Kinowe zapowiedzi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Kinowe zapowiedzi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

Temat: Kinowe zapowiedzi

Czy coś ciekawego zapadło wam w pamięć, na co można w najbliższym czasie wybrać się do kina?
Mnie osobiście pozytywnie zaskoczył trailer z Andrzejem Chyrą. Nie wiem, czy widzieliście smile "Ach śpij kochanie", reż. K. Lang
Film ma swoją premierę dopiero w październiku, ale już mi zwiastun narobił smaka smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kinowe zapowiedzi

zwiastun świetny, rzeczywiście

natomiast ja właśnie wracam z kina - byłam na Hitman's Boduguard

polecam, swietna rozrywka

3

Odp: Kinowe zapowiedzi

Też widziałam zwiastun Hitmana, niesamowicie mnie rozśmieszył. Nie przepadam za Reynoldsem, po Deadpoolu już zawsze każda jego rola będzie mi się kojarzyć właśnie z tą postacią filmową big_smile
Zastanawiam się cały czas nad kartą unlimited w cc, bo jak sobie przeglądam premiery to chciałabym zobaczyć masę filmów. Tyle Marvela też się szykuje, i King, i Tulipanowa gorączka (książka była niesamowita), DC, Gwiezdne Wojny... big_smile

4

Odp: Kinowe zapowiedzi
lucyfear napisał/a:

Też widziałam zwiastun Hitmana, niesamowicie mnie rozśmieszył. Nie przepadam za Reynoldsem, po Deadpoolu już zawsze każda jego rola będzie mi się kojarzyć właśnie z tą postacią filmową big_smile
Zastanawiam się cały czas nad kartą unlimited w cc, bo jak sobie przeglądam premiery to chciałabym zobaczyć masę filmów. Tyle Marvela też się szykuje, i King, i Tulipanowa gorączka (książka była niesamowita), DC, Gwiezdne Wojny... big_smile

ja mam abonament od pol roku i jestem bardzo zadowolona
oglądam wszystko w kinie - ma to swoj klimat i daje dużo przyjemności

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja uwielbiam dobre, polskie kino.
Mam nadzieję nie rozczarować się wybierając się w listopadzie na "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego. Historia niezwykłego polskiego triathlonisty.

Nie wiem czy Smarzowski i Holland coś kręcą, ale mogliby wink

We wrześniu wchodzi Botox Vegi, ale jakoś mam mieszane uczucia.

6

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja się wybiorę na film "Na pokuszenie".

7

Odp: Kinowe zapowiedzi

Tego nie widzialam. Skąd to wstrząsnęłaś?
I same znane twarze.

8

Odp: Kinowe zapowiedzi
rossanka napisał/a:

Tego nie widzialam. Skąd to wstrząsnęłaś?
I same znane twarze.

Z FB. Obserwuję stronę kina.
Grają dobrzy aktorzy. Sofia Coppola reżyseruje.

9

Odp: Kinowe zapowiedzi
I_see_beyond napisał/a:
rossanka napisał/a:

Tego nie widzialam. Skąd to wstrząsnęłaś?
I same znane twarze.

Z FB. Obserwuję stronę kina.
Grają dobrzy aktorzy. Sofia Coppola reżyseruje.

Przypomnieli mi się Inni z Nicole Kidman. Widziałaś?

10

Odp: Kinowe zapowiedzi

Tak. Bardzo dobry film. Dobry scenariusz.
Niebanalne zakończenie.

11

Odp: Kinowe zapowiedzi
I_see_beyond napisał/a:

Tak. Bardzo dobry film. Dobry scenariusz.
Niebanalne zakończenie.

Takie straszne. Ale tam groza  rosła przez cały film.

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja zamierzam wybrać się na "Tulipanową gorączkę, bardzo jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy, bo zapowiada się bardzo fajnie smile

13 Ostatnio edytowany przez lucyfear (2017-09-10 20:37:02)

Odp: Kinowe zapowiedzi
pawelnowakowski1209 napisał/a:

Ja zamierzam wybrać się na "Tulipanową gorączkę, bardzo jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy, bo zapowiada się bardzo fajnie smile

Trailer jest intrygujący, nie powiem (opis w książce to nadal opis, ale jak już się widzi te odważne sceny w kinie...). Obsada też niezła (szczególnie Vikander, Waltz i Dench). Muszę się też przyznać, że lubię melodramaty (jeszcze osadzone w realiach historycznych!), więc tak typowo po "babsku" to pewnie obejrzę smile

14

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja czekam z niecierpliwością na nowego Blade Runnera

15

Odp: Kinowe zapowiedzi
lucyfear napisał/a:
pawelnowakowski1209 napisał/a:

