Wrośnięte włoski na nogach help! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wrośnięte włoski na nogach help!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Wrośnięte włoski na nogach help!

Więc wydepilowałam sobie nóżki, były gładkie super. Zrobiłam jeszcze peeling, bo czytałam O wrastaniu i posmarowałam kremem po goleniu, trochę pobyły gładkie. Zaczęły mi rosnąć włoski,a nim się obejrzałam większość z nich wzrosła pod naskórek sad Próbowałam je zetrzeć peelingiem, szorstką gąbką NIC!! Pieką n nie szczególnie na zimnie sad jak je usunąć hmm nie dość że mam milion grudków na nodze to one jeszcze pieką, ludzie. Chyba wyrzucę ten depilator, pomóżcie : /

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wrośnięte włoski na nogach help!

Igła w dłoń  i heja... ;P

3

Odp: Wrośnięte włoski na nogach help!
Iceni napisał/a:

Igła w dłoń  i heja... ;P

Eh tego właśnie się obawiam, zęby czegoś gorszego z tego nie było hmm

4

Odp: Wrośnięte włoski na nogach help!

Jezeli zachowasz higienę, to igła jest dość skuteczna bo działa natychmiast. Peeling i kremy jednak z opóźnieniem, a wloswk w skorze rosnie

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-11-19 18:46:10)

Odp: Wrośnięte włoski na nogach help!

Może po prostu nie możesz używać depilatora sad Regularne peelingi i nawilżanie skóry. I odstawienie na chwile depilacji. Btw znalazłam taki artykuł o tym jakie są różne metody depilacji i ile to kosztuje, moze coś Ci pomoze w wyborze [nieregulaminowy link] smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wrośnięte włoski na nogach help!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024