Facet "Zagadka" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Facet "Zagadka"

Znajoma spotyka sie z pewnym facetem co jakis czas,
i on placi jej za 2 h z nia spedzone, spora kase, i on chce ja tylko dotykac, calowac, przytulac razem lezec, i on ani razu jeszcze nie dazyl do seksu z nia,
nawet ani razu nie zdjal majtek, tylko koszule.
Facet jest przystojny 44 lata, bardzo spokojny, delikatny wrecz,
Nie ma zony, nigdy nie mial, mowil ze jest samotnikiem i ze dziwny jest, tak o sobie mowil.

Moja znajoma spotyka sie czasami z facetami za kase, ale tamci chca seksu, a ten placi i to za dwie godzinki z nia, i nie uprawia seksu z nia.
Powiedziala ze ani razu nawet nie zdjal majtek, nie kierowal jej dloni w kierunku penisa, tylko czasami jej wklada do pochwy palce, dotyka ja caluje,
przytula, ale nie wyciaga penisa.
Opowiadala ze  jak leza w lozku to lubi tak bardzo mocno ja przytulic, ze az jej powietrza zabralko, tak mocno ja przytulil.
A kiedy zaczela ocierac sie o jego penisa to powiedzial zeby odpoczela...
I przestala, polozyla sie obok niego.
Do tego jest to facet przystojny, zadbany, i od jakis 5 lat placi kobietom za spotkania, mniej wiecej co miesiac spotyka sie.
Wiec brak doswiadczenia z kobietami  odpada.

Zastanawiajace jest takie zachowanie
i jaka moze byc przyczyna takiego zachowania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet "Zagadka"

Hmm. Bo lubi?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Ale dlaczego nie dazy so seksu?
Nawet nie probuje,  probe z jej strony jakby unika mowiac ze niby zmeczony, zeby odpoczela smile

Niby mowi ze zmeczony a zaczyna  calowac, dotykac ja.

4

Ale nad czym Ty się zastanawiasz?
Odpowiedź jest prosta: na to ma ochotę.
Myślisz, że jak idziesz rano po zakupy to sprzedawca analizuje czemu nie kupiłaś bułek tylko cały chleb? Albo odwrotnie?
Płaci to wymaga. Potrzebuje akurat czegoś takiego i to dostaje. Tutaj nie ma wielkiej filozofii życiowej.

5

A moze probuje cos ukryc ?
Tylko co ?

6

To chyba nie Twoja sprawa i nikt tutaj na forum tego magicznie nie odkryje.

7

Po to zalozylam watek, zadalam pytanie, poniewaz chcialam poznac opinie ludzi co mysla o tym
"Dlaczego facet nie chce seksu"

Rozmawialam ze znajoma o tej sytuacji, wiec interesuje mnie zastanawia,
wiec moja sprawa.Chyba po to tu jestemy na forum by dyskutowac o roznych sprawach, niejasnosciach?

Najchetniej poznalabym opinie panow.

8

może jest impotentem, a skoro płaci to się tłumaczyć nie musi i robi to na co ma ochotę

9

Dokładnie rozumiem tego faceta. No może poza tym że płaci, ale może nie ma innego wyboru, lub po prostu tak lubi, lub jest mu tak wygodniej. Teraz odpowiedź dlaczego tak robi, jest bajecznie prosta. Brakuje mu bliskości i nie chodzi tutaj o nic związanego z sexem. Sam odczuwam czasami chęć do przytulenia się, a sexu mi nie brakuje, ani niczego innego. Tak po prostu. Możliwe że kogoś kocha, z kim nie może być, bądź też nie chce być i tak sobie rozładowuje całą sytuację. Być może ta kobieta kogoś mu przypomina. Też jest kilka dziewczyn do których chciałbym się przytulić, tak przyjacielsko i to wcale nie z tego powodu że są ładne, bo uważam że moja dziewczyna jest akurat ładniejsza. Ale.. staram się właśnie tego nie robić, bo wiem jaka bywa zazdrosna .. ehh..

sorki, ale rzadko czytam całe posty (chyba lenistwo, a może nie ;P), zazwyczaj odpowiadam na ten problematyczny pierwszy autorski :>

10

Prostytutki mają kontakt z wieloma rodzajami klientów, nie tylko takimi ukierunkowanymi na penetrację. Mężczyźni płacą prostytutkom za to, czego im brakuje. W tym przypadku być może pan ma potrzebę bliskości. Jest duża możliwość, że osoba ta ma zaburzenia seksualne, jest impotentem, ma mikropenisa lub inne wady rozwojowe genitaliów - bo poza przytulaniem dopuszcza jednak do dotyku seksualnego, ale jednostronnego. Nie ma żadnej potrzeby wnikać w jego intencje, o ile masz poczucie bezpieczeństwa przy tym człowieku - sytuacja z duszeniem może sugerować, że pan ma również silną potrzebę dominacji (np. w wyniku kompleksów seksualnych) i może stanowić zagrożenie. Warto ustalić z nim granice, których oboje nie będziecie przekraczać, ostatecznie między prostytutką a klientem występuje pewien rodzaj umowy. Jeśli natomiast relacja wydaje się podejrzana, niepewna i niebezpieczna, nie warto jej ciągnąć, pomimo łatwych (jakby się wydawało) korzyści materialnych.

11

TwinPeaks napisał/a:

A moze probuje cos ukryc ?
Tylko co ?

Chce ukryć to co ma w slipkach. Więc albo mały penis, albo stulejka, albo brak erekcji.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

12 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-01-04 00:44:15)

TwinPeaks napisał/a:

Ale dlaczego nie dazy so seksu?

Może nie jest przekonany do seksu z dziwką. Albo ma jakieś swoje braki czy zboczenia.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018