Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

1

Temat: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

W jakim mniej więcej wieku mężczyzna zazwyczaj przestaje oczekiwać że partnerka będzie uprawiała z nim seks gdy szuka nowej partnerki? Chodzi mi oczywiście o wiek mężczyzny, a nie kobiety, i podkreślam że nie mam na myśli mężczyzn będących już w stałej relacji z kobietą, a takich którzy szukają nowej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Tak gdzies kolo siedemdziesiatki jak sądzę.

Jezeli ktoś szuka partnera/ki to smiem przypuszczac w 90% w gre wchodzi seks przede wszystkim.

Wszelkie powody, gdy ktos chce zwiazku, a nie chce seksu sa zwiazane z innymi czynnikami niż wiek.

3

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Jak jest jedną noga w grobie tongue

4

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Harvey napisał/a:

Jak jest jedną noga w grobie tongue

chyba obiema tongue

5

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Iceni napisał/a:

Tak gdzies kolo siedemdziesiatki jak sądzę. .

Głowa siwieje ,d...a szaleje lol
Znałam takiego70latka,który się rozwiódł z żoną i poszukał młodszej,bo mu się jeszcze seksu zachciało wink

6

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Jeden 74-latek pisał na forum, że ma młodszą o 12 lat żonę i gdyby nie to, że ona już nie chce, to on tak raz w miesiącu jeszcze by pofiglował.

7

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

A Hugh Hefner? Ile on ma lat obecnie?

8

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Moje obserwacje pokazują, że mężczyźni przestają oczekiwać seksu dopiero wtedy, kiedy sami już nie mogą. Dopóki mogą, to dążą do zbliżeń, które zresztą wyraźnie podbudowują im ego.

9

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Mój dziadek ma 77 lat, a jego partnerka 54 lata i nie tylko grają w bierki wieczorami.

10

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

"zazwyczaj przestaje oczekiwać"
Pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć ..

11

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Olinka napisał/a:

Moje obserwacje pokazują, że mężczyźni przestają oczekiwać seksu dopiero wtedy, kiedy sami już nie mogą. Dopóki mogą, to dążą do zbliżeń, które zresztą wyraźnie podbudowują im ego.

A kiedy zazwyczaj przestają móc?

Generalnie odpowiedzi w tym wątku nie nastrajają mnie optymistycznie.

Kiedyś słyszałam że jak męzczyzna ma ok. 37-40 (a tym bardziej więcej) lat to szukając partnerki już raczej nie szuka w niej kochanki, i bardzo mnie to przyznam ucieszyło, bo pomyślałam że w takich panach moja nadzieja wink a tu widzę niestety inne odpowiedzi.

12 Ostatnio edytowany przez mergi (2017-08-16 17:16:07)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Nie szukaj takich,bo z seksu nici.

40+ to mężczyzna drugą młodość przeżywa smile

13

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
mergi napisał/a:

Nie szukaj takich,bo z seksu nici.

40+ to mężczyzna drugą młodość przeżywa smile

Właśnie o to chodzi żeby były 'nici' (z seksu), a może nie tyle 'nici', co żeby dla danego męzczyzny seks stanowił co najwyżej miły, acz niekonieczny dodatek do głębokiej relacji, bo tym co mi nie odpowiada u większości ludzi (a że jestem kobietą, to mężczyzn-potencjalnych partnerów) jest jego przecenianie, a drugiej osoby traktowanie jak zabawki, która gdy nie spełnia swojej funkcji to można ją wyrzucić w kąt, albo wywieść jak zwierzę które okazało się nie skore do zabaw 'w las'.
Gdy szukam kochanka to nie przeszkadza mi jego przedmiotowe podejście do drugiej strony, ale jak szukam kogoś kogo bym prawdziwie kochała to już byłaby to zdecydowanie przeszkoda.

14

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
lilly25 napisał/a:

A kiedy zazwyczaj przestają móc?

Na to zupełnie nie ma reguły, bo wiele zależy od temperamentu, stanu zdrowia, trybu życia, jaki mężczyzna prowadzi. U jednych problemy zaczynają się wcześnie, a inni, co zresztą wprost wynika z tego wątku, sprawni są do później starości. Niemniej w moim środowisku, a są to głównie panowie około czterdziestki, ale też sporo młodszych i drugie tyle starszych, poza przejściowymi problemami (choroba), niemal wszyscy cieszą się seksem, a przynajmniej tak twierdzą. Tylko jeden zrezygnował, zresztą z niejasnych dla mnie powodów, bo ma partnerkę, którą kocha. Inny z kolei był impotentem, ale tylko do czasu aż trafił na właściwą kobietę, która pomogła mu się odblokować.

