Facet z pytaniem do Was - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facet z pytaniem do Was

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Facet z pytaniem do Was

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem facetem...ale problem dotyczy  kobiety dlatego tutaj jestem.

W skrócie: Mam 23 lata i narzeczoną 2 lata starszą z Ukrainy.

Mieszka u mnie na codzień i chciałbym żeby było jej tutaj dobrze ze mną (mieszkamy z moimi rodzicami).

Stąd moje pytanie do Was drogie Panie jak stworzyć atmosferę która da jej bezpieczeństwo i zapewni komfort psychiczny i fizyczny.

Kupiłem jej szafę na ubrania z wielkim lustrem, suszarkę do włosów, prostownicę, lokówkę, kosmetyczkę, wszystkiego wymieniał nie będę. (Darujcie sobie komenatrze w stylu "Spełniasz jej zachcianki")

Dopóki mieszkałem sam nie potrzebowałem np. szafy, ale wiem że Wy kobiety lubicie mieć ład i porządek w ubraniach dlatego zdecydowałem się na ten krok.

Pomyślcie drogie Panie czego potrzebowałybyście w domu swojego narzeczonego żeby czuć się komfortowo?

Czego Wy potrzebujecie na codzień drogie Panie? O co jeszcze powinienem zadbać?

Dodam że nasz pokój od reszty domu dzieli pokój tzw. "przelotowy" w którym absolutnie nic się nie dzieje...jak mógłbym go urządzić dla niej żebyśmy też z niego korzystali ? Co byście chciały mieć w pokoju w którym mogłybyście spędzać czas ze swoją drugą połówką?

Mieszkamy na wsi i tutaj sprawa się komplikuje ponieważ po pracy nie ma dużo zajęć, nie ma gdzie wyjść, nie ma czego zobaczyć. Ale skoro Ona postanowiła przeprowadzić się z wielkiego miasta na wieś specjalnie dla mnie to chcę dać coś od siebie i zapewnić jej taki bezpieczny kąt.

Pozdrawiam i liczę na Waszą fantazję i mądre przemyślane rady.

PS. Nie sądźcie po moim nicku że jestem dziecinny wink

Szczerbatek

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet z pytaniem do Was

A nie prościej by było zapytać narzeczonej, co potrzebuje  smile, tylko tak samemu na siłę ją uszczęśliwiać ??
Każda kobieta jest inna i co innego potrzebuje .  wink

3

Odp: Facet z pytaniem do Was

To właśnie już zrobiłem, ale chciałbym dać coś od siebie. Ona się również stara, pierze, sprząta, gotuje itp...więc chcę wyjść z jakąś miłą inicjatywą i "samemu" coś zrobić.

4

Odp: Facet z pytaniem do Was
Szczerbatek95 napisał/a:

To właśnie już zrobiłem, ale chciałbym dać coś od siebie. Ona się również stara, pierze, sprząta, gotuje itp...więc chcę wyjść z jakąś miłą inicjatywą i "samemu" coś zrobić.

Jednak nie samodzielnie, bo pytasz inne kobiety, a to Ty sam powinieneś znać co sprawi jej przyjemność...
wybacz to co teraz napisze - a czy ona tak dobrowolnie "haruje" ?
Chcesz  pomóc jej to jej pomóż w  pracach. Zaproś ją na zakupy i będziesz wiedział czego chce. A nie tak pytać obce kobiety big_smile

5

Odp: Facet z pytaniem do Was

Przede wszystkim potrzebuje towarzystwa smile Poznaj ją ze znajomymi - dziewczynami kolegów itd., zabieraj na imprezy, pokaż jej miejsca, w których może kogoś poznać - tak, żeby nie czuła się sama i nie była zdana wyłącznie na Twoje towarzystwo (nie wątpię, że przyjemne wink ).

6

Odp: Facet z pytaniem do Was

Cóż...nie tego się spodziewałem ale mimo wszystko dziękuje.

7

Odp: Facet z pytaniem do Was
Szczerbatek95 napisał/a:

Cóż...nie tego się spodziewałem ale mimo wszystko dziękuje.

Nie chce być niegrzeczna,ale czego się spodziewałeś?
a,listy zakupów,
b,??
c,gotowego wzorca potrzeb kobiety,
d,czy sam nie wiesz czego ??  wink

8 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-24 20:22:48)

Odp: Facet z pytaniem do Was
Szczerbatek95 napisał/a:

Czego Wy potrzebujecie na codzień drogie Panie?

Samochodu.
Obok domu zrób garaż. Głupio tak, żeby dziewczyna w zimie odśnieżała.
wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facet z pytaniem do Was

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024