannym ich rany ich własnym moczem. To jedynie pomagało ponoć, żeby nie dostali gangreny i uryna rzeczywiście dezynfekowała rany. Ale sama nie próbowałam tego nigdy. Jednak moja koleżanka miała kiedyś podczas ciąży wysyp trądziku - podczas ciąży nie mogła stosować żadnych silnych maści - antybiotyków itd. bo mogły by zaszkodzić przez skórę dziecku więc przemywała twarz porannym moczem - takim zaraz po wstaniu. Trądzik rzeczywiście się szybko goił i po jakimś czasie miała spokój. No ale do końca też nie wiem - może hormony jaj się jakoś zmieniły ? Wiadomo ,że w czasie ciąży są ich ciągłe skoki.

3

Odp: Urynoterapia

Mama mojej koleżanki stosowała urynoterapię na otwarte rany będące skutkiem żylaków na jej nogach. Twierdzi, że bardzo jej to pomagało. Co prawda metoda jest nieco kontrowersyjna, ale nie podlega dyskusji, że mocz jest jałowy i wymywa bakterie, zatem na pewno nie zaszkodzi, a bywa skuteczny przy wszelkiego rodzaju zewnętrznych zmianach.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Urynoterapia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024