Owszem, z wiekiem te potrzeby może się zmieniają, a ilość przechodzi w jakość (nie zawsze), jednak stwierdzenie, że mężczyzna w wieku 37-40 lat nie szuka już kochanki wydaje mi się wielkim nieporozumieniem. Jest wręcz przeciwnie, właśnie wtedy pojawia się tak zwany kryzys wieku średniego (może trwać aż do pięćdziesiątki), kiedy to - jak wspomniałam - 'kochanka' jest tym czynnikiem, który może sprawić, że panu wyraźnie podnosi się ego, bo samemu sobie udowadnia, że jako mężczyzna wciąż się sprawdza. To stąd tak liczne zdrady, które mniej więcej właśnie w tym okresie najczęściej pojawiają się w stałych związkach.

mergi napisał/a:

40+ to mężczyzna drugą młodość przeżywa smile

Otóż to big_smile.

15

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Prof. Lew- Starowicz w wywiadzie powiedział kiedyś że człowiek ma libido aż do śmierci wink

16

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Nigdy im nie przechodzi chęć na seks. Co najwyżej brak możliwości. Choć prostytutki mówią że nie ma górnej granicy wieku, a co gorsze to "staruchy" nawet chcą dwa lub więcej orgazmów co ma im podbudować ego. Od 30-tki do 50-tki to idealny klient. Przysłowie mówi "po kopie to po chłopie". I jeszcze taka scenka -- jedzie starszy pan taksówką, widzi laskę idącą po ulicy i się oglądnął, westchnął i powiedział "Panie Boże zabrałeś możliwości, to zabierz i chęci". Z wiekiem pewnie erekcja gorsza, albo krótsza, więc skoro liczysz na to, że ze starszym nie będziesz uprawiać seksu, to jednak proponuję przewartościować i brać młodszych bo w obu przypadkach będzie seks, ale z młodszym być może lepszy dla Ciebie.


http://img3.dmty.pl//uploads/201106/1307706567_by_lennon38_600.jpg

17

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Dowcip mi się nasunął po przeczytaniu tego wątku:
Dziadku, co ty robisz, że w wieku siedemdziesięciu pięciu lat nie możesz się nadal opędzić od młodych lasek?
- A ja tam nie wiem..." rzekł dziadek spokojnie oblizując sobie brwi smile

18

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Badania trwają.

19 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-09-01 18:30:23)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Takie pytanie, no bo coś mi nie gra.

Jeśli tak oczywiste jest, że facet szukający nowej partnerki oczekuje od niej seksu to dlaczego oświadczenie tego wprost tak odrzuca kobiety i powoduje, że reagują z taką nienawiścią ?

Czyli np. kobieta pyta "kogo szukasz ?". Facet odpowiada "Partnerki na seks". To czemu kobieta nie odpowie zwykle "no tak, to oczywiste, każdy normalny facet tego szuka u dziewczyny a czego jeszcze" tylko raczej "Ty świnio, myślisz o jednym zboku no jak Ci może seks być w głowie ? Co za debil jak mógł tak szybko pomyśleć o seksie. Żegnam i nie chcę więcej widzieć".

No to jak to jest ?

Fajnie się czyta ten wątek, no ale byłoby fajnie gdyby w realu wiele kobiet okazywało równe zrozumienie i tok myślenia co tu na forum.

20

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Facet79 napisał/a:

Takie pytanie, no bo coś mi nie gra.

Jeśli tak oczywiste jest, że facet szukający nowej partnerki oczekuje od niej seksu to dlaczego oświadczenie tego wprost tak odrzuca kobiety i powoduje, że reagują z taką nienawiścią ?

Czyli np. kobieta pyta "kogo szukasz ?". Facet odpowiada "Partnerki na seks". To czemu kobieta nie odpowie zwykle "no tak, to oczywiste, każdy normalny facet tego szuka u dziewczyny a czego jeszcze" tylko raczej "Ty świnio, myślisz o jednym zboku no jak Ci może seks być w głowie ? Co za debil jak mógł tak szybko pomyśleć o seksie. Żegnam i nie chcę więcej widzieć".

No to jak to jest ?

Interesujące jest, dlaczego takie zdziwienie wywołało w Tobie stwierdzenie, że owszem, kobiety jak najbardziej interesuje seks. Z kimś, kto im pasuje. Widocznie nie masz w sobie nic takiego, co mogłoby spasować kobiecie, skoro żadna nawet seksu Ci dać nie chce.

