Seks tylko z milosci :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks tylko z milosci :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Seks tylko z milosci :(

Hej, jestem mlodym dziwnym chlopakiem a problem polega na tym ze jesli seks to tylko z milosci. Teraz wiekszosci chlopakow co znam maja inne podejscie znaczy bardziej niz o poznawianiu dziewczyn jakie sa mysla o tym jakie to one sa w lozku i jak wygladaja. Nie krytykuje nikogo kazdy robi co chce, nawet ich rozumie bo kobiety tez takie teraz sa.
Ja w sumie z dwoma dziewczynami poszedlem od razu do lozka, moj pierwszy raz byl z jedna taka po tym ja sobie troche wypilem i balem sie ze albo teraz albo nigdy ze jak tego nie zrobie to ja strace(jak wieszkosci dziewczyn ktore znalem wczesniej, jesli czekalem z seksem to byl koniec relacji). Z ta pierwsza jak sie przyznalem po drugim seksie z nia ze jest moja pierwsza w lozku to tylko mnie wysmiala i tyle ja widzialem, mialem wtedy 21 lat niby dla niej to bylo dziwne ze w tym wieku nie mam doswidczenia(w trakcie relacji mowila jak to docenia facetow, ktorzy uprawiaja seks tylko w zwiazkach itd.) w sumie chciala jeszcze do mnie wrocic ale jakos nie mialem ochoty byc z kims kto mnie nie szanuje.
Nastepna dziewczyna wiedziala ze mialem tylko 2 seksy za soba wiec wiedziala ze moze nie byc super, ogolnie zdecydowala sie ze mna isc do lozka ja z nia tez myslac ze ona jest taka jak ja, okazalo sie ze jest calkiem inna znaczy miala bardzo duze doswiadczenie a byla mlodsza odemnie, no nic spoko powiedzialem ze szkoda ze mnie oklamala a ona wtedy ze co ja sobie mysle ze gdyby nie ona to ja bym nic w lozku nie umial, powiedzialem jej wtedy dziekuje za twoja wielka laske nie musisz byc ze mna w zwiazku(bo bylismy juz wtedy razem) ja sobie odszedlem no i spokoju mi dac nie chciala, seks na pozegnanie chciala i wogole chciala sie seksic.
Teraz jak poznaje dziewczyne to wszystkie wyzwolone, nie ze mam cos do takich niech sobie beda itd.
Ja szukam takiej ktorej moje skromne doswiadczenie nie bedzie przeszkadzalo oraz to jaki jestem, a musze przyznac ze dziwny bo jestem osoba bardzo skromna nie chytra ale skromna nie lubie sie pokazywac itd, Chociaz ubrania kupuje drogie ale to ze wzgledu na jakosc i to ze mi sie podobaja.
Czy duzo jest jeszcze takich dziewczyn ktorym taki dziwak by nie przeszkadzal tongue?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks tylko z milosci :(
netmatteo napisał/a:

Hej, jestem mlodym dziwnym chlopakiem a problem polega na tym ze jesli seks to tylko z milosci. Teraz wiekszosci chlopakow co znam maja inne podejscie znaczy bardziej niz o poznawianiu dziewczyn jakie sa mysla o tym jakie to one sa w lozku i jak wygladaja. Nie krytykuje nikogo kazdy robi co chce, nawet ich rozumie bo kobiety tez takie teraz sa.

No to skoro kobiety takie są to po prostu daruj sobie szukanie dziewczyny. Po co Ci taka kobieta co będzie chciała seksu? To już lepiej być samemu.

Ja w sumie z dwoma dziewczynami poszedlem od razu do lozka, moj pierwszy raz byl z jedna taka po tym ja sobie troche wypilem i balem sie ze albo teraz albo nigdy ze jak tego nie zrobie to ja strace(jak wieszkosci dziewczyn ktore znalem wczesniej, jesli czekalem z seksem to byl koniec relacji). Z ta pierwsza jak sie przyznalem po drugim seksie z nia ze jest moja pierwsza w lozku to tylko mnie wysmiala i tyle ja widzialem, mialem wtedy 21 lat niby dla niej to bylo dziwne ze w tym wieku nie mam doswidczenia(w trakcie relacji mowila jak to docenia facetow, ktorzy uprawiaja seks tylko w zwiazkach itd.) w sumie chciala jeszcze do mnie wrocic ale jakos nie mialem ochoty byc z kims kto mnie nie szanuje.