Ja zamierzam wybrać się na "Tulipanową gorączkę, bardzo jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy, bo zapowiada się bardzo fajnie smile

Trailer jest intrygujący, nie powiem (opis w książce to nadal opis, ale jak już się widzi te odważne sceny w kinie...). Obsada też niezła (szczególnie Vikander, Waltz i Dench). Muszę się też przyznać, że lubię melodramaty (jeszcze osadzone w realiach historycznych!), więc tak typowo po "babsku" to pewnie obejrzę smile

Czytałam ksiażkę jakoś chwilę przed premierą, wciagnęłą mnie neisamowicie, na film więc szłam już wiedząc co się wydarzy, ale to mi wcale nie przeszkadzało smile Piękne zdjęcia! Ogólnie adaptacja bardzo dobra, nie tylko dla kobiet smile
Teraz sporo fajnych filmów w kinie, za to lubię jesień smile

16

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja czekam z niecierpliwością na Thora 3, tym bardziej, że gra tam mój ulubiony aktor - Karl Urban (skąd on się tam wziął xD)

17

Odp: Kinowe zapowiedzi

Dobrze wiedziec smile

18 Ostatnio edytowany przez Excop (2017-10-26 17:04:10)

Odp: Kinowe zapowiedzi

Wprawdzie nie kinowa i już w trakcie emisji, ale z przebłysków powtarzanej zapowiedzi "Drunk history - pół litra historii" w komediowym kanale dla kablówek i emitującym prosto z nieba. smile
Nie widziałem żadnego z odcinków jeszcze, bo mam konkurencję do pilota (jak wielu z pozostałych, zresztą).
Czekam na kondensację blokową. To kwestia czasu tylko.
W każdym razie, odniesienia do naszej historii, ubrane w obecne lub sprzed iluś tam lat "stroje", gdzie wóda pokazywała, czy na Moskwę ruszać, czy jednak zająć się pierdołami w postaci "wstrzymania Słońca i ruszenia Ziemi.
Aktorzy charakterystyczni, znani z drugoplanowych ról z początków naszych oper mydlanych lub epizodycznych pojawień, gdzieś tam. Oraz znani artyści kabaretowi. Przynajmniej jedna taka mignęła. Z wielkim talentem, nie tylko w rozśmieszaniu. smile
Sam nie widziałem, ale o te, jak im tam...  chodziło przecież? smile
Myślę, że może być śmiesznie. Ale głowy jednak, nie dam. smile

19

Odp: Kinowe zapowiedzi

Mam w planie "Złe Mamuśki" big_smile

20

Odp: Kinowe zapowiedzi

Mnie się bardzo spodobał trailer do "Cichej Nocy". Póki co wygląda na fajną, przedświąteczną komedię. Szczerze mówiąc brakowało mi czegoś w tym klimacie dowcipu - na moje oko powrót do dobrych czasów Barei. Premiera jest w przyszły piątek, więc pewnie skoczę do kina w większym gronie.

Odp: Kinowe zapowiedzi
Flamenco_dancer napisał/a:

Mnie się bardzo spodobał trailer do "Cichej Nocy". Póki co wygląda na fajną, przedświąteczną komedię. Szczerze mówiąc brakowało mi czegoś w tym klimacie dowcipu - na moje oko powrót do dobrych czasów Barei. Premiera jest w przyszły piątek, więc pewnie skoczę do kina w większym gronie.

Też mi się zwiastun spodobał. Nie wiem czy będzie to komedia, przecież tematy są głebokie i znane każdemu Polakowi, ale ja chyba pójdę do kina. Ma być dobry film

22

Odp: Kinowe zapowiedzi

'Najlepszy' jutro wchodzi do kin.
Ktoś się wybiera?

23

Odp: Kinowe zapowiedzi
mychemicalromance napisał/a:
Flamenco_dancer napisał/a:

Mnie się bardzo spodobał trailer do "Cichej Nocy". Póki co wygląda na fajną, przedświąteczną komedię. Szczerze mówiąc brakowało mi czegoś w tym klimacie dowcipu - na moje oko powrót do dobrych czasów Barei. Premiera jest w przyszły piątek, więc pewnie skoczę do kina w większym gronie.

Też mi się zwiastun spodobał. Nie wiem czy będzie to komedia, przecież tematy są głebokie i znane każdemu Polakowi, ale ja chyba pójdę do kina. Ma być dobry film

Nie to nie będzie komedia, film to dramat, a Dawid Ogrodnik z rolę w tym filmie (w 2017r) dostał Złotego Lwa. Podziwiam tego aktora od lat, moim zdaniem on zagra absolutnie każdą rolę.