21

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Ten wątek nie jest o seksie ze stałym partnerem, z kimś kto się podoba.

Autorka wyraźnie podkreśliła, że chodzi o szukanie nowej partnerki i czy i na ile kobiet dziwi, że facet chce z nią seksu.

Trzeba czytać ze zrozumieniem zanim się skomentuje.

O seksie w stałych związkach są inne wątki.

22

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Weźmy też pod uwagę, że czym innym jest 'oświadczenie' (wzięłam w cudzysłów, bo tego nawet nie trzeba mówić, to się po prostu wie), że mężczyzna oczekuje od kobiety między innymi seksu, a czym innym, że tylko seksu - ponad wszystko. Taka pozornie niewielka, a tak znacząca różnica wink.

23

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Ktoś tu twierdził, że oczekuje "tylko seksu ponad wszystko" ? Kto ?

24

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Facet79 napisał/a:

Ten wątek nie jest o seksie ze stałym partnerem, z kimś kto się podoba.

Autorka wyraźnie podkreśliła, że chodzi o szukanie nowej partnerki i czy i na ile kobiet dziwi, że facet chce z nią seksu.

Trzeba czytać ze zrozumieniem zanim się skomentuje.

O seksie w stałych związkach są inne wątki.

Trzeba też doczytać, że Autorka akurat nie jest osobą reprezentatywną dla większości kobiet w sprawach seksu i brać to pod uwagę, a nie wysnuwać teorie.

Olinko - masz jak najzupełniej rację smile

25 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-09-01 18:47:40)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

To forum tylko dla "reprezentatywnych" ? Może tylko dla adminów ?

26

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Facet79 napisał/a:

To forum tylko dla "reprezentatywnych" ? Może tylko dla adminów ?

Nie. Ale nie należy wysnuwać teorii dotyczących wszystkich kobiet na podstawie wypowiedzi jednej osoby.

27

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Facet79 napisał/a:

Ktoś tu twierdził, że oczekuje "tylko seksu ponad wszystko" ? Kto ?

Wiesz, że w ten sposób będziemy kręcić się w kółko, nie po raz pierwszy zresztą? Po raz kolejny będziesz wylewał swoje żale i usiłował wmówić nam, że to my nie wiemy czego chcemy albo (o zgrozo), że wcale nie lubimy seksu, skoro już po męskim oświadczeniu, że facet chciałby go z nami uprawiać, nie jesteśmy chętne.
Ty po prostu od seksu chętnie zacząłbyś wszystko inne, w założeniu, że a nuż wyjdzie z tego coś więcej, a przy tym dziwi Cię, że nie wszystkim odpowiada taka kolejność.

Wyjaśnij mi w takim razie, czego niby dowodzi poniższy fragment Twojej wypowiedzi?

Facet79 napisał/a:

Czyli np. kobieta pyta "kogo szukasz ?". Facet odpowiada "Partnerki na seks".

Bo chyba nie sądzisz, że po czymś takim można odnieść wrażenie, że tu chodzi o potencjalnie wspólne życie?

28 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-09-01 20:22:00)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Czyli jak facet odpowiedziałby "dziewczyny na spacer" to też pomyślałabyś, że to tylko na spacery i to pewnie jakiś sportowiec chodziasz ?

Jak odpowiedziałby "kogoś na wspólną kolację" to pomyślisz, że to żarłok myślący tylko o jedzeniu jako jedynym co chce robić z kobietą ?

No bo czegóż dowodzą te z kolei odpowiedzi ? No bo z tych też trudno wyczytać, że wspólnego życia.

Swoją drogą patrz... ty wiesz co napiszę ja... a ja doskonale wiem co napiszesz ty.... akurat ta dyskusja, jak to "reprezentatywnych" kółek wzajemnej adoracji niczego nie wnosi. Może jako admini oznaczajcie jakoś specjalnie tematy w których nie "reprezentatywni" nie powinni się włączać ? Można prosić ?

29

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Można znaleźć w każdym wieku faceta z jakimś krytycznie niskim libido - zaburzenia hormonalne czy coś, które powodują aseksualizm. Może będzie zainteresowany czysto niewinną znajomością big_smile big_smile

30

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Facet79 napisał/a:

Czyli jak facet odpowiedziałby "dziewczyny na spacer" to też pomyślałabyś, że to tylko na spacery i to pewnie jakiś sportowiec chodziasz ?

