Randka-jakie buty? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Randka-jakie buty?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Randka-jakie buty?

W ten weekend wybieram się z pewnym facetem na bilard. Jest to nasze drugie spotkanie. Na pierwszym zaprezentowałam się od bardziej dziewczęcej strony,żeby pokazać że mam luz i nie przejmuję się jakoś bardzo tym wyjściem, jednak tym razem wolałabym wyglądać bardziej ponętnie ;-).
Mam w planach założyć czarną sukienkę do kolan, dość prostą, obcisłą, ale bez dekoltu. Jest elegancka, ale wygodna. Do tego chciałabym wziąć czarną ramoneskę na przejście.
Ale co z butami?
Waham się czy postawić na wygodę i wybrać trampki czy może szpilki, bo który facet ich nie lubi ;-) ? Idziemy wieczorem, miejsce jest połączone z barem więc pewnie ludzie będą w różny sposób poubierani, ale mimo wszystko nie chciałabym,żeby ktoś pomyślał sobie że pomyliłam miejsce z klubem (?).
Sama już nie wiem.
Liczę na wasze rady :-D

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Randka-jakie buty?

Oczywiście, ze szpilki.

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

3

Ubierz się tak byś czuła się komfortowo.

"Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła." Carl Gustav Jung
Reklama

4

szpillki! do sukienki beda pasowac...I pokazesz sie z tej sexi strony smile

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

5

A ja bym nie ubrała szpilek na bilard. Zbyt tandetnie lepsze lekkie czółenka w sportowym stylu. Sukienka nie powinna być mini. Bo jak się będziesz pochylac a ktoś będzie stał za Tobą nie ma komfortu. No chyba ze bilard we dwójkę u niego w domu:) wtedy szpilki i mini. Ok..

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-07-17 01:29:01)

Sukienka na pewno nie jest mini :-)  Sięga mi do kolan i nigdy nie podnosi w górę. Ubieram się w nią  na eleganckie wyjścia, gdzie obowiązuje surowy dress code, o nią jestem spokojna :-)

-----------------
Chodzi mi jedynie o buty, bo z sukienki nie zrezygnuję. Za bardzo pewnie się w niej czuję :-) Stylizacja ze szpilkami nie wydaje mi się tandetna, wręcz w drugą stronę zbyt poważna jak na bilard. Tylko po prostu obawiam się, że trampkami zniszczę cały efekt ;-)

7

SweetBrownie napisał/a:

Chodzi mi jedynie o buty, bo z sukienki nie zrezygnuję. Za bardzo pewnie się w niej czuję :-) Stylizacja ze szpilkami nie wydaje mi się tandetna, wręcz w drugą stronę zbyt poważna jak na bilard. Tylko po prostu obawiam się, że trampkami zniszczę cały efekt ;-)

Buty na wysokim obcasie nie są tandetnie.Są piękne.Odradzam trampki, na randke.Wysokie buty każdemu mężyznie się bardzo podobają.A TY właśnie z każdą następnym spotkaniem masz coraz bardziej zachwycać i nęcić. wink

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

8

Summertime napisał/a:
SweetBrownie napisał/a:

Buty na wysokim obcasie nie są tandetnie.Są piękne.Odradzam trampki, na randke.Wysokie buty każdemu mężyznie się bardzo podobają.A TY właśnie z każdą następnym spotkaniem masz coraz bardziej zachwycać i nęcić. wink

A do wyboru tylko trampki i szpilki?   Trampki też odpadają. Pewna swojego seksapilu kobieta nie potrzebuje szpilek w takim miejscu.. nie pasują i już

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu

9

Niestety w tej chwili mam mały deficyt jeśli chodzi o obuwie. Na co dzień przemieszczam się w wygodnych adidasach lub trampkach, dlatego z eleganckich butów zostają mi tylko szpilki. Mam botki, jednak przy dzisiejszej temperaturze będą wyglądać komicznie, a na sandałki na wyższym obcasie chyba za wcześnie jeszcze?  Wybór mam trochę ograniczony ;-)

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-07-17 01:30:31)

Wszystko zależy do tego, gdzie się wybieracie na randkę. Ja bym dla ciebie zaproponowała jakieś wygodniejsze buty a zarazem mające w sobie odrobinę elegancji. Dlatego myślę, że [spam] byłyby świetnym rozwiązaniem. Ale to też kwestia gustu bo równie wygodnie można czuć się w szpilkach. tongue

11

Tylko szpilki... Żadne jakieś trampki na randkę. Masz wyglądać uwodzicielsko i powalić go na kolana. Ma szaleć za Tobą. Masz być sexi! wink

12

Szpilki zawsze są dobrym pomysłem^^

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-12 12:53:27)

Dokładnie szpilki robią zawsze wrażenie, przecież nie pójdziesz na randkę w trampkach. Ostatnio widziałam na fejsie SPAM śliczne, lakierowane, czerwone szpilki z SPAM. Kiedyś w życiu nie ubrałabym lakierowanych butów, a teraz to chyba z trzy pary mam w szafie big_smile i to nawet neonowe.

14

Byle nie ze sztucznej skóry, bo jakby przyszło ściągać to...uuhhh... może być przykro big_smile

15

ach, cóż to za seksapil ma dziewczyna, która nie czuje się seksowna bez szpilek, nawet przy sportowej okazji?
lubię wysokie obcasy, ale bez przesady.. I tak, Wilku, tylko skóra naturalna, tym bardziej, że ja nigdy, przenigdy nie noszę skarpetek, nawet z kozakami w zimie. smile

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Randka-jakie buty?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018