Randka-jakie buty? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Randka-jakie buty?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Randka-jakie buty?

W ten weekend wybieram się z pewnym facetem na bilard. Jest to nasze drugie spotkanie. Na pierwszym zaprezentowałam się od bardziej dziewczęcej strony,żeby pokazać że mam luz i nie przejmuję się jakoś bardzo tym wyjściem, jednak tym razem wolałabym wyglądać bardziej ponętnie ;-).
Mam w planach założyć czarną sukienkę do kolan, dość prostą, obcisłą, ale bez dekoltu. Jest elegancka, ale wygodna. Do tego chciałabym wziąć czarną ramoneskę na przejście.
Ale co z butami?
Waham się czy postawić na wygodę i wybrać trampki czy może szpilki, bo który facet ich nie lubi ;-) ? Idziemy wieczorem, miejsce jest połączone z barem więc pewnie ludzie będą w różny sposób poubierani, ale mimo wszystko nie chciałabym,żeby ktoś pomyślał sobie że pomyliłam miejsce z klubem (?).
Sama już nie wiem.
Liczę na wasze rady :-D

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Randka-jakie buty?

Oczywiście, ze szpilki.

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

3

Ubierz się tak byś czuła się komfortowo.

"Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba, jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła." Carl Gustav Jung
Reklama

4

szpillki! do sukienki beda pasowac...I pokazesz sie z tej sexi strony smile

5

A ja bym nie ubrała szpilek na bilard. Zbyt tandetnie lepsze lekkie czółenka w sportowym stylu. Sukienka nie powinna być mini. Bo jak się będziesz pochylac a ktoś będzie stał za Tobą nie ma komfortu. No chyba ze bilard we dwójkę u niego w domu:) wtedy szpilki i mini. Ok..

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (Wczoraj 01:29:01)

Sukienka na pewno nie jest mini :-)  Sięga mi do kolan i nigdy nie podnosi w górę. Ubieram się w nią  na eleganckie wyjścia, gdzie obowiązuje surowy dress code, o nią jestem spokojna :-)

-----------------
Chodzi mi jedynie o buty, bo z sukienki nie zrezygnuję. Za bardzo pewnie się w niej czuję :-) Stylizacja ze szpilkami nie wydaje mi się tandetna, wręcz w drugą stronę zbyt poważna jak na bilard. Tylko po prostu obawiam się, że trampkami zniszczę cały efekt ;-)

7

SweetBrownie napisał/a:

Chodzi mi jedynie o buty, bo z sukienki nie zrezygnuję. Za bardzo pewnie się w niej czuję :-) Stylizacja ze szpilkami nie wydaje mi się tandetna, wręcz w drugą stronę zbyt poważna jak na bilard. Tylko po prostu obawiam się, że trampkami zniszczę cały efekt ;-)

Buty na wysokim obcasie nie są tandetnie.Są piękne.Odradzam trampki, na randke.Wysokie buty każdemu mężyznie się bardzo podobają.A TY właśnie z każdą następnym spotkaniem masz coraz bardziej zachwycać i nęcić. wink

8

Summertime napisał/a:
SweetBrownie napisał/a:

Buty na wysokim obcasie nie są tandetnie.Są piękne.Odradzam trampki, na randke.Wysokie buty każdemu mężyznie się bardzo podobają.A TY właśnie z każdą następnym spotkaniem masz coraz bardziej zachwycać i nęcić. wink

A do wyboru tylko trampki i szpilki?   Trampki też odpadają. Pewna swojego seksapilu kobieta nie potrzebuje szpilek w takim miejscu.. nie pasują i już

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "

9

Niestety w tej chwili mam mały deficyt jeśli chodzi o obuwie. Na co dzień przemieszczam się w wygodnych adidasach lub trampkach, dlatego z eleganckich butów zostają mi tylko szpilki. Mam botki, jednak przy dzisiejszej temperaturze będą wyglądać komicznie, a na sandałki na wyższym obcasie chyba za wcześnie jeszcze?  Wybór mam trochę ograniczony ;-)

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (Wczoraj 01:30:31)

Wszystko zależy do tego, gdzie się wybieracie na randkę. Ja bym dla ciebie zaproponowała jakieś wygodniejsze buty a zarazem mające w sobie odrobinę elegancji. Dlatego myślę, że [spam] byłyby świetnym rozwiązaniem. Ale to też kwestia gustu bo równie wygodnie można czuć się w szpilkach. tongue

11

Tylko szpilki... Żadne jakieś trampki na randkę. Masz wyglądać uwodzicielsko i powalić go na kolana. Ma szaleć za Tobą. Masz być sexi! wink

12

Szpilki zawsze są dobrym pomysłem^^

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-12 12:53:27)

Dokładnie szpilki robią zawsze wrażenie, przecież nie pójdziesz na randkę w trampkach. Ostatnio widziałam na fejsie SPAM śliczne, lakierowane, czerwone szpilki z SPAM. Kiedyś w życiu nie ubrałabym lakierowanych butów, a teraz to chyba z trzy pary mam w szafie big_smile i to nawet neonowe.

14

Byle nie ze sztucznej skóry, bo jakby przyszło ściągać to...uuhhh... może być przykro big_smile

15

ach, cóż to za seksapil ma dziewczyna, która nie czuje się seksowna bez szpilek, nawet przy sportowej okazji?
lubię wysokie obcasy, ale bez przesady.. I tak, Wilku, tylko skóra naturalna, tym bardziej, że ja nigdy, przenigdy nie noszę skarpetek, nawet z kozakami w zimie. smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Randka-jakie buty?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018