Ciąża i koniec umowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża i koniec umowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ciąża i koniec umowy

Witajcie Netki. Mam dosc rozbudowany problem i juz dużo czasu spedziłam na przeszukiwaniu internetu i za bardzo nic sie nie dowiedziałam sad Jestem w ciąży(ok 5-6 tydzień) w połowie lipca kończy mi sie umowa na pełny etat. I moje pytanie brzmi czy przy przedłuzeniu umowy do dnia porodu należy mi sie póżniej urlop macieżyński? i moze wychowawczy? i jak to wogóle wygląda? prosze pomożcie bo w necie jest tyle rozbierznych informacji ze głowa boli ;(

Jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża i koniec umowy

Hej Dagmara smile Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, przedłużono mi umowę do dnia porodu. Rozmawiałam na ten temat z kadrową i tak - otrzymamy zasiłek macierzyński (bo to nie będzie urlop u nas tylko zasiłek) wypłacany przez ZUS. Należy wypełnić odpowiednią deklarację wcześniej (ale tego jeszcze nie zgłębiałam). Najlepiej dzwonić do ZUSu i o nią pytać w odpowiednim czasie.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

witam dziewczyny ja urodzilam w marcu i tez umowa do dnia porodu byla i po  prostu zus placi przez rok 1000 zl co miesiac . zapytajcie w pracy ja po prostu wraz z akktem urodzenia dalam kierowniczce pismo do zusu ze bede na maciezynskim przez rok a ojciec dziecka nie. tak mi w zusie kazali radze zadzwonic i sie zapytac.

4

Jasne. Macierzynski Ci sie nalezy. Zus wyplaca.

28.07.2015 ostatni okres
23.08.2015 2 kreski smile
06.05.2016 Kubuś   4100 g i 54cm do KOCHANIA

Jak wyżej, dostaniesz tylko zasilek macierzynski

Kacper - 09.09.2014 :*
Kolejne szczęście - 09.12.2016 :* Czekamy

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża i koniec umowy

Zobacz popularne tematy :