Rozjaśnianie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Rozjaśnianie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Rozjaśnianie włosów

Witam forumowiczki smile
Mam takie pytanko
Mam naturalne włosy ciemny brąz
czy istnieje jakaś możliwość aby rozjaśnić naturalnie chociaż trochę włosy?

Jeśli nie da się to jaką farbe najlepiej kupić?  aha i jeśli to ważne to dodam że nigdy nie miałem stycznośći z farbami itp smile

jeśli się wygłupiłem z tym pytaniem o rozjaśnianie to przepraszam po prostu chcę coś zmienić i proszę się nie śmiać ze mnie smile jestem tylko facetem

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-02-06 07:26:59)

Odp: Rozjaśnianie włosów

W Twoim przypadku najlepiej iść do fryzjera.
Ciemnego brązu nie rozjaśnisz farbą, będzie potrzebny rozjaśniacz. I lepiej naprawdę, by zajął się tym ktoś obeznany,  bo skończysz z pomarańczką na głowie.

P.S. Przemyśl to jeszcze, rozjaśniane włosy robią się suche, zaczynają się puszyć. Trzeba też o nie odpowiednio dbać, inaczej wyglądają jak siano.

3 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-02-06 13:56:35)

Odp: Rozjaśnianie włosów

Ja do rozjaśniania w domu stosowałam rozjaśniacze w spray'u.
Na początku z tej serii:
http://creativemagazine.pl/web_art/3128/Ultime.jpg
Ale potem jakoś nie mogłam znaleźć go w drogerii więc przerzuciłam się na ten (odrobinę gorszy moim zdaniem ale daje rade):
http://scbeautyhigh.files.wordpress.com/2014/06/sb-go-blonder-controlled-lightening-spray.jpg?w=191&h=481
Mi dość szybko rozjaśnił ale trochę przesuszył więc musiałam dodatkowo zadbać o nawilżenie.
Jestem naturalną blondynką, więc nie wiem jak zadziała na włosach brązowych sad Przed użyciem najlepiej podpytać kogoś, jak taka metoda wychodzi na włosach ciemnych.

Odp: Rozjaśnianie włosów

najbezpieczniej iść do fryzjera, przynajmniej nie zniszczą ci się aż tak włosy

5 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-02-20 10:57:30)

Odp: Rozjaśnianie włosów

Ew. w warunkach domowych można sobie zrobić kąpiel rozjaśniającą. Mieszasz rozjaśniacz wszystko jedno jaki z szampanem do włosów, odżywką, maską witaminową do włosów. Nakładasz to na włosy. Czekasz 20 minut. Mocno nie rozjaśni, ale trochę zawsze i włosów nie zniszczysz.

Jednakże jeśli nie szkoda pieniążków, to ja bym sugerowała fryzjera.

6

Odp: Rozjaśnianie włosów

Są naturalnie sposoby, dokladnie nie pamietam, ale poszukaj info o rozjasnianiu plukankami z octem jablkowym (?) czy jakos tak, widzialam ze daje to fajne efekty, ale raczej na naturalnych wlosach

7

Odp: Rozjaśnianie włosów

Musisz iść do fryzjera żeby zrobił dekoloryzację. Niestety ten zabieg może wysuszyć trochę włosy, ale w dobrym salonie nie zrobią ci krzywdy. Zastanów się też czy warto to robić, bo to zawsze jest ryzyko. Włosy mogą się nawet spalić.

8

Odp: Rozjaśnianie włosów

z taką misją to do lekarza, bo jak sama zrobisz, to możesz skończyć z rudym ;p

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Rozjaśnianie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024