24

Odp: Kinowe zapowiedzi
Xwoman napisał/a:
mychemicalromance napisał/a:
Flamenco_dancer napisał/a:

Mnie się bardzo spodobał trailer do "Cichej Nocy". Póki co wygląda na fajną, przedświąteczną komedię. Szczerze mówiąc brakowało mi czegoś w tym klimacie dowcipu - na moje oko powrót do dobrych czasów Barei. Premiera jest w przyszły piątek, więc pewnie skoczę do kina w większym gronie.

Też mi się zwiastun spodobał. Nie wiem czy będzie to komedia, przecież tematy są głebokie i znane każdemu Polakowi, ale ja chyba pójdę do kina. Ma być dobry film

Nie to nie będzie komedia, film to dramat, a Dawid Ogrodnik z rolę w tym filmie (w 2017r) dostał Złotego Lwa. Podziwiam tego aktora od lat, moim zdaniem on zagra absolutnie każdą rolę.

Rozstrzygnę spór wink Film to raczej dramat obyczajowy z elementami komediowymi, nie jest to typowy dramat w tym słowa znaczeniu w jakim na ogół funkcjonuje.
A tak generalnie to film o każdym z nas. Ja jestem poruszona, w tym przypadku z wielką przyjemnością dołożyłam swoją cegiełkę do polskiego kina kupując bilet.

25

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja też byłam w kinie na "Cichej nocy". Potrzebowałam właśnie czegoś takiego smile Bardzo dobry film, wyważony dramat ze świetną grą aktorską, ciekawą fabułą (mam drobne zastrzeżenia, ale ogólnie mi się podobała), skłaniający do zastanowienia i analizowania co robię nawet teraz już parę dni po seansie smile Zapadnie w pamięć na pewno.

Odp: Kinowe zapowiedzi

Właśnie udało mi się w weekend trafić do kina na Cichą noc. Nie rozczarowałam się smile Wszystkie nagrody są zasłużone w 100%, film poważny, ale są dobre żarty, dziadek najlepszy big_smile <3
Polecam

27

Odp: Kinowe zapowiedzi
mychemicalromance napisał/a:

Właśnie udało mi się w weekend trafić do kina na Cichą noc. Nie rozczarowałam się smile Wszystkie nagrody są zasłużone w 100%, film poważny, ale są dobre żarty, dziadek najlepszy big_smile <3
Polecam

Fajnie że też się podobało smile Też polecam.

28

Odp: Kinowe zapowiedzi

Misja Yeti - do kin wchodzi w ten piątek. Widzieliście zwiastun? Zainteresowałam się, bo dubbinguje tam Adam Bielecki. Chyba dobra opcja, żeby zabrać dzieciaki w okolicach Mikołajek smile

29

Odp: Kinowe zapowiedzi
buka1990 napisał/a:

Misja Yeti - do kin wchodzi w ten piątek. Widzieliście zwiastun? Zainteresowałam się, bo dubbinguje tam Adam Bielecki. Chyba dobra opcja, żeby zabrać dzieciaki w okolicach Mikołajek smile

No my się wybieramy w sb albo niedzielę, to jak chcesz, napiszę już "po" czy fajny. zwiastun super i dzieciaki namawiają mocno:)

30

Odp: Kinowe zapowiedzi

Z zapowiedzi czekam teraz na Aquamana, trailery sa calkiem fajne big_smile

31

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja czekam na creeda II jedynka była świetna, na poziomie Rockyego albo i lepiej... wink A moja córa na Misja Yeti. Wydaje mi się, ze to będzie mądra bajka.

https://www.youtube.com/watch?v=7vMFRC8iKL4

https://www.youtube.com/watch?v=iNbAbAjOUsE

32

Odp: Kinowe zapowiedzi
serducho napisał/a:

Ja czekam na creeda II jedynka była świetna, na poziomie Rockyego albo i lepiej... wink A moja córa na Misja Yeti. Wydaje mi się, ze to będzie mądra bajka.

https://www.youtube.com/watch?v=7vMFRC8iKL4

https://www.youtube.com/watch?v=iNbAbAjOUsE


Bajeczka wspaniała, zabawna i mądra, najbardziej podobało mi się to, że poruszony został wpływu człowieka na środowisko naturalne i tego skutki. serdecznie polecam!!!

33

Odp: Kinowe zapowiedzi
Marteczka000 napisał/a:
serducho napisał/a:

Ja czekam na creeda II jedynka była świetna, na poziomie Rockyego albo i lepiej... wink A moja córa na Misja Yeti. Wydaje mi się, ze to będzie mądra bajka.

https://www.youtube.com/watch?v=7vMFRC8iKL4

https://www.youtube.com/watch?v=iNbAbAjOUsE


Bajeczka wspaniała, zabawna i mądra, najbardziej podobało mi się to, że poruszony został wpływu człowieka na środowisko naturalne i tego skutki. serdecznie polecam!!!

