Jak usunąć tutaj konto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak usunąć tutaj konto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Jak usunąć tutaj konto?

Założyłam tutaj konto, bo liczyłam na to, że będę mogła liczyć na odrobinę słów otuchy, pomocy, rady od kogoś starszego (jak od rodzica) a jedynie co tutaj słyszę to raniące mnie słowa od dorosłych ludzi, jeżdżenie mnie między słowami jaka to ja zła jestem. W ostatnim poście ktoś ma mnie za trolla a ja tylko mówię jak się czuję.
Ja sobie nie radzę, czuję się samotna. Rodzice mi nigdy nie potrafili pomóc - ze wszystkimi problemami zostałam sama od dziecka.

Jedynie pobyt tutaj nauczył mnie, że dorosłym nie można ufać, że dorośli są źli i chamscy.
Nie chce tutaj być, bo jedynie płaczę a nic mi tu nie pomaga.
Jestem wdzięczna, że poznałam tutaj tylko jedną osobę(z którą piszę na gg), która potrafi mnie wysłuchać i wesprzeć. Nie mam serca juz więcej mu się żalić. Jeśli to czytasz - dziękuję.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jak usunąć tutaj konto?

Cześć. Jeżeli ranią Cię słowa osób, które tutaj piszą, to nie oznacza to, że miały taki zamiar, ale ze względu na Twoje doświadczenie mogą ranić Cię tematy, o których inni piszą. Płacz czasami też dużo pomaga. Trzeba najpierw się wypłakać, wyrzucić z siebie emocje, które były długo tłumione, a potem warto zastanowić się nad tym, co można zrobić, aby żyło się lepiej.

Rodzice Tobie nie pomagali, to przykre. Ale niestety nie wybieramy sobie dzieciństwa. Możemy jedynie wybrać sobie dorosłe życie i samemu dawać sobie to, czego nam brakowało, a także szukać dobrych ludzi, dla których będziemy ważni.

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

3

Chciałabym usunąć tutaj konto. Proszę o informację jak to zrobić.

4

monika112 napisał/a:

Chciałabym usunąć tutaj konto. Proszę o informację jak to zrobić.

Tutaj znajdziesz informacje, o które pytasz: https://www.netkobiety.pl/t117091.html

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Proszę usunąć moje konto użytkownika.

6

Lagrange, w niedzielę, czyli dwa dni temu, wysłałam do Ciebie wiadomość. Mimo wszystko bardzo proszę o potwierdzenie, o które prosiłam, bo z uwagi na przyjęte zasady jest mi to zwyczajnie potrzebne, również z uwagi na ewentualne późniejsze nieporozumienia, którym w ten sposób usiłuję zapobiec. Naprawdę stanowi to dla Ciebie tak duży problem?
Bardzo proszę, abyś kontaktował się ze mną na adres: olina_netkobiety@wp.pl.
Dziękuję i pozdrawiam.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak usunąć tutaj konto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021