Książka na prezent? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Książka na prezent?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Książka na prezent?

Cześć,

Szukamy czegoś dla mojej mamy na prezent. Ona lubi książki, ma całą bibliotekę. Fajnie byłoby znaleźć coś nietypowego. Moi rodzice są już dziadkami, wiec próbujemy z mężem znaleźć coś w tym kierunku.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam,
Ania

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Książka na prezent?

Nietypowego dla typowych dziadków (niańczących dzieci może)?

Skoro mama/babcia ma całą bibliotekę, to nie wiesz, jakie ma zainteresowania? czy lubi romansidła, czy może literaturę norweską, albo poradniki kulinarne?

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

3

jakby wiedziała to by nie pytala. To są pytania z serii moich ulubionych. Co kupić na prezent zonie, mezowi, babci, mamie... ? Bo kto jak kto, ale  my, obcy ludzie znamy ich rodziny i wiemy, co ich zadowoli smile

4

ja jeszcze lubię odpowiedzi młodych na pytania "będziesz coś studiować?" "tak", "ale co?", "coś" - zawsze mnie intrygowało na jakiej uczelni i jakim wydziale wykładają coś ( no i jaki potem tytuł mgr inż cosiownik)

żarty, żartami, rozumiem, że można mieć dylemat co kupić teściowej, bo się jej nie zna za dobrze, ale własnej matce? przypuszczam, że tę biblioteczkę matka zapełniała latami i zupełnie nie wiedzieć, jakie ma preferencję własna matka? Nie mieszkam z moją matką, a wiem jakie gnioty ogląda w TV, więc jak można zupełnie nie wiedzieć, jakie książki stoją na półkach w rodzinnym domu? Nie ogarniam tego przypadku.

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

5

adiaphora napisał/a:

jakby wiedziała to by nie pytala. To są pytania z serii moich ulubionych. Co kupić na prezent zonie, mezowi, babci, mamie... ? Bo kto jak kto, ale  my, obcy ludzie znamy ich rodziny i wiemy, co ich zadowoli smile

no przyznaj się big_smile wink

że nie kupujesz nic rodzinie, haha

Dobrego Dnia

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

6

Amethis napisał/a:
adiaphora napisał/a:

no przyznaj się big_smile wink

że nie kupujesz nic rodzinie, haha

Dobrego Dnia

kurde, cos dzisiaj mi zapłon nie działa, bo nie rozumiem tego dowcipu wink

7

Averyl napisał/a:

ja jeszcze lubię odpowiedzi młodych na pytania "będziesz coś studiować?" "tak", "ale co?", "coś" - zawsze mnie intrygowało na jakiej uczelni i jakim wydziale wykładają coś ( no i jaki potem tytuł mgr inż cosiownik)

żarty, żartami, rozumiem, że można mieć dylemat co kupić teściowej, bo się jej nie zna za dobrze, ale własnej matce? przypuszczam, że tę biblioteczkę matka zapełniała latami i zupełnie nie wiedzieć, jakie ma preferencję własna matka? Nie mieszkam z moją matką, a wiem jakie gnioty ogląda w TV, więc jak można zupełnie nie wiedzieć, jakie książki stoją na półkach w rodzinnym domu? Nie ogarniam tego przypadku.

potakuje smile

Averyl napisał/a:

jak można zupełnie nie wiedzieć, jakie książki stoją na półkach w rodzinnym domu?

W ostateczności, jeśli jest to cała biblioteka, zawsze można ukradkiem podejrzeć, na której półce jest jeszcze trochę luzu i kupić coś dopasowanego rozmiarowo i kolorystycznie...

tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

9

santapietruszka napisał/a:
Averyl napisał/a:

jak można zupełnie nie wiedzieć, jakie książki stoją na półkach w rodzinnym domu?

W ostateczności, jeśli jest to cała biblioteka, zawsze można ukradkiem podejrzeć, na której półce jest jeszcze trochę luzu i kupić coś dopasowanego rozmiarowo i kolorystycznie...

tongue

w tym szaleństwie jest metoda, skoro można dobierać kolor karoserii samochodu, do koloru torby, czy butów, to tym bardziej - książkę do biblioteczki

10

Hej Ania,
Jeśli mama lubi czytać, to może też pisać? Widziałam ostatnio u koleżanki taki album, "Opowiedz mi Babciu", gdzie się wypisuje historie z życia, później można dać album wnukom. Nie wiem ile Twoje dzieci mają, czy będą już rozumiały.

11

ja muszę polecić bardzo reportaże, wszelkiego rodzaju. teraz cieszą się dużą popularnością i większośc moich znajomych bardzo sobie je chwali. dodatkowy + dla rodzicow może być taki, że reportaż będzie o czasach ich młodosści albo wydarzeniach w których brali udział, a to zawsze przywołuje usmiech smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Książka na prezent?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018