Jak odpowiedziałby "kogoś na wspólną kolację" to pomyślisz, że to żarłok myślący tylko o jedzeniu jako jedynym co chce robić z kobietą ?

No bo czegóż dowodzą te z kolei odpowiedzi ? No bo z tych też trudno wyczytać, że wspólnego życia.

Nie wiem czy prowokujesz, czy naprawdę nie rozumiesz, ale nie będę dorosłemu facetowi tłumaczyć elementarnych zasad, jakie obowiązują między ludźmi. Zwykły takt, ogłada i kultura wymagają, aby kobiecie już na wstępie i prosto z mostu nie walić między oczy, że interesuje Cię jako partnerka do seksu i głównie seksu, nawet jeśli to, że będziesz do niego dążył (jeśli jej się spodobasz, to ona prawdopodobnie także), wydaje się dosyć oczywiste i jasne jak słońce.


Wróćmy jednak do głównego tematu, bo to jest wątek Lilly, został założony w innym celu i proponuję to uszanować.

31

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Olinka napisał/a:
Facet79 napisał/a:

Czyli jak facet odpowiedziałby "dziewczyny na spacer" to też pomyślałabyś, że to tylko na spacery i to pewnie jakiś sportowiec chodziasz ?

Jak odpowiedziałby "kogoś na wspólną kolację" to pomyślisz, że to żarłok myślący tylko o jedzeniu jako jedynym co chce robić z kobietą ?

No bo czegóż dowodzą te z kolei odpowiedzi ? No bo z tych też trudno wyczytać, że wspólnego życia.

Nie wiem czy prowokujesz, czy naprawdę nie rozumiesz, ale nie będę dorosłemu facetowi tłumaczyć elementarnych zasad, jakie obowiązują między ludźmi. Zwykły takt, ogłada i kultura wymagają, aby kobiecie już na wstępie i prosto z mostu nie walić między oczy, że interesuje Cię jako partnerka do seksu i głównie seksu, nawet jeśli to, że będziesz do niego dążył (jeśli jej się spodobasz, to ona prawdopodobnie także), wydaje się dosyć oczywiste i jasne jak słońce.


Wróćmy jednak do głównego tematu, bo to jest wątek Lilly, został założony w innym celu i proponuję to uszanować.

Jasne, że nikt na początku znajomości nie powie, że chodzi o seks, a przy okazji o relację... no ale chyba wiadomo, czy ludzie spotykają się, bo wspólna kolacja mogłaby być zaczątkiem czegoś więcej, czy jest to tylko koleżeńskie spotkanie. W tym pierwszym przypadku domyślnie dla większości osób seks będzie elementem tej nowej relacji (zdecydowana większość ludzi ma potrzeby seksualne). Jeśli ktoś nie chce seksu, bo jest aseksualny, bo fizycznie nie może, bo istnieje jakaś przyczyna, to raczej powinien to powiedzieć, niż oczekiwać, że ta osoba jest tak stara, że nie będzie jej się chciało seksu.
W drugą stronę - czy facet powinien oczekiwać, że kobieta nie będzie chciała seksu? chyba większość w ogóle nie zaczynałaby takiej relacji.

32

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Averyl napisał/a:

Jasne, że nikt na początku znajomości nie powie, że chodzi o seks, a przy okazji o relację... no ale chyba wiadomo, czy ludzie spotykają się, bo wspólna kolacja mogłaby być zaczątkiem czegoś więcej, czy jest to tylko koleżeńskie spotkanie.

Nie jestem pewna czy doczytałaś kontekst zacytowanej wypowiedzi - ona wzięła się dokładnie stąd, że Faceta79 bulwersuje fakt, że takie stwierdzenia, jeśli padają na dzień dobry, wywołują czyjś niesmak.

Ogólnie zgadzam się z tym, co napisałaś, bo istotnie kobieta i mężczyzna nie zawsze spotykają się po to, aby próbować stworzyć ze sobą związek, ale jeśli już się w tym konkretnym celu spotykają, to zwykle starają się o siebie zabiegać, trochę się wzajemnie pouwodzić, stworzyć jakąś aurę intymności. Zresztą, przynajmniej moim zdaniem, ta mała nutka niepewności, działa wówczas tylko na korzyść. Jeśli jednak już na wstępie nie zaiskrzy, to bawienie się w jakiekolwiek 'gierki' jest zwyczajnie nie w porządku.