Ogromne dzięki za polecenie smile Faktycznie mądra i jak znalazł na okres przedświąteczny smile

34

Odp: Kinowe zapowiedzi

Ja czekam na nieregulaminowy link big_smile big_smile big_smile

https://www.sideshowtoy.com/wp-content/uploads/2018/02/transfer-the-last-knight-bumblebee-statue-prime1-studio-feature-903381-1.jpg

35

Odp: Kinowe zapowiedzi
Marteczka000 napisał/a:
serducho napisał/a:

Ja czekam na creeda II jedynka była świetna, na poziomie Rockyego albo i lepiej... wink A moja córa na Misja Yeti. Wydaje mi się, ze to będzie mądra bajka.

https://www.youtube.com/watch?v=7vMFRC8iKL4

https://www.youtube.com/watch?v=iNbAbAjOUsE


Bajeczka wspaniała, zabawna i mądra, najbardziej podobało mi się to, że poruszony został wpływu człowieka na środowisko naturalne i tego skutki. serdecznie polecam!!!

Potwierdzam, bardzo fajna. Jak dla mnie to taka trochę filozoficzna. Zrozumiałam dzięki niej, że zdecydowanie za często się martwię. A przecież niewiadomo, gdzie nawet trudne z pozoru sytuacje nas doprowadzą. Czasem to one są kluczem. smile

36

Odp: Kinowe zapowiedzi
Jully napisał/a:
Marteczka000 napisał/a:
serducho napisał/a:

Ja czekam na creeda II jedynka była świetna, na poziomie Rockyego albo i lepiej... wink A moja córa na Misja Yeti. Wydaje mi się, ze to będzie mądra bajka.

https://www.youtube.com/watch?v=7vMFRC8iKL4

https://www.youtube.com/watch?v=iNbAbAjOUsE


Bajeczka wspaniała, zabawna i mądra, najbardziej podobało mi się to, że poruszony został wpływu człowieka na środowisko naturalne i tego skutki. serdecznie polecam!!!

Potwierdzam, bardzo fajna. Jak dla mnie to taka trochę filozoficzna. Zrozumiałam dzięki niej, że zdecydowanie za często się martwię. A przecież niewiadomo, gdzie nawet trudne z pozoru sytuacje nas doprowadzą. Czasem to one są kluczem. smile

To prawda @Jully, wiele osob powinno ja zobaczyc. namawiajcie znajomych!!

37

Odp: Kinowe zapowiedzi

Top 3 teraz w kinach to....?

38

Odp: Kinowe zapowiedzi

JOKER
JOKER
JOKER big_smile

39

Odp: Kinowe zapowiedzi
Lucyfer666 napisał/a:

JOKER
JOKER
JOKER big_smile

big_smile OK! fakt fakt, sporo osob poleca. a weekend spedzam czas z 7 i 12 latka, ich na Jokera nie zabiore;) ale myslicie ze Rodzina Adamsow udzwignie?

40

Odp: Kinowe zapowiedzi

Nieplanowane - małżonka kazali iść więc pewnie w weekend pójdę.

41

Odp: Kinowe zapowiedzi
Marteczka000 napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

JOKER
JOKER
JOKER big_smile

big_smile OK! fakt fakt, sporo osob poleca. a weekend spedzam czas z 7 i 12 latka, ich na Jokera nie zabiore;) ale myslicie ze Rodzina Adamsow udzwignie?

nie wiem czy w końcu byłaś, ale moim zdaniem Rodzina Addamsów bardzo na tak! Na pewno w tym przedziale wiekowym, a myślę, że spokojnie i szerszym smile Naprawdę zgrabna animacja z dobrymi dialogami, takimi właśnie że i dziecko zrozumie a i rodzic ma frajdę bo jest i mrugnięcie okiem do niego smile

42

Odp: Kinowe zapowiedzi

byłam.. dzieciom sie podobalo, ale ja sie bawilam chyba jeszcze lepiej!! swietny dubbing, animacja, dialogi mistrzowstwo

redwine napisał/a:
Marteczka000 napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

JOKER
JOKER
JOKER big_smile

big_smile OK! fakt fakt, sporo osob poleca. a weekend spedzam czas z 7 i 12 latka, ich na Jokera nie zabiore;) ale myslicie ze Rodzina Adamsow udzwignie?

nie wiem czy w końcu byłaś, ale moim zdaniem Rodzina Addamsów bardzo na tak! Na pewno w tym przedziale wiekowym, a myślę, że spokojnie i szerszym smile Naprawdę zgrabna animacja z dobrymi dialogami, takimi właśnie że i dziecko zrozumie a i rodzic ma frajdę bo jest i mrugnięcie okiem do niego smile

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Kinowe zapowiedzi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024