Słusznie! Dziewczynę lekko poniosło, potem się odnalazła w tych swoich myślach, ale było już za późno.

Nastepna dziewczyna wiedziala ze mialem tylko 2 seksy za soba wiec wiedziala ze moze nie byc super,

Nie super? Nie fajnie jest być blisko ze sobą? A może to Ty wymyśliłeś?

... ogolnie zdecydowala sie ze mna isc do lozka ja z nia tez myslac ze ona jest taka jak ja,

Zdecydowałeś się, bo myślałeś, że ona jest taka jak Ty, czyli bezpiecznie dla Ciebie, bo nie byłaby w stanie ocenić "jakości seksu" z Tobą?

... okazalo sie ze jest calkiem inna znaczy miala bardzo duze doswiadczenie a byla mlodsza odemnie, no nic spoko powiedzialem ze szkoda ze mnie oklamala a ona wtedy ze co ja sobie mysle ze gdyby nie ona to ja bym nic w lozku nie umial,

Sorki... a ile macie lat? Gimnazjum?

...  powiedzialem jej wtedy dziekuje za twoja wielka laske nie musisz byc ze mna w zwiazku(bo bylismy juz wtedy razem) ja sobie odszedlem no i spokoju mi dac nie chciala, seks na pozegnanie chciala i wogole chciala sie seksic.

Kolejna dziewczynka, której wylałeś trochę zimnej wody na główkę. Minie parę latek i się ustabilizuje.

Teraz jak poznaje dziewczyne to wszystkie wyzwolone, nie ze mam cos do takich niech sobie beda itd.
Ja szukam takiej ktorej moje skromne doswiadczenie nie bedzie przeszkadzalo oraz to jaki jestem, a musze przyznac ze dziwny bo jestem osoba bardzo skromna nie chytra ale skromna nie lubie sie pokazywac itd, Chociaz ubrania kupuje drogie ale to ze wzgledu na jakosc i to ze mi sie podobaja.
Czy duzo jest jeszcze takich dziewczyn ktorym taki dziwak by nie przeszkadzal tongue?

Jesteś dość niebezpieczny. Kłamiesz, że chcesz związku tylko z miłości, a tymczasem kryjesz swoje kompleksy z brakiem doświadczenia. Chciałbyś, aby dziewczyna była w Tobie zakochana, aby nie zwracała uwagi na to czy wasz seks jest satysfakcjonujący, czy nie. Skupiasz się na seksie zamiast na człowieku, na dziewczynie. Wierzysz w to że jesteś skromny, bo to Cię niby usprawiedliwia, a tymczasem chciałbyś ciuszkami "zrywać dziewczyny".

Moja szczera rada:    kopnij się po żołniersku w tyłek, za karę każ sobie zrobić sto pompek, przy każdej pompce wykrzycz "nie szata zdobi człowieka" oraz "seks jest ważny"   i    jak padniesz ze zmęczenia to odrzuć swoje poprzednie życie i zacznij siebie i dziewczyny traktować normalnie, bez swoich wyobrażeń, wymagań, dziwnej wiary

I jeszcze jedno -- jak to dobrze, że nie jesteś prawiczkiem... jak to dobrze, że miałeś seks z tymi dziewczynami.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3 Ostatnio edytowany przez netmatteo (2017-08-25 09:28:24)

Gary napisał/a:

No to skoro kobiety takie są to po prostu daruj sobie szukanie dziewczyny. Po co Ci taka kobieta co będzie chciała seksu? To już lepiej być samemu.

Ja lubie seks, chodzilo mi o to ze nie zalezy mi na samym seksie... Nie zabraniam nikomu robic co chce, jego sprawa szukam kogos podobnego...