Z kolei jeśli dwoje ludzi potencjalnie chciałoby stworzyć ze sobą związek, ale jedno z nich seksu nie chce bądź nie może uprawiać, to uczciwie jest jak najszybciej tę kwestię poruszyć. W przeciwnym razie druga strona ma prawo zakładać, że jeśli sprawy pójdą we właściwym kierunku, to ten seks się pojawi.

33 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2017-09-02 08:55:38)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Lilly, to chyba zależy jednak nie tylko od wieku faceta, ale mocno i od wieku kobiety. Bo facet niezależnie od swojego wieku, choćby miał już z 80 to jak spotyka młodą jędrną 20tkę to pewnie nie spocznie aż nie zamoczy. Ale ten sam facet jak pozna 40tkę czy 50tkę to już mogą mu wystarczać tylko pogawędki przy kawie.

Może więc liczy się średnia wieku pary. Jak ta średnia przekracza 50 to chyba możesz liczyć, że facet może już nie szukać seksu. To jak Ty masz 25 to szukaj faceta od 75 w zwyż.

34 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-09-02 15:37:03)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu
Olinka napisał/a:
Averyl napisał/a:

Jasne, że nikt na początku znajomości nie powie, że chodzi o seks, a przy okazji o relację... no ale chyba wiadomo, czy ludzie spotykają się, bo wspólna kolacja mogłaby być zaczątkiem czegoś więcej, czy jest to tylko koleżeńskie spotkanie.

Nie jestem pewna czy doczytałaś kontekst zacytowanej wypowiedzi - ona wzięła się dokładnie stąd, że Faceta79 bulwersuje fakt, że takie stwierdzenia, jeśli padają na dzień dobry, wywołują czyjś niesmak.

Na tyle, na ile kojarzę wypowiedzi Lilly25 zdążyłam zorientować się, że dziewczyna chyba nie za bardzo lubi seks big_smile. Zakładam, że facet, który z nią się zacznie spotykać, to też szybko odkryje niechęć do seksu, niezależnie czy Lilly25 zadeklaruje to na początku znajomości, czy nie. Natomiast w drugą stronę to tak nie działa, nawet wypowiedzi powyżej świadczą, że nawet jak facet nie może, to chciałby, większość nie przyzna się, że nie może, raczej będzie unikać sytuacji, w której wyszedłby taki defekt. Założenie, że dziewczyna spotyka sędziwego faceta, który nie będzie chciał jest mocno naciągane. Oczywiście to nie oznacza, że takiego nie spotka - ludzie przecież czasem wygrywają 6 w totka.
Czy deklaracja "seksu nie będzie" wywoła niesmak? nie wiem, przecież nie chodzi o samą informację, tylko o sposób przekazania tej wieści. Czasem "widać, słychać i czuć"... że z taką osobą seksu nie będzie, a jeśli nawet, to nie będzie to trzęsienie ziemi, ani szczyt euforii.

35

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Lilly , jeśli wchodzisz w relację ze zdrowym mężczyzną, który nie realizuje swoich potrzeb seksualnych poza tymże związkiem na różne inne sposoby, to... oczekiwać, że on nigdy nie przestanie mieć oczekiwań, że seks będzie, ...nie możesz.

Wiesz dlaczego? Bo seks jest NATURALNY dla człowieka...

36

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Nie  raz tutaj czy w podobnych wątkach czytam że seks jest najbardziej naturalną potrzebą człowieka itp.
A w innych wątkach bądź forach kobiety(najczęściej te, które mają seksu pod dostatkiem) tak bardzo zaciekle się bulwersują że ktoś, kto nie ma szansy na seks w końcu poszedł do prostytutki zamiast pozostać prawiczkiem do 30-40-50+ roku życia.

37 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-09-06 17:43:42)

Odp: Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Facet79
Pozwole odniesc sie do kwestii ktora poruszyles a ktora zwiazana bezposrednio z glownym watkiem nie jest: wydaje mi sie ze miec pretensje do kobiet ze nie akceptuja mowienia wprost to tak jak miec pretensje do mezczyzn ze nie akceptuja owlosienia na nogach/pod pachami (sadze ze to dobra analogia z pewnych wzgledow). Mozna w pewnym sensie powiedziec ze pozbycie sie swojej naturalnosci jest cena jaka placi sie za mozliwosc kontaktu z istota przeciwnej plci. Kobieta pozbywa sie 'naturalnosci' w postaci owlosienia na nogach/pod pachami, a mezczyzna 'naturalnosci' w postaci bezposredniosci w mowie.

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wiek mężczyzny a zaprzestanie oczekiwania przez niego seksu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024