Przyjaciele z korzyściami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Przyjaciele z korzyściami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Przyjaciele z korzyściami

Hej
Proszę o radę. Poznałam przyjaciela mojej siostry.
Jest on starszy ode mnie. Spotkaliśmy się sam na sam no i doszło do tego. Piszemy, piszemy i postanowiłam spytać w jakiej relacji jesteśmy.
Zaproponował przyjaciół z korzyściami.
Jak myślicie zgadzać się na to czy nie ?
Boje się że coś do niego poczuje.
I że będę cierpieć ale ciągnie mnie do niego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciele z korzyściami

Myślę, że to zależy od tego czego szukasz. Jeśli przygody to ok, jeśli miłości, partnera to ja bym w to nie szła. Jeśli powierzchowność tej relacji ci odpowiada, tego chcesz i będzie Ci to sprawiać przyjemność, to może ma to sens. Ale ja osobiście bym w to nie szła właśnie z obawy na to, że poczuje cis więcej, a jak widać (skoro wyszedł z taką propozycją) dla niego to coś powierzchownego, takie rzeczy mu nie przeszkadzają. Ja bym nie chciała kochać się z kimś tylko dla zaspokajania popędu, bo chyba o to mu chodzi. Ale ty tu decydujesz i w razie czego musisz być gotowa przyjąć konsekwencje tego wyboru.

3

W takim układzie zawsze jest ryzyko, ze coś do niego poczujesz. W przypadku jednostronnego zaangażowania po Twojej stronie, konsekwentny przyjaciel może się wycofać z układu.
Czy wzięłaś pod uwagę jego związek z siostrą? Liczysz się, że możesz  zostać bez przyjaciela i w złych relacjach z siostrą? Masz aż tak złe z nią układy, że angażujesz się w układ z jej przyjacielem? Chyba, że ona o tym wie i akceptuje, ale tego nie napisałaś.

4

ingar
Mam dobry kontakt z siostrą.
Moja siostra nie powiedziała mi żebym się od niego odczepiła czy coś. Wie że między mną a nim jest duża różnica wieku. On jej tylko wspomniał że razem piszemy.

5

A ten przyjaciel siostry też ma taki układ z siostra? Widać że chce Was obje. Wiec nie polecam.

6

Nie, on po prostu jest jej najlepszym przyjacielem ze szkoły.

7

A skąd wiesz że nie łączyło ich nic więcej np. sex

8

A z siostrą też się przyjaźni z korzyściami?

Bardzo możliwe, że ma fantazję o zaliczeniu dwóch sióstr i możliwe, że już ją spełnił tongue cwaniaczek big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Przyjaciele z korzyściami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021