Słusznie! Dziewczynę lekko poniosło, potem się odnalazła w tych swoich myślach, ale było już za późno.

Nie wiem czy ponioslo czy nie wiem ze moze i doswiadczenie miala wieksze ale w lozku byla strasznie kiepska(nie tylko moim zdaniem). To byl tez powod ze czulem sie dziwnie chcialem z nia porozmawiac, ale niestety ona zawsze taka byla.

Chodzi mi o to ze majac nie zbyt dobre doswiadczenie(jesli mozna tak to nazwac) nie wiedzialem jak bedzie, ja nie zakladam ze wszystko bedzie zawsze super bo wiem ze moze byc roznie, jestem realista. Tak fajnie ale jak laczy cie cos jeszcze oprocz seksu nie tylko sam seks...

Zdecydowałeś się, bo myślałeś, że ona jest taka jak Ty, czyli bezpiecznie dla Ciebie, bo nie byłaby w stanie ocenić "jakości seksu" z Tobą?

Nie zdecydowalem sie bo wiedzialem ze dziewczyna ma takie poglady ze seks tylko w zwiazku, ze miala ich wiecej niz ja ze nie ma bolu dupy jak poprzednia ze mam male doswiadczenie... Wlasnie chodzilo mi o ta ocene seksu ze mna jesli chcesz wiedziec, bylem ciekawy jak mnie oceni czy musze nad soba popracowac czy nie, seks mialem z nia pare razy dziennie codziennie w lozku bylo naprawde super, ale wyszly rozne poglady fakt ze dziewczyna seks uprawiala rowniez poza zwiazkiem i jeszcze do tego tez za rozne korzysci(bylem zszkowany tym wszystkim i tyle, nic wiecej).

Ponad 20 tylko to ona zawsze zostawiala, rozdawala karty..

Kolejna dziewczynka, której wylałeś trochę zimnej wody na główkę. Minie parę latek i się ustabilizuje.

Moze wlasnie takie dziewczynki mnie odpychaja a nie same kobiety, bo dziewczynek teraz bardzo duzo jest...

Jesteś dość niebezpieczny. Kłamiesz, że chcesz związku tylko z miłości, a tymczasem kryjesz swoje kompleksy z brakiem doświadczenia. Chciałbyś, aby dziewczyna była w Tobie zakochana, aby nie zwracała uwagi na to czy wasz seks jest satysfakcjonujący, czy nie. Skupiasz się na seksie zamiast na człowieku, na dziewczynie. Wierzysz w to że jesteś skromny, bo to Cię niby usprawiedliwia, a tymczasem chciałbyś ciuszkami "zrywać dziewczyny".

Moja szczera rada:    kopnij się po żołniersku w tyłek, za karę każ sobie zrobić sto pompek, przy każdej pompce wykrzycz "nie szata zdobi człowieka" oraz "seks jest ważny"   i    jak padniesz ze zmęczenia to odrzuć swoje poprzednie życie i zacznij siebie i dziewczyny traktować normalnie, bez swoich wyobrażeń, wymagań, dziwnej wiary

I jeszcze jedno -- jak to dobrze, że nie jesteś prawiczkiem... jak to dobrze, że miałeś seks z tymi dziewczynami.

Nie klamie chce zwiazku, nie mam kompleksow na tym punkcie nie chce byc tylko traktowany jako gorszy przez sam fakt malego doswiadczenia, w sumie to stosunkow seksualnych juz troche odbylem z ta ostatnia. Bardzo lubie sprawiac kobiecie przyjemnosc, ale nie widze sensu robienia tego jak dla jakiejs jestem wlasnie gorszy bo mam male doswiadczenie jesli chodzi o ilosc partnerek nie ilosc stosunkow. Kochany mam jeszcze sportowe auto(nie jakies stare czy cos) na ktore sam zarobilem a jezdze czesto autobusem bo lubie bo mi wygodniej, jakos nie mam chceci sie pokazywac bo wiem jaki typ kobiet spotkam, ten ktorego unikam co mi po pani co leci na ciuszki czy auto...?

