poznam kolezanke - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » poznam kolezanke

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: poznam kolezanke

Czesc kobietki, mam 25 lat i szukam koleżanki. Mieszkam w UK wiec ze spotaniem raczej będzie ciężko. Ale jednak ktoś kto chciałbym czasem popisać przez whats up lub inny komunikator może sie znajdzie. Możemy także organizować sobie wieczorki na forum. Jestem osoba kontaktowa, sympatyczna. Zawsze moge służyć rada czy ciepłym słowem.

"W świecie pełnym nienawiści, wciąż musimy mieć nadzieję(...)"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: poznam kolezanke
joasia23 napisał/a:

Czesc kobietki, mam 25 lat i szukam koleżanki. Mieszkam w UK wiec ze spotaniem raczej będzie ciężko. Ale jednak ktoś kto chciałbym czasem popisać przez whats up lub inny komunikator może sie znajdzie. Możemy także organizować sobie wieczorki na forum. Jestem osoba kontaktowa, sympatyczna. Zawsze moge służyć rada czy ciepłym słowem.

Ja z chęcią pogadaj na whatsupie mam 36 lat

3

Odp: poznam kolezanke

Witam, mam 36 lat jestem z Zabrza potrzebuję koleżanki na pogaduchy na zakupy. Nie mam z kim pogadać piszcie

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » poznam kolezanke

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021