Karl Ove Knausgard " Moja walka" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Karl Ove Knausgard " Moja walka"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Karl Ove Knausgard " Moja walka"

Przygodę z tym autorem zaczęłam przewrotnie, bo  od części czwartej. Po prostu kupiłam tą książkę, gdyż kosztowała w antykwariacie 6 złotych. Trochę o autorze wcześniej słyszałam, więc czemu nie spróbować. Poza tym na okładce przeczytałam informację, że tutaj chodzi o seks wink
Bezpośrednio po lekturze mam mieszane uczucia. Sfera seksualna została potraktowana monotematycznie, dokładnie tak, jak w przypadku słynnego Christiana G.. Nie było w prawdzie na każdej stronie orgazmu i rozpadania sie milion kawałków, ale były zmazy nocne przeplatane chorobliwa chęcią przelecenia czegokolwiek, trochę jak w głupawym amerykańskim filmie o prawiczku. Na szczęście tutaj zaistniały również inne wątki. Trudne relacje rodziców i z rodzicami, bardzo trudny ojciec, emocjonalność nastolatka, pięknie wyprofilowana depresyjność, ucieczki w alkohol, posępność, mrok... no fajny, skandynawski klimat.
W gruncie rzeczy spodobała mi się ta ekshibicjonistyczna szczerość i jestem ciekawa poprzednich części. Czytaliście je? Rekomendujecie czy  odradzacie ?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Karl Ove Knausgard " Moja walka"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024