4

Ale kokietujesz, autorze, - niby seks tylko z milosci, po czym najazd na rod kobiecy po calosci...

Wstydz się wink.

5

Hej ja myślę że po prostu nie spotkałeś właściwej dziewczyny jeszcze a jak spotkasz taką ktòrej naprawdę będzie zależało na tobie a nie na bzykaniu to uwierz nie będziesz wtedy musiał być ogierem w łòżku może nie oceniaj od razu wszystkich dziewczyn po paru niepowodzeniach

6

netmatteo napisał/a:

Ja lubie seks, chodzilo mi o to ze nie zalezy mi na samym seksie... Nie zabraniam nikomu robic co chce, jego sprawa szukam kogos podobnego...

No to już lepiej brzmi. Seks jest różny z różnymi osobami. Dobrze, że nie jesteś prawiczkiem. Przestań zastanawiać się nad jakością seksu. To jak z rozmawianiem -- jeden tylko sadzi głupie żarty i k**rwa k**wa k**wa i on nigdy nie będzie dobrym rozmówcą, bo jest płytki, a kto inny ma dobry kontakt z kobietami, być może musi się tylko nieco z nimi oswoić. Dlatego lepiej traktować seks jako spędzanie czasu razem niż zadaniowe robienie komuś dobrze. Czasem lepszy jest seks wolny niż szybki, choć świetnymi kochankami zdają się czuć panowie co ładują jak kałasznikow.

Nie wiem czy ponioslo czy nie wiem ze moze i doswiadczenie miala wieksze ale w lozku byla strasznie kiepska(nie tylko moim zdaniem). To byl tez powod ze czulem sie dziwnie chcialem z nia porozmawiac, ale niestety ona zawsze taka byla.

Nie chodzi o seks, tylko o jej głowę -- sam widzisz, że coś tutaj nie gra.

Chodzi mi o to ze majac nie zbyt dobre doswiadczenie(jesli mozna tak to nazwac) nie wiedzialem jak bedzie, ja nie zakladam ze wszystko bedzie zawsze super bo wiem ze moze byc roznie, jestem realista. Tak fajnie ale jak laczy cie cos jeszcze oprocz seksu nie tylko sam seks...

Nie wiem co znaczy, że ludzi łączy tylko seks? Są dwie osoby, rozmawiają ze sobą, lubią się lub przyjaźnią, a może są sobą zauroczeni, albo dają sobie przyjemność. Nie ma miłości? Cóż z tego że nie ma miłość. Nie planują związku? Żyć razem? A jakie to ma znaczenie jak się spotykają, bo te spotkania są dla nich dobre? Przecież nie spotykają się z obowiązku, albo być nieszczęśliwym. Z jedną będziesz więcej rozmawiał, a inną mniej, z jeszcze inną może zaczniecie od seksu, a życie razem spędzicie. Któż to wie.

Wlasnie chodzilo mi o ta ocene seksu ze mna jesli chcesz wiedziec, bylem ciekawy jak mnie oceni czy musze nad soba popracowac czy nie, seks mialem z nia pare razy dziennie codziennie w lozku bylo naprawde super, ale wyszly rozne poglady

No to fajnie. Dobrze, że miałeś takie seks przeżycia.

fakt ze dziewczyna seks uprawiala rowniez poza zwiazkiem i jeszcze do tego tez za rozne korzysci(bylem zszkowany tym wszystkim i tyle, nic wiecej).

Jakie znowu różne korzyści? Prostytutką była? Prostytutki też mają swoje życie, mężów, dzieci, chłopaków. Najważniejsze jednak jest jakim ona jest człowiekiem.

Ponad 20 tylko to ona zawsze zostawiala, rozdawala karty..

Jakie karty? Kiedy jest seks a kiedy nie ma? Czy może kiedy spotkanie, kiedy telefon? Pod pantoflem byłeś, czy jak?

Moze wlasnie takie dziewczynki mnie odpychaja a nie same kobiety, bo dziewczynek teraz bardzo duzo jest...

