Mój facet to tchórz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mój facet to tchórz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez mariah2118 (2010-02-22 18:57:14)

Temat: Mój facet to tchórz

post nieaktualny

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój facet to tchórz

Nie nazywałabym go od razu tchórzem.

Pogadaj z nim i powiedz prosto z mostu, że oczekujesz, że się w takich sytuacjach odezwie i wstawi za tobą, zamiast się na niego wściekać.

3

Odp: Mój facet to tchórz

Aż tak zależy mu na opinii innych? Czy sam uważa, że według niego coś jest nie tak? Czy nie rozumie, że Tobie jest przykro? Cóż, trzeba go zapytać prosto z mostu.

4

Odp: Mój facet to tchórz

Powiedziałam mu, że jest mi przykro i poprosiłam go o wstawiennictwo a on, że muszę radzić sobie sama. I nie wiem czy się boi czy ma mnie gdzieś.

5

Odp: Mój facet to tchórz

A ja myślę, że to tak naprawdę Twój problem. Żartobliwe uwagi odnośnie figury to nie jest jeszcze koniec świata i obrażanie kogoś, nie rozumiem, dlaczego nie możesz sama ich uciąć. Obserwuj zachowanie faceta pod kątem lojalności, pewnie, ale nie w takich błahych sprawach, bo nie przesądzają o jego charakterze.

Post Scriptum Twojego pierwszego posta też jest nieco dziwne. Od kiedy sposobem przekazania czegoś partnerowi są wątki na Forum skierowane do niego? wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Mój facet to tchórz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024