Seks w czwórkę - para z para - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks w czwórkę - para z para

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez femme35 (2017-09-20 12:06:20)

Temat: Seks w czwórkę - para z para

Witam Drogie Panie, być może Panowie Was tez witam jeśli tu jesteście.

Mój temat wyda się Wam pewno tyle samo chory co obrzydliwy i niemoralny.
Mamy ochotę z partnerem na seks z druga parą. Często o tym rozmawiamy, fantazjumejmy na ten temat, mamy ochotę na takie doświadczenie. Wiem, ze są takie osoby, pary, które to robią maja takie doswiadczenie. Może chcą się podzielić z nami tym co odczuwali będąc w układzie 2x2
Chciałabym kochać się z mężczyzna i jego kobieta a mój partner mógłby się przyglądać i potem do mas dołączyć. Oboje nas podnieca ta myśl.
Natomiast jest problem, w jaki sposób trafić na taka pare, fajnie gdyby wyszło to zupełnie niezaplanowanie. Spotykamy zupełnie spontanicznie taka pare - w saunie - na wakacjach ....miła rozmowa, radość, taniec , drink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks w czwórkę - para z para

Na postawione przez Ciebie pytanie jak spotkać kogoś takiego nie odpowiem, bo nie szukałem. Ale nie ma co zakładać, że temat jest obrzydliwy. Jedni pewnie będą tak uważać, inni nie. A po to są fora, by móc zapytać. Twój temat nikogo personalnie nie obraża, więc masz prawo pytać. Każdy z nas ma jakieś fantazje i każdy ma do tego prawo. Pozdrawiam wink.

Śpię zawsze w kominiarce. W razie włamania, złodzieje pomyślą, że jestem częścią ekipy wink.

3

Przeciez w necie niemal na kazdym wiekszej lokalnej strpnie jest dział z ogłoszeniami, a ofert typu "para dla pary" jest całkiem sporo.

Tylko brać i wybierać. Kluby swingerskie to samo.

No chyba, ze macie po 20-pare lat, to ludzie mogą  nie brać was powaznie. Wtedy trzeba szukac rówieśników.

4

Nie liczył bym na to , że spotkacie np. w saunie akurat parę , która miała by ochotę na takie zabawy, chociaż zapewniam , że takie się trafiają ale się z tym nie afiszują i na czole tego nie mają wypisane big_smile .
Żeby na takim spotkaniu było miło trzeba trafić na fajną parę i może być przyjemnie. Jeżeli chcecie znaleźć taką  parę to polecam portal dla swingersów ale też nie jest to takie proste. Można się umówić tylko na sex równoległy lub wymianą pieszczot albo co kto tam lubi big_smile

5

Iceni napisał/a:

Tylko brać i wybierać. Kluby swingerskie to samo.

.

kluby to już chyba taka głęboka woda smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks w czwórkę - para z para

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018