Nooo! Bingo... widzisz -- nie chodzi o seks, tylko o to co one mają w głowie. Dlatego nie warto drążyć tematu przeszłości, ile miała partnerów wcześniej, jakie ma doświadczenie. Nooo... może co najwyżej czy nie była prostytutką smile smile jeśli to dla Ciebie ważne.

Nie klamie chce zwiazku, nie mam kompleksow na tym punkcie nie chce byc tylko traktowany jako gorszy przez sam fakt malego doswiadczenia,

Ale to nie one Ciebie traktują jako gorszego, ale Ty sam siebie ustawiasz w takiej pozycji. Tak masz w głowie, tak programujesz w głowie dziewczyny. Z doświadczeniem w seksie jest jak np. z jazdą autem -- jak pierwszy raz siądziesz za kółkiem, to możesz mieć problem z opanowaniem, ale jak przejedziesz tysiąc kilometrów to już trudno odróżnić Cię od kierowcy co jeździ 20 lat, a nawet zdarza się, że ktoś nigdy nie nauczy się dobrze jeździć (dobrze nie znaczy brawurowo). Powiedz dziewczynie, że miałeś okresy w życiu, że uprawiałeś dużo seksu każdego dnia -- to załatwia wszystko.

w sumie to stosunkow seksualnych juz troche odbylem z ta ostatnia. Bardzo lubie sprawiac kobiecie przyjemnosc, ale nie widze sensu robienia tego jak dla jakiejs jestem wlasnie gorszy bo mam male doswiadczenie jesli chodzi o ilosc partnerek nie ilosc stosunkow.

Ocenianie ilości partnerek jest jak ocenianie iloma samochodami ktoś w życiu jeździł. Jeden samochód to trochę mało doświadczenia, ale jeśli jechałeś trzema samochodami, to już masz pojęcie... więc jak byś jechał tysiącem samochodów, to nie masz wiele większego doświadczenia niż gdybyś na tych trzech się zatrzymał. Zakoduj to sobie w głowie i na nastepny raz nie daj się dziewczynie -- jak ona zarzuci Ci małą ilość partnerek, to powiedz jej ostro, że się kompletnie nie zna na seksie i że...     <- to co tutaj omawiamy właśnie, o samochodach, ilości stosunków. Takie cwaniary nieraz myślą, że jak miały 20 kolesi po dyskotece, to mają doświadczenie, a tymczasem nigdy nie miały wielu godzin dobrego seksu.

Kochany mam jeszcze sportowe auto(nie jakies stare czy cos)

Bossszzzz... co Ty masz w głowie?    A wiesz co ja mam? Super młotek z firmy Fiskars -- z taką plastikową rączką i fajnie się nim wbija gwoździe. Niestety dziewczyny na to nie lecą... szkoda.

na ktore sam zarobilem

Ja teeeeeż smile smile

a jezdze czesto autobusem bo lubie bo mi wygodniej,

Ja też nie używam często tego młotka, bo się zniszczy.

jakos nie mam chceci sie pokazywac bo wiem jaki typ kobiet spotkam, ten ktorego unikam co mi po pani co leci na ciuszki czy auto...?

Jak tak się "lansujesz", to tak masz smile smile Hehee... smile
Z tym młotkiem to żart.. wybacz.

smile

Powodzenia.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Gary, twoja ideologia jest naprawdę powalajaca - zrozum, ze nie każdy chce seksu bez milosci (pomijam tu przypadek autora, bo on, moim zdaniem, nie okreslil się, tylko sciemnia na razie). Wiec nie glos tego jako prawdy objawionej, bo mnie to już wkurza. Od 5 lat w każdym poscie przekonywanie, jaki to fajny jest seks dla seksu.

8

netmatteo napisał/a:

Nie ważne jest czy jest ich dużo.  Ważne jest żeby znalazła się ta jedna.  Poszukiwanie pranerki to jak szukanie diamentów - nie każdy kamień który podniesiesz to diament.

Z wyjątkiem dzieci, każdy ma takie życie na jakie zasługuje.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks tylko